Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Batoľa 1 až 3 roky - Som bezradná :(

od sandras » Str Aug 04, 2010 1:24 pm

my bývame pri žiline a tu je viacero plaveckých škol. začínaju pracovať s fakt maličkými deťmi od 3 mesiacov, ale potom to kontinuálne nadväzuje aj pre väčšie deti. Deti od 4-5 rokov už plávaju aj v klasických plaveckých školách, kde to už nie je o hraní a oboznamovaní sa s vodičkou (akjo pri bábätkách), ale o serioznej výučbe plávania.
Naša chodila rok do plaveckých jasličiek - práve kvoli imunite, tiež nam bývala chorá a plávanie velmi pomohlo. A potom pokračovala v plaveckej škole až do 7 rokov (vždy tak 3-4 kurzy do roka, medzitým pauza a zasa). Potom už absolvovala aj pokročilý kurz a už ju to nikam neposúvalo a nechcela som ju dávať plávať nejako závodne, tak teraz chodíme len tak rekreačne si zaplávať, ale dosť často.

my sme chodili sem www.bemaslovakia.sk ... ale isto su podobné školy aj inde na slovensku
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od nelly123 » Sob Aug 07, 2010 5:40 pm

sandras píše:my bývame pri žiline a tu je viacero plaveckých škol. začínaju pracovať s fakt maličkými deťmi od 3 mesiacov, ale potom to kontinuálne nadväzuje aj pre väčšie deti. Deti od 4-5 rokov už plávaju aj v klasických plaveckých školách, kde to už nie je o hraní a oboznamovaní sa s vodičkou (akjo pri bábätkách), ale o serioznej výučbe plávania.
Naša chodila rok do plaveckých jasličiek - práve kvoli imunite, tiež nam bývala chorá a plávanie velmi pomohlo. A potom pokračovala v plaveckej škole až do 7 rokov (vždy tak 3-4 kurzy do roka, medzitým pauza a zasa). Potom už absolvovala aj pokročilý kurz a už ju to nikam neposúvalo a nechcela som ju dávať plávať nejako závodne, tak teraz chodíme len tak rekreačne si zaplávať, ale dosť často.

my sme chodili sem www.bemaslovakia.sk ... ale isto su podobné školy aj inde na slovensku



:wink: :P dakujem sandras,skusim sa spytat u nas v meste v plavarni-ake su možnosti... :) dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Sob Feb 28, 2009 11:50 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť