Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Spánok - spanok

spanok

od brigita1988 » Ned Nov 02, 2014 9:00 pm

Co si myslite o spanku dietata s rodicmi? Ste za alebo proti ?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Štv Okt 23, 2014 8:36 pm

Re: spanok

od sandras » Ned Nov 02, 2014 9:07 pm

ani za, ani proti ... správne je to ak, ako to všetkým, teda rodičovi a dieťaťu, vyhovuje.
Staršia dcéra s nami spávala asi do 4 rokov, ono aj chcela, aj to bola istý čas nutnosť, lebo sme sa sťahovali, prerábali byt, takže nejaký čas nemala vlastnú izbu. Syn sa vždy pýtal do svojej postele, s nami spal len ak bol chorý a videla som, že sa nevyspal dobre. Spával s nami v spálni, ale v svojej postielke, od 2,5 roka sa sám odsťahoval do detskej a odvtedy spáva tam.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: spanok

od keilayh » Ned Nov 02, 2014 10:30 pm

brigita1988 píše:Co si myslite o spanku dietata s rodicmi? Ste za alebo proti ?


Pokiaľ iba v izbe ale vo svojej posteli tak je to v poriadku. My sme mali malého tiež dlho pri sebe skrz malo miesta :? Ale pokiaľ by mal spať s nami v posteli tak to by som rázne zatrhla :D
Vadilo mi to aj keď si ráno preliezol, lebo už nespal a neležal pokojne, len sa vrtel, kopal nas, zavadzal, budil nas, šuchotal a neviem čo všetko.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm


Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť