Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Spoľahliví inzerenti - Spolahlive,doveryhodne a perfektne maminky nakupujuce.

od Janka81 » Str Jún 23, 2010 10:25 pm

lidka06 píše:Kto ma zaujem o cvk tak ako mozem dodat dalsiu malu rozpravku o vcielke a medvedovi.


ja už rozprávku mám :lol: opäť sa ohlásila pani Lubica a má komentáre týždna--vid diskusie o BB hore :roll: :roll: :roll: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od kriskovalud » Str Jún 23, 2010 10:26 pm

lidka06 píše:Kto ma zaujem o cvk tak ako mozem dodat dalsiu malu rozpravku o vcielke a medvedovi.



baby sorry padam z netu

ja uz placem len z eskimaka a co bude z medveda :?: :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od Janka81 » Str Jún 23, 2010 10:26 pm

adinka33 píše:
Janka81 píše:
adinka33 píše:
lidka06 píše:Sak to skoro ako v tom vtipe haha, ze

Pride eskimak domov a vidi pre iglu zabiteho medveda. pyta sa zeny " ty co si robila ako si zabila medveda. A ona vravi " no vsak tym bumerangom co bol zaveseny tam na snure !!!!!!!!!" EskImak sa otoci a nasrany jej vravy este raz pouzijes moje ponozky ako bumerang tak ti POLAMEM TVOJU DEKU !!!!!!!!!! "




:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

krásny večer,,, ale ocením, keď nebudete písať haluzné veci, rada by som šla spať suchá,,, :lol:


rozmýšľam,ako si toto preložím moja :lol: :lol: :lol: :wink:




však si tu sem tam cvrknem pri tých vašich haluzinách... :wink:


ale tak aspon sa ti ladviny prečistia :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od kriskovalud » Str Jún 23, 2010 10:41 pm

jaj babenky bezkam spat rano zase sichta pa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od Janka81 » Str Jún 23, 2010 10:42 pm

kriskovalud píše:
lidka06 píše:Kto ma zaujem o cvk tak ako mozem dodat dalsiu malu rozpravku o vcielke a medvedovi.



baby sorry padam z netu

ja uz placem len z eskimaka a co bude z medveda :?: :D


si to vzdala-a to tu málo chodíš,preto nie si odolná :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od kriskovalud » Str Jún 23, 2010 10:48 pm

polepsim sa slubujem rano zase k lekarovi idem omrknut nejaky modny vystrelok ....zeby vrece na hlavu....ale jeden vam napisem


2 chlapi sa stavili kto ma skaredsiu zenu prisli k prvemu vypili pollitra vodky zavolal zenu, ten druhy vravi no ta este radsej nalej
na druhy den idu k druhemu vypiju liter,dva,odsunie stol odtiahne koberec, zdvihne poklop na podlahe a zareve hej pod von a zdola sa ozve mam si dat aj vrece na hlavu???
nie nejdem ta milovat idem ta ukazat kamaratovi!!! :D :D
Naposledy upravil kriskovalud dňa Štv Jún 24, 2010 1:37 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od Janka81 » Str Jún 23, 2010 10:52 pm

kriskovalud píše:polepsim sa slubujem rano zase k lekarovi idem omrknut nejaky modny vystrelok ....zeby vrece na hlavu....ale jeden vam napisem


2 chlapi sa stavili kto ma skaredsiu zenu prisli k prvemu vypili pollitra vody zavolal zenu, ten druhy vravi no ta este radsej nalej
na druhy den idu k druhemu vypiju liter,dva,odsunie stol odtiahne koberec, zdvihne poklop na podlahe a zareve hej pod von a zdola sa ozve mam si dat aj vrece na hlavu???
nie nejdem ta milovat idem ta ukazat kamaratovi!!! :D :D



hahaha chúda moje :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť