Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Lekári a zdravie - Štítna žľaza - má niekto problém?

od madema » Štv Okt 07, 2010 8:14 pm

ďakujem Inguli, nejde síce o BB, ale ja hlupaňa naivná som zaplatila vopred celú sumu jednej stavebnej firme, majiteľ nesplnil podmienky, naťahoval ma 1 a pol mesiaca, nesplnil dodacie podmienky, tak som mu povedala, nech mi vráti peniaze. Po dohode mi ich poslal na účet a aby som bola kľudná cez víkend, tak si si vypýtala aj potvrdenie o prevode. Poslal mi ho, ale teraz si nie som istá, či môžem byť na 100% istá. Neviem, či sa mi marí, ale niekdy tu na BB som o tom čítala už veľmi dávno, že sa dá vziaľ späť ak niekto pošle peniaze a ešte sa nedostali adresátovi na účet.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Štv Júl 09, 2009 2:19 pm

od sandras » Štv Okt 07, 2010 8:31 pm

madema píše:Mám ešte jednu otázočku Sandras, možno mi budete vedieť poradiť...

Keď mi niekto pošle peniaze na účet cez IB, a pošle mi o tom potvrdenie, je možné, že transakciu zastaví alebo že zavolá do banky aby sa prevod neuskutočnil a nakoniec mi peniaze neprídu? Alebo to, že mi preveidol peniaze ne účet je už 100%-tné? ďakujem :)

može sa stať, že na učte nemá peniaze a platba vôbec neodíde ... to je len potvrdenie o tom, že zadal paltbu a nie že peniaze naozaj odišli
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od madema » Štv Okt 07, 2010 8:41 pm

Teraz som telefonovala so sestrou, presne toto mi povedala, že pokiaľ tam nemá peniaze, tak ani neodídu. Takže kľudná cez víkend nebudem... a ešte k tomu potrebujem uzavrieť zlumvu s inou fimou a treba mi murovať a vraj majú prísť mrazy... niektorí ľudia su takí nazodpovední !!!! Ja som mu peniaze poslala hned cca 1000eur, stratila som čakaním 1 a pol mesiaca... bože môj, aké mám nervy...
Ale nevadí, na svojích chybách sa učíme, nabudúce budem max. opatrná a už ľuďom nebudem veriť len tak ľahko... :evil:
Dakujem za rady kočky :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Štv Júl 09, 2009 2:19 pm

od inguli » Štv Okt 07, 2010 9:17 pm

a kedy vam poslali tie peniaze?uz davno?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od madema » Štv Okt 07, 2010 9:33 pm

Dnes o 14:30 , takže netuším kedy nabehnú ak teda vôbec nabehnú... :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Štv Júl 09, 2009 2:19 pm

od inguli » Štv Okt 07, 2010 11:10 pm

madema píše:Dnes o 14:30 , takže netuším kedy nabehnú ak teda vôbec nabehnú... :cry:


tak ...cas ukaze :wink: do utorka by ste ich mala mat ...mozno aj skor
sice ja ked posielam cez ib tak do hocijakej banke nabehne hned na druhy den doobeda alebo poobede..ako kedy..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od madema » Pia Okt 08, 2010 12:32 pm

Tak penižky mi nabehli... uff, odľahlo mi, lebo v dnešnej dobe sú všade podvodníci.
Tak aspoň jedna dobrá správa medzi toľkými zlými :)
ďakujem za príspevky :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Štv Júl 09, 2009 2:19 pm

od madema » Štv Mar 24, 2011 9:42 am

Ahojky... tak vraciam sa k téme štítna žľaza... včera som sa vrátila z nemocnice, operácia dopadla veľmi dobre, a dokonca vďaka Bohu aj histologické výsledky sú v poriadku. Nebol tam carcinom. Takže to už mám konečne za sebou a som šťastná...dakujem všetkým, čo mi držali palce :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Štv Júl 09, 2009 2:19 pm

od peetra » Ned Apr 10, 2011 5:17 pm

Ahoj madema tak normalne ti zavidím ze uz to mas za sebou :) ja idem buducu nedelu lezat a v pondelok ma operuju a som z toho riadne na nervy :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od madema » Štv Apr 21, 2011 12:20 am

Ahoj peetra, ups, až teraz čítam tvoj príspevok... tak to by si už mala byť aj doma, však? No ako to dopadlo? Aké máš pocity? Ja mám doteraz pocit dusenia, ale dá sa to prežiť... len dúfam, že to takto neostane navždy... vraj to do pol roky prejde... aj hlasivky už nie sú ako pred tým,. už nevytiahnem vysoké tóny... deti majú radosť, že na nich nevládzem kričať :) che che :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Štv Júl 09, 2009 2:19 pm

od peetra » Uto Apr 26, 2011 4:15 pm

no ja to ešte nemám za sebou :( mala som ist dnes dostala som druhy termin a zas som ochorela už druhý krát :cry: tak vo štvrtok mi dajú zas nový termín... no tak to sa bude pačit aj mojej bosorke ked na nu nebudem kričat :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od madema » Uto Apr 26, 2011 4:29 pm

Ja som to mala tiež odložené kvôli chorobe...

Chcem vám len povedať a povzbudiť vás, že sa absolútne nemáte čoho báť... skôr sa treba báť výsledkov z histológie, ale stavu po operácii absolútne... operácia mi trvala 3 hodiny a hned ako ma prebrali z narkózy som sa dobre cítila, síce som bola monitorovaná na pooperačnom, samé prístroje a hadičky, ale bolo to niečo úžasné, aký mali v nemocnici prístup k pacientom... maximálna profesionalita...
toľko strachu a pre nič...
absolútne sa nemusíte báť...

Držím vám teda palce ... keby ste mala akékoľvek otázky ohľadom sž alebo operácie, kľudne mi napíšte správu na môj nick... rada pokecám :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Štv Júl 09, 2009 2:19 pm

od peetra » Str Apr 27, 2011 8:50 pm

:D dakujem vám velmi pekne za podporu teda dufam že už to budem mat za sebou aj ja čoskoro :-D no ja sa aj trošku bojím a aj som trošku zvedavá..a dost ste ma ukludnili :D dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť