Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Prvý rok života - Strach z cudzých ľudí

Strach z cudzých ľudí

od martuskab » Uto Nov 25, 2008 11:04 pm

Ahojte.Mám malý veľký problém.Mám 7,5mesačného synčeka a niektorých ľudí sa strašne,ale strašne bojí.Najviac keď sme vonku v kočiariku a niekedy aj doma.Veľmi sa rozplače,niekedy sa utíši za chvíľku,inokedy mu to trvá dlhšie :( :( :( .Prosím poradte.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od sisu22 » Uto Nov 25, 2008 11:11 pm

ahoj,ja mam skoro ten isty problem...moj maly ma 16.mes a ked sa mu prihovorim nejaky chlap ktoreho nepozna zacne plakat....koho pozna v poho,ale cudzi,hotova katastrofa... :roll: :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od martuskab » Uto Nov 25, 2008 11:25 pm

No toto.Ale nám tie naše deťúrence dávajú zabrať.Už som si myslela,že to robí len ten môj.Mám troch chalanov,ale taký problém som nemala.Ako sa tomu snažíš vyhýbať?Riešiš to nejako?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od sisu22 » Uto Nov 25, 2008 11:34 pm

ked pridem napr. ku kamoske,a ma navstevu,tak muzske osadenstvo upozornim,co je vo veci,nech si ho velmi nevsimaju...potom ked si ich maly dlhsie obzera je to v poho.a potom sa na nich usmieva...neviem preco mu ten priamy kontakt zo zaciatku tak prekaza.... :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od martuskab » Uto Nov 25, 2008 11:47 pm

To isté robi aj ten môj,ale je mu jedno či je to žena alebo muž.Ďakujem za radu a skusim ľudí aj ja najprv upozorniť,aby sa mu hneď neprihovárali.A mám ešte jeden problém-,,super švagrinú a jej divé deti,,.Keď jej poviem že malý mi spinká aby boli tichšie,tak sa urazí.Pripadá mi,že to potom robí naschvál,napr. z obývačky kričí na svoje deti aby boli ticho-deti má ale v detskej :cry: :cry: :cry: .Čo by ste robili?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od sisu22 » Str Nov 26, 2008 11:05 am

martuskab píše:To isté robi aj ten môj,ale je mu jedno či je to žena alebo muž.Ďakujem za radu a skusim ľudí aj ja najprv upozorniť,aby sa mu hneď neprihovárali.A mám ešte jeden problém-,,super švagrinú a jej divé deti,,.Keď jej poviem že malý mi spinká aby boli tichšie,tak sa urazí.Pripadá mi,že to potom robí naschvál,napr. z obývačky kričí na svoje deti aby boli ticho-deti má ale v detskej :cry: :cry: :cry: .Čo by ste robili?


skus to ako ja,dufam,ze ti to bude fungovat ako mne:-) a co sa tyka svagrovej: co jej sibe ked sa uraza? Ja by som jej povedala,v akom case maly spava,nech chodia na navsetevy ked je maly hore...povedz jej,ze je maly ked sa zle vyspi nervozny a neprospieva mu hluk,ked sa nan ma stale budit... :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od martuskab » Str Nov 26, 2008 2:05 pm

Ahoj Sisu.Presne tak som to skúšala a nič,ona je proste taká...Človek by ju musel poznať,aby vedel o čom píšem.Aj tak vám veľmi pekne ďakujem za rady,snáď to pomôže aspoň na ten náš plač.Ešte raz ďakujem.Pa.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od sisu22 » Str Nov 26, 2008 3:01 pm

hm,tak to mas tazke.... tak potom,zamkni a tvar sa ze niesi doma :lol: :lol: :lol: srandujem,neviem mozno ine mamky ti daco na to napisu. :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od adinka33 » Str Nov 26, 2008 3:10 pm

ahoj martuska, ja by som ju takisto nepustila k sebe domov v tom case, pokial ti malicky spi.....treba sa s nou dohodnut, co je mozno tazke, ale myslim si, ze vsetko sa da...a ak to nepomoze, tak sa tvar, ze nie si doma :wink: ako ti uz poradila sisu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od sisu22 » Str Nov 26, 2008 3:13 pm

je to sice blbe,ale co,nech sa zabiacik vynana...ja to tak tiez robi,ked zvoni moja "teta" ona je jak rozhlas,vykrika a kvoli jej blbostiam co trepe mi zobudi Jakubka?to teda nie :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od martuskab » Str Nov 26, 2008 8:17 pm

Ďakujem za radu.A ja som si myslela,že jej krivdím.Myslím si,že každá mamina si stráži to svoje bábo aby bolo pekne vybubané.Niekto to pochopí,niekto nie.Asi často nebudem doma :D :D :D .
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od sisu22 » Str Nov 26, 2008 8:41 pm

tu nejde ani tak o strazenie ako v podstate zdravie...lebo babo nerastie len s papania a nasej lasky,ale aj zo spinkania :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od martuskab » Str Nov 26, 2008 10:46 pm

Veď práve,ja to viem.Ona je taká ,,milá,, že prišla k nám na návštevu keď mal jej syn pneumokoka!!! Vtedy sme sa aj pohádali,a riadne.Chvala bohu môj manžel stál pri mne a hádal sa so sestrou-mojou švagrinou.Po asi dvoch mesiacoch prišla na návštevu so všami. Niet čo dodať.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od sisu22 » Str Nov 26, 2008 10:48 pm

tak to je podla mna nekompletna...posli ju psychiatrovi :roll: nic v zlom,ale takto prist k malemu dietatu? :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od adinka33 » Str Nov 26, 2008 11:01 pm

martuskab píše:Veď práve,ja to viem.Ona je taká ,,milá,, že prišla k nám na návštevu keď mal jej syn pneumokoka!!! Vtedy sme sa aj pohádali,a riadne.Chvala bohu môj manžel stál pri mne a hádal sa so sestrou-mojou švagrinou.Po asi dvoch mesiacoch prišla na návštevu so všami. Niet čo dodať.



čo je vadná :!: :?: :!: :?: :evil: :evil: :evil: pošli ju niekam......
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť