Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Tehotenstvo - strie

strie

od veronbb » Pon Sep 29, 2014 7:52 pm

ahojte dievcata, chcem sa spytat ci pri druhom babätku sa zhorsili strie... mne brucho cele popraskalo pri prvom tehu a teraz cakame druhe a neviem ci mam cakat ze sa to este zhorsi alebo uz ked sa koža raz znicila zostane taka... pri tom sa kreeemujem o dusu pri oboch tehu a nic nepomohlo.... diky za rady
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 4:15 pm

Re: strie

od keilayh » Uto Sep 30, 2014 9:47 am

No dohovie. Ono to je skôr od elasticity kože. Ani kremy nepomôžu. A čo som si všimla, pri druhom tehu byva bruško väčšie, možno aj tym, že už je "roztiahnute" predchadzjucim tehotenstvom, čiže je možné, že tých strií pribudne :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: strie

od veronbb » Uto Sep 30, 2014 12:39 pm

ved ano to je prirodzene ze je pri druhom tehu brusko vacsie lebo uz maternica ani svaly nie su tak pevne.... a ak by sa objavilo aj viac strii mate nejake skusenosti s kremami a roznymi vymozenostami ako proti nim bojovat?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 4:15 pm

Re: strie

od keilayh » Uto Sep 30, 2014 6:33 pm

veronbb píše:ved ano to je prirodzene ze je pri druhom tehu brusko vacsie lebo uz maternica ani svaly nie su tak pevne.... a ak by sa objavilo aj viac strii mate nejake skusenosti s kremami a roznymi vymozenostami ako proti nim bojovat?


No, asi sa s nimi vybabrať nedá :? Podla mňa žiadne kremy nepomáhajú. Keď už raz sú, tak nezmiznú.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: strie

od terez254 » Uto Jan 27, 2015 1:12 pm

myslim si, ze cvicenie a uprava jednalnicka su najdolezitejsie a ako doplnok nejaky ten krem. ale samotny krem ti tento problem uplne vyriesit nepomoze.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: strie

od Jajus345 » Str Jan 28, 2015 11:23 am

ono to záleží aj od toho, koľko žena v tehotenstve priberie...pri druhom to už nemusí byť až také zlé so striami...krémy nepomáhajú..ja osobne som pri 1. tehotenstve pribrala 36 kíl a pri 2. tehotenstve 8 kíl...nevravím, mám strie, ale ďakujem, že aj napriek tomu, že som pri 1. tehotenstve pribrala 36 kíl, strií mám len minimálne asi preto, že som bola aktívna športovkyňa.....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: strie

od kvetuska » Uto Jan 10, 2017 2:25 pm

A skúšali ste aj šípkový olej? Viem, že sa často odporúčajú iné, ale tento som mala doma - používam ho na vrásky a strie sa mi po ňom výrazne polepšili.
https://www.babickinazahrada.sk/pletove ... results=71
ale samozrejme treba aj cvičiť a upraviť stravovanie..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Uto Jan 10, 2017 2:04 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť