Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - Susedia

Re: Susedia

od melindi » Str Feb 25, 2015 5:07 pm

Áno. Vyzerá tak, že ona to urobí. Videli sme aj to, že susedovi prišiel list, a ona zobrala z poštovej schránky, a pozrela odkiaľ prišiel ten list. Ti čo by si robila, keď dozvedela také niečo?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Susedia

od terez254 » Str Feb 25, 2015 6:22 pm

melindi píše:Áno. Vyzerá tak, že ona to urobí. Videli sme aj to, že susedovi prišiel list, a ona zobrala z poštovej schránky, a pozrela odkiaľ prišiel ten list. Ti čo by si robila, keď dozvedela také niečo?


ake psotovne schranky mate? ak mate take tie na zamok tak nie je mozne, aby odtial vybrala list alebo papier.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Susedia

od melindi » Štv Feb 26, 2015 3:16 pm

Máme na kľúč. Odtiaľ vybrala. Poštárka, tak dáva tam listy, hocikto môže z toho vybrať zásielky. Ona je o mňa 15 rokov staršia. A to nie je všetko. Ona pozrie aj do smetiaka. Každý má zvlást smetiak. Je tam napísané čislo bytu. Aj ja som to videla. Ona je už chorá.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Susedia

od terez254 » Štv Feb 26, 2015 3:54 pm

melindi píše:Máme na kľúč. Odtiaľ vybrala. Poštárka, tak dáva tam listy, hocikto môže z toho vybrať zásielky.



tak sa s nou o tom porozpravaj. nejako to s nou rieste.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Susedia

od melindi » Pia Feb 27, 2015 5:52 pm

Neviem ako. Bojím, že keď niečo hovorím, ako bude reagovať. Mi sme presťahovali sem len pred štyrmi rokmi. Ona je dcérka bývalej starostky. Každý ju pozná v dedine.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Susedia

od sandras » Pia Feb 27, 2015 7:17 pm

melindi píše:Ona je o mňa 15 rokov staršia. A to nie je všetko. Ona pozrie aj do smetiaka. Každý má zvlást smetiak. Je tam napísané čislo bytu. Aj ja som to videla. Ona je už chorá.


a nedá sa na to dať zámok nejako? A určite by som to povedala na schôdzi celého domu, že sa niečo stráca a či aj iným, tak nejako oklukou a ak by to vyšlo na nu, treba sa s nou porozprávať. Ak je chorá, nech sa lieči.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Susedia

od melindi » Sob Feb 28, 2015 8:44 am

To je najhoršie, že býva vedľa s nami. Celý deň, je spálni, aby počula čo robíme. Zvyknem tam zapnuť hubdu, a zatvoriť dvere. Každý týždeň upratuje iná rodina schodište. Keď je tam neporiadok, ona tam ihneď ide, a opýta, prečo je tam neporiadok.

Neviem, či ostatné ľudia v činžiaku o tom vedia alebo nie.
Môj priateľ už chce tohto činžiaku, čím skôr presťahovať. Nemáme tu priateľov. Nejak to musíme riešiť. Možno, že zajtra zvoní, a bude v nôž v ruke.-hovorí mi stále môj druh.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Susedia

od terez254 » Sob Feb 28, 2015 10:45 am

melindi píše:To je najhoršie, že býva vedľa s nami. Celý deň, je spálni, aby počula čo robíme. Zvyknem tam zapnuť hubdu, a zatvoriť dvere. Každý týždeň upratuje iná rodina schodište. Keď je tam neporiadok, ona tam ihneď ide, a opýta, prečo je tam neporiadok.


urcite to rieste na domovej schodzi. ak ti to vadi, urcite to ries. ked budete vsetci ticho, ona si bude mysliet, ze to moze robit aj nadalej.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Susedia

od melindi » Ned Mar 01, 2015 10:49 am

Možno. Inak je ona doma, nepracuje. Žije tu jeden pán, on je stále na balkóne. Fajčí, pozerá ľudí. Musím od neho opýtať, či nezbadal on niečo zvlaštné.
Sú tu čudné ľudia. Býva tu 12 rodina, ale každá je iná. V jeden byt prenajíma jeden podnikateľ pre jeho pracovníkov. Sú tam zvláštne chlapi. Boli tam už muži z Romunska. Bývali tu asi rok.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Susedia

od terez254 » Ned Mar 01, 2015 12:58 pm

waw, vy to mate teda zoskupenie vo vasom panelaku :D tak si ich tolko nevsimaj..nezaoberaj sa tolko svojimi susedmi..mozno sa to potom zlepsi.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Susedia

od melindi » Pon Mar 02, 2015 11:06 am

Dúfam, že áno. Moja mama má veľmi dobrých susedov. Vedľa k nim býva aj moja stará mama a moja krstná mama. Bola teba to je dobre, že tak je blízko celá rodina?
Tvoja stará mama býva blízko k tebe? Ty bývaš ešte s rodičmi?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Susedia

od terez254 » Pon Mar 02, 2015 4:18 pm

melindi píše:Dúfam, že áno. Moja mama má veľmi dobrých susedov. Vedľa k nim býva aj moja stará mama a moja krstná mama. Bola teba to je dobre, že tak je blízko celá rodina?



ked si rodina rozumie tak to je dobre, ked nie tak zas opacne..myslim si, ze moze byt vyhoda byvat spolu,respektive blizko seba,ale moze to byt aj nevyhoda, ze ludia su potom na seba tak naviazani, ze sa nevedia pohnut vpred. napr. dieta dostane dobru pounku na pracu, ale je mimo okresu alebo mesta, kde byva tak ju odmietne,lebo nechce ist prec od rodiny.
stara mama nebyva daleko odo mna a byvam aj s rodicmi. mame dvojgeneracny dom.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Susedia

od melindi » Uto Mar 03, 2015 9:30 am

To je najlepšie. Ty už máš deti? Keď bývaš spolu s rodičmi, po materskej nie je problém vrátiť naspäť do roboty.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Susedia

od terez254 » Uto Mar 03, 2015 11:12 am

melindi píše:To je najlepšie. Ty už máš deti? Keď bývaš spolu s rodičmi, po materskej nie je problém vrátiť naspäť do roboty.


mam, ale chcem sa v buducnosti odstahovat.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Susedia

od melindi » Uto Mar 03, 2015 4:47 pm

A už vieš kam? Do rodinného domu alebo do činžiaku?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť