Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Manželstvo, partnerstvo a rodina - Svadba

Re: Svadba

od Jajus345 » Pia Aug 29, 2014 2:51 pm

áno mám 2 deti....chlapcov......8 rokov a 3 roky.....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Svadba

od Kathleen31 » Pia Aug 29, 2014 6:10 pm

Ano mam 2 deti,s exmanzelom mam starsiu dcerku (8r.)a mladsiu (4r.) mam s druhym,no ten uz sedi,lebo tiez mi neplati ani cent a s exmanzelom je to donekonecna kedze je Cech,tak zakony su tam na neho miernejsie ako tu na SK a keby nezaplatil 3 mesiace za sebou mozem ho dat na sud,ale ked plati kazdy druhy-treti mesiac tak s tym neurobim nic.
Zato ako ma mlatil a zneuzival by si zasluzil,aby ho zavreli a aby to robili v base jemu,a aj palenie cigaretou,tak ako on mna palil...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Uto Aug 26, 2014 6:41 pm

Re: Svadba

od Jajus345 » Pia Aug 29, 2014 6:14 pm

tak na toto nemám ani slov...je to skrátka hajz...takých len biť...
pre pána kráľa a to si s ním ako dlho bola? teraz je niekto blízky pri tebe? a deti ako nepoznačilo ich to?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Svadba

od Kathleen31 » Sob Aug 30, 2014 9:47 pm

Zila som s nim tri roky a starsia mala vtedy 2 roky,takze nic si nastastie z toho nepamäta,pamäta si len to,ze byvala v Cechach a,ze tam ma babku inak nic zle si nepamäta,je to uz 6 rokov od toho,ale nikdy na to nezabudnem,tyral ma fyzicky a aj psychicky
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Uto Aug 26, 2014 6:41 pm

Re: Svadba

od melindi » Ned Aug 31, 2014 6:49 am

Od začiatko bolo také zlé? Kedy začali problemy? A svokra nepomáhala tebe? Zostala si s nou v kontakte?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Svadba

od Kathleen31 » Ned Aug 31, 2014 3:44 pm

Zle zacalo byt odo dna nasej svadby a po narodeni starsej dcery,lebo exmanzel bol je a bude alkoholik a nevdela som,ze aj gambler (hral automaty) a do prace sa mu nechcelo chodit,radsej marodoval,ako robil a,ze vraj ho chrbtica bolela sa lutoval,ale skor si myslim,ze len simuloval.Chybali nam peniaze,lebo mala potrebovala mlieko,plienky a tak podobne a jemu potom zostavalo malo na alkohol a na hranie a ked nemal peniaze,tak si to vybil na kom?na mne
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Uto Aug 26, 2014 6:41 pm

Re: Svadba

od Kathleen31 » Ned Aug 31, 2014 4:55 pm

Svokra ho este podporovala v alkoholizme,davala mu potajomky peniaze,ale myslim si,ze zato moc nemohla,lebo mala dost velke problemy s nervami a mala uz vtedy Alzheimra co sme my vobec nevedeli,prislo sa na to az pri celkovom vysetreni,robili jej ho v nemocnici preto,lebo jej bolo zle doma.
Svokra nas nepozna uz vobec,preto niesme vobec v kontakte a opatruje ju exmanzelov starsi brat a s nim niesme vobec v kontakte,lebo ma obvinuje,ze mozem za svokrinu chorobu,mojim odchodom z CR sa jej urobilo sice zle,ale zaroven sa zistilo,ze ma Alzheimra a podla svokry som mala zit s exmanzelom do konca zivota a nechat ho nech ma mlati
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Uto Aug 26, 2014 6:41 pm

Re: Svadba

od melindi » Pon Sep 01, 2014 4:17 pm

Je mi to ľúto.
Ale teraz si už šťastná? Aj druhý raz si vydala?
Mi sme spolu od 2010. Ale svadbu neplanujeme. Priznam, nemáme teraz na to penize. Ani tancovat nevieme. Ani ja, ani priatel. Vy viete tancovať? Radi sa chodíte zabávať?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Svadba

od Kathleen31 » Pon Sep 01, 2014 7:24 pm

Ano teraz som uz stastna,mam priatela,ktory mna a moje deti ma velmi rad a druhu svadbu budem mat s nim az neskor,uz sa do toho nechcem ponahlat :-)
Ani ja neviem tancovat a ani priatel a uz som vlastne sama,dnes ma odkopol ako psa v smske.nechce sa mi zit,nemam na nic chut a ani naladu,zasa som nestastna a pritom som mu vzdy vo vsetkom pomahala,ze vraj aby sme zostali kamarati,o to zaujem nemam ;-(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Uto Aug 26, 2014 6:41 pm

Re: Svadba

od melindi » Str Sep 03, 2014 5:51 am

Kathleen31 píše:Ani ja neviem tancovat a ani priatel a uz som vlastne sama,dnes ma odkopol ako psa v smske.nechce sa mi zit,nemam na nic chut a ani naladu,zasa som nestastna a pritom som mu vzdy vo vsetkom pomahala,ze vraj aby sme zostali kamarati,o to zaujem nemam ;-(


Koľko rokov ste boli spolu? Čo hovorili deti? On je otec tvojej mladsej dcere?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Svadba

od Kathleen31 » Pon Sep 08, 2014 4:10 pm

On nieje otcom ani jednej z mojich dvoch dcer,sme spolu rok a dnes ma uz uplne odkopol,uz na neho kaslem,pomahala som mu psychicky a aj financne a teraz povedal,ze radsej bude sam,lebo nevie,ako by sme zili dalej,on vsetko vzdal bez boja,je zbabelec.este ma bude potrebovat,ale uz sa na neho vykaslem.

Už sme zasa spolu,priateľ zistil,že bezo mňa by ho život nebavil.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Uto Aug 26, 2014 6:41 pm

Re: Svadba

od melindi » Uto Sep 09, 2014 8:21 am

Kathleen31 píše:On nieje otcom ani jednej z mojich dvoch dcer,sme spolu rok a dnes ma uz uplne odkopol,uz na neho kaslem,pomahala som mu psychicky a aj financne a teraz povedal,ze radsej bude sam,lebo nevie,ako by sme zili dalej,on vsetko vzdal bez boja,je zbabelec.este ma bude potrebovat,ale uz sa na neho vykaslem.


Aj finančne? Inak ty kde pracuješ?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Svadba

od Kathleen31 » Pia Sep 12, 2014 7:20 pm

Ano aj financne som priatelovi pomahala,ale teraz som momentalne nezamestnana
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Uto Aug 26, 2014 6:41 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť