Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Manželstvo, partnerstvo a rodina - svokra

svokra

od terez254 » Str Okt 01, 2014 5:12 pm

Ake mate vztahy so svokrami?
Je to len mytus,ze nevesty nevychadzaju so svojimi nevestami ci je to pravda?
stara sa vam svokra do vasej rodiny?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: svokra

od benetara » Štv Okt 02, 2014 7:57 am

moja svokra je velmi dobra zena, nas vzta sa asi vymyka normalu ked tak sledujem kamosky a zname ake maju vztahy. vzdy mi s detmi pomohla, nikdy sa do nicoho nestarala. nemam na nu co zle napisat. nastastie :) A ci to je mytus ze nevesty nevychadzaju so svokrami, skusme to skor otocit ze svokry nevychadzaju s nevestami. co vidim tak tie nevesty aj vychadzaju v ustrety a chyba je veru v tej svokre :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

Re: svokra

od terez254 » Štv Okt 02, 2014 1:21 pm

benetara píše:moja svokra je velmi dobra zena, nas vzta sa asi vymyka normalu ked tak sledujem kamosky a zname ake maju vztahy. vzdy mi s detmi pomohla, nikdy sa do nicoho nestarala. nemam na nu co zle napisat. nastastie :) A ci to je mytus ze nevesty nevychadzaju so svokrami, skusme to skor otocit ze svokry nevychadzaju s nevestami. co vidim tak tie nevesty aj vychadzaju v ustrety a chyba je veru v tej svokre :?




ty so svokrou aj byvas alebo sa len navstevujete? :D
je vyhoda vychadzat so svokrou, kedze ti moze postrazit dieta ak nebyvate az tak daleko od seba a urcite je lepsie ked su dobre medziludske vztahy v rodine.
podla kamosiek sudis,ze skor je chyba vo svokrach?
co si myslite preco je to tak?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: svokra

od gombicka1 » Štv Okt 02, 2014 9:26 pm

nerada sa vyjadrujem na tuto temu, lebo vzdy sa akurat tak rozculim. :roll: povedala by som, ze svokruse zabudaju ze im chlapcekovia dospeli a zalozili si svoje rodiny ktorym sa maju venovat, a ktore su prvorade. akosi zabudaju odstrihnut pupocnu snuru a potom tam nastavaju problemy.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: svokra

od terez254 » Pia Okt 03, 2014 3:51 pm

gombicka1 píše:nerada sa vyjadrujem na tuto temu, lebo vzdy sa akurat tak rozculim. :roll: povedala by som, ze svokruse zabudaju ze im chlapcekovia dospeli a zalozili si svoje rodiny ktorym sa maju venovat, a ktore su prvorade. akosi zabudaju odstrihnut pupocnu snuru a potom tam nastavaju problemy.



takze mas pocit,ze je chyba vo svokrach,lebo ako keby chceli stale svojho syna vlastnit a mali by byt jeho rodicia prvoradejsi ako nova rodina cize partnerka a dieta?
mas skusenosti s negativnym vztahom so svokrou?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: svokra

od gombicka1 » Str Okt 08, 2014 10:33 am

terez254 píše:takze mas pocit,ze je chyba vo svokrach,lebo ako keby chceli stale svojho syna vlastnit a mali by byt jeho rodicia prvoradejsi ako nova rodina cize partnerka a dieta?
mas skusenosti s negativnym vztahom so svokrou?


Nemyslim vlastnit, ale akosi im nedochadza ze ich syn dospel a uz sa rozhoduje sam za seba. ze mu nemusi hovorit co a ako, alebo nebodaj rozkazovat. poznam take pripady kde sa musia svokre prisposobovat vo vsetkom, lebo potom ich vydiera ze im deti nepostrazi a neviem co. svokra nerespektuje ich slovo a ich vychovu. jednoducho aj ked maju cez 30rokov, berie ich ako soplave deti, ktore ju musia posluchat.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: svokra

od terez254 » Str Okt 08, 2014 2:52 pm

gombicka1 píše:
terez254 píše:takze mas pocit,ze je chyba vo svokrach,lebo ako keby chceli stale svojho syna vlastnit a mali by byt jeho rodicia prvoradejsi ako nova rodina cize partnerka a dieta?
mas skusenosti s negativnym vztahom so svokrou?


Nemyslim vlastnit, ale akosi im nedochadza ze ich syn dospel a uz sa rozhoduje sam za seba. ze mu nemusi hovorit co a ako, alebo nebodaj rozkazovat. poznam take pripady kde sa musia svokre prisposobovat vo vsetkom, lebo potom ich vydiera ze im deti nepostrazi a neviem co. svokra nerespektuje ich slovo a ich vychovu. jednoducho aj ked maju cez 30rokov, berie ich ako soplave deti, ktore ju musia posluchat.



myslim si,ze niektori rodicia maju velky problem pochopit,ze ich dieta uz dospelo a rozhoduje sa samo za seba, ma zalozenu vlastnu rodinu a ta je tym padom na prvom mieste. urcite by dieta nemalo zabudnut na rodicov,ale zena a dieta sa stavaju prvoradejsimi.
vsimla som si tiez,ze niektori muzi a taktiez zeny su velmi naviazane na svojich rodicov a nedokazu sa od nich odputat,co sa tyka napriklad odstahovania. alebo sa odstahuju a aj tak viac casu travia v rodicovskom dome.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: svokra

od terez254 » Str Okt 08, 2014 2:53 pm

myslim si,ze niektori rodicia maju velky problem pochopit,ze ich dieta uz dospelo a rozhoduje sa samo za seba, ma zalozenu vlastnu rodinu a ta je tym padom na prvom mieste. urcite by dieta nemalo zabudnut na rodicov,ale zena a dieta sa stavaju prvoradejsimi.
vsimla som si tiez,ze niektori muzi a taktiez zeny su velmi naviazane na svojich rodicov a nedokazu sa od nich odputat,co sa tyka napriklad odstahovania. alebo sa odstahuju a aj tak viac casu travia v rodicovskom dome.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: svokra

od vladkaPD » Sob Okt 11, 2014 1:38 pm

povedala by som ze to ide jedno s druhym. najprv sa mamicka nevie odputat od synacika, vzdy je tam samozrejme nejaky dovod, ako napriklad ze nezije so svojim manzelom a synacikom si to vynahradza, ale toto mi pride ze uplne chore a vadne alebo potom je problem aj v synacikovi ze neviem povedat svojej mamicke ze stacilo uz som velky. ale tak chlapi su lemravy aj dosku na hajzly dat dole, a ked im mamicka obskakuje rit, preco by sa nenechali. lutujem len tie zeny ktore si takych trkvasov zavesia na krk. ale zas v podstate su aj ony blbe, lebo ved to musia vidiet ako to u nich funguje. potom nech sa nestazuju, 8)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: svokra

od CryAngel » Sob Okt 11, 2014 2:13 pm

ja si myslim ze je to nejaky filmovy vymysel,ak komedialny =D ja so svojou "svokrou" vychadzam dobre,je to skvely clovek,snazim sa ju respektovat a aj ked ma svoje muchy,co mame kazdy,tak to beriem sportovo,ved aj ja som clovek...a aj ona...povedala by som,ze pravda je skor na opacnej strane,nie svokry ale svokrovia su taky nejaky...divny...no môj urcite,a co vasi svokrovia?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned Aug 21, 2011 1:03 pm

Re: svokra

od terez254 » Sob Okt 11, 2014 2:57 pm

vladkaPD píše:povedala by som ze to ide jedno s druhym. najprv sa mamicka nevie odputat od synacika, vzdy je tam samozrejme nejaky dovod, ako napriklad ze nezije so svojim manzelom a synacikom si to vynahradza, ale toto mi pride ze uplne chore a vadne alebo potom je problem aj v synacikovi ze neviem povedat svojej mamicke ze stacilo uz som velky. ale tak chlapi su lemravy aj dosku na hajzly dat dole, a ked im mamicka obskakuje rit, preco by sa nenechali. lutujem len tie zeny ktore si takych trkvasov zavesia na krk. ale zas v podstate su aj ony blbe, lebo ved to musia vidiet ako to u nich funguje. potom nech sa nestazuju, 8)



aj ty mas pocit,ze mnoho chlapov je ako si povedala lemravych? ze ich spravanie je take ako keby sa nevedeli sami rozhodnut a priklonia sa na stranu vacsiny?
ja neviem,co sa to s dnesnymi chlapmi stalo,ale trosku bojovnosti by nezaskodilo :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: svokra

od terez254 » Sob Okt 11, 2014 2:58 pm

CryAngel píše:ja si myslim ze je to nejaky filmovy vymysel,ak komedialny =D ja so svojou "svokrou" vychadzam dobre,je to skvely clovek,snazim sa ju respektovat a aj ked ma svoje muchy,co mame kazdy,tak to beriem sportovo,ved aj ja som clovek...a aj ona...povedala by som,ze pravda je skor na opacnej strane,nie svokry ale svokrovia su taky nejaky...divny...no môj urcite,a co vasi svokrovia?


ja si myslim,ze to,co plati na svokry moze platit aj na svokrov.Len ako som uz pisala,ze podaktori chlapi su taki,ze im je vsetko jedno tak mozno sposobia menej starosti.
ty mas ake probelmy so svokrom?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: svokra

od benetara » Str Okt 15, 2014 4:53 pm

terez254 píše:
benetara píše:moja svokra je velmi dobra zena, nas vzta sa asi vymyka normalu ked tak sledujem kamosky a zname ake maju vztahy. vzdy mi s detmi pomohla, nikdy sa do nicoho nestarala. nemam na nu co zle napisat. nastastie :) A ci to je mytus ze nevesty nevychadzaju so svokrami, skusme to skor otocit ze svokry nevychadzaju s nevestami. co vidim tak tie nevesty aj vychadzaju v ustrety a chyba je veru v tej svokre :?

ty so svokrou aj byvas alebo sa len navstevujete? :D
je vyhoda vychadzat so svokrou, kedze ti moze postrazit dieta ak nebyvate az tak daleko od seba a urcite je lepsie ked su dobre medziludske vztahy v rodine.
podla kamosiek sudis,ze skor je chyba vo svokrach?
co si myslite preco je to tak?


nie nebyvame spolu iba sa navstevujeme a pravidelne. myslim si ze vela zalezi od svokry, podla toho sa moze nevesta zariadit. ak je svokra dobra, nevesta nema byt preco zla a potom spolu vychadzaju.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

Re: svokra

od terez254 » Str Okt 15, 2014 5:12 pm

benetara píše:
terez254 píše:
benetara píše:moja svokra je velmi dobra zena, nas vzta sa asi vymyka normalu ked tak sledujem kamosky a zname ake maju vztahy. vzdy mi s detmi pomohla, nikdy sa do nicoho nestarala. nemam na nu co zle napisat. nastastie :) A ci to je mytus ze nevesty nevychadzaju so svokrami, skusme to skor otocit ze svokry nevychadzaju s nevestami. co vidim tak tie nevesty aj vychadzaju v ustrety a chyba je veru v tej svokre :?

ty so svokrou aj byvas alebo sa len navstevujete? :D
je vyhoda vychadzat so svokrou, kedze ti moze postrazit dieta ak nebyvate az tak daleko od seba a urcite je lepsie ked su dobre medziludske vztahy v rodine.
podla kamosiek sudis,ze skor je chyba vo svokrach?
co si myslite preco je to tak?


nie nebyvame spolu iba sa navstevujeme a pravidelne. myslim si ze vela zalezi od svokry, podla toho sa moze nevesta zariadit. ak je svokra dobra, nevesta nema byt preco zla a potom spolu vychadzaju.



ja si tiez myslim,ze je to take obojstranne. ked su obe na seba mile tak by nemal vzniknut problem.horsie je, ked zacne utok z jednej strany, druha sa musi predsa branit.
asi ide najma o tu ziarlivost na svojho syna.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: svokra

od gombicka1 » Uto Okt 21, 2014 9:17 am

stazovala sa mi kamaratka co jej urobila svokra. je to jedna z tych ktora vobec nerespektuje ze jej syn ma rodinu a ze su sebestacni. kazdu chvilu sa do nich montuje, do ich vychovy a domacnosti a to spolu nebyvaju. ja to nechapem. stalo sa to, ze prisla na navstevu ale nie v normalnom case ako chodia navstevy, ale prisla vecer o pol 9. no co by ste na to povedali? deti zacali hucat ze nejdu spat samozrejme aj ked boli uz ulozene, svokra rozhodla!!! ze nemusia lebo ved ona ich prisla pozret. potom detom nahovorila ze pojdu k nej. viete ako to dopadlo? rodicia museli drzat hubu a deticky isli v pyzamach svokricke. parada ze? mna by roztrhlo :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť