Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Tehotenstvo - tazke tehotenstvo-moj pribeh

tazke tehotenstvo-moj pribeh

od kriskovalud » Sob Aug 29, 2009 3:05 pm

Ahojte buduce maminky mam 2 zdravych synov ale cesta k nim nebola lahka prve tehotenstvo bolo ukazkove na vysku 178 som mala 100kg ale pred otehotnenim som mala 72kg bola to vaha, ked som sla rodit na cisarsky pretoze gabko bol zadockom dole po porode to bolo troska tazsie ale vsetko preslo pohladom na vonave babo.
Druhe tehotenstvo bolo strasne.V 4 mesiaci som zacala mat krvavy vytok,tak som zacala troska viac odpocivat ale nepomohlo v 30tt som bola prvy krat hosp.v nemocnici ked som sa po 4 dnoch pytala domov dali mi podpisat revers mala som doma gabka a mal iba 2roky.
Ale co cert nechcel o tyzden som skoncila na porodnici zase a uz vtedy som pochopila ze domov sa do porodu nejde bola som v 31tt psychika na dne syna som radsej ani nechcela vidiet pretoze som potom plakala a bolo to este horsie.
Tak som si pekne lezkala v porodnici a stale do mna pchali injekcie pretoze som mala placenta previa a krvacala som tak ze ked pustite vodu tak to je ten isty efekt schudla som 4kg a to som dovtedy pribrala len nejakych 8kg ine maminky priberali a ja som chudla sestricky boli super maminy na izbach tiez vsetci sme si dodavali odvahu a silu a tesili sa na nase zlaticka.Asi 4 dni pred naplanovanym porodom ked som sa uz nemohla posadit mi oznamili ze ma vezmu na cisarsky ale s tym ze mam ratat ze moja maternica pojde vonku a uz ziadne deti.Bol to 36tt prisiel lekar pozrel ma a povedal ze ak sa troska pohraje tak to bude oki nakoniec mi maternica zostala a vsetko dopadlo oki.Po porode som sa dozvedela ze som bola otvorena na 4a pol prsta a to som mohla rovno rodit tento syn bol hlavickou dole.Filipko sa narodil ako nedonoseny v 36tt mal 2070kg 49cm bol zdravy len mierne nezrely nebol ani na pristroji iba na zohrievanie v inkubatore pretoze nemal sadielko aby nestracal telesnu teplotu.Teraz ma Filipko 14mesiacov ma 13kg je sami faldik a je uzasny,aj ked je pravda ze ten mesiac mu vo vsetkom chybal sedel neskor chodit zacal az teraz ale inak je velmi milucky a je to ako nase slniecko vzdy ked sa nanho pozriem prejde ma vsetko,aj zlost aj zla nalada je to nasa laska.Preto sa oplati bojovat v detoch je nasa buducnost a na zaver,UZ TERAZ SA TESIM NA TRETIE!!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

Tehotenstvo

od palculienka » Sob Aug 29, 2009 3:50 pm

Tak to Vam musim zablahozelat,ze ake mate stastie!ja mam syna ktory ma devat rokov ked mal tri roky tak som mala mimomaternicove tehotenstvo kde mi zobrali aj vajickovod.Pol roka nato mi praskla cista za maternicou tak znovu do nemocnice.A stale sa snazime s manzelom o druhe babo a nic neberem ziadne tabletky a nie a nie prist.Tak len tolko som chcela ,ze budte stastna a zdravi. :D :P :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Pon Okt 13, 2008 6:07 pm

od kriskovalud » Sob Aug 29, 2009 4:03 pm

drzim vam palceky nech vam to vyjde aj ked sa tesim na tretie tak uz teraz sa zmierujem s tym ze o maternicu pridem ale aj tak stoji mi to zato asi som hlupa ale ja ozaj chcem este jedno aj napriek tomuto
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od ja1818 » Sob Aug 29, 2009 5:41 pm

ahojte maminky, tiez vam napisem moj pribeh. moje prve tehotenstvo bolo absoluuutne ukazkove, vsetko v najvatsom poriadku, moje prvorodene stastie sa narodilo v poriadku a zdrave. no ako isli rocky tuzila som po druhom babatku... no akosi to neslo... podstupila som vsetky mozne vysetrenia operacie... no babatko nie a nie. nakoniec sa nam to po 14r.podarilo, aj ked strasne tazko no predsa sa nam narodila kraaaaaasna a hlavne zdrava princezna. mala som strasne tazke tehotenstvo, nakolko som od tretieho mesiaca lezala a nemohla som sa ani pohnut,no a to este nestacilo 3a pol mesiaci tehotenstva som dostala slepe crevo. tak ma museli uspat a sup na operacku.... no verte mi ze to stalo za vsetko to utrpenie a bolest..... preto maminky nevzdavajte to NIKDY .....a drzim vam palce. moj syn ma teraz 17r. a princezna 3r. a miluju sa nadovsetko.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 55
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 12:00 am

Tehotenstvo

od palculienka » Sob Aug 29, 2009 6:14 pm

Tak ste stastna,ze Vam to vyslo inak aj ja sa uspokojujem tym,ze ked nebudem nato tak upata tak sa to podari.Pekny den
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Pon Okt 13, 2008 6:07 pm

od kriskovalud » Sob Aug 29, 2009 6:54 pm

ano kazdy ma nejaku skusenost ale kazda skusenost nieco ine pre mna moja znamena zmenu vsetkeho zmenu vztahu k mojej mame ze sa cele 7 dlhe tyzdne starala o mojho syna zmena mojho vztahu k mojim detom pretoze az vtedy som si uvedomila co pre mna ozaj moje deti znamenaju a ako ich milujem ale najhlavnejsie zmenil sa tiez vztah k mojmu manzelovi,pretoze som si uvedomila ze som sa ozaj vydala za super cloveka, ktory ma podrzal ked bolo najhorsie plakal so mnou aj ked je chlap a velmi sa o mna staral a ak trebalo tak aj o polnoci.Vsetko je teraz uz zabudnute ale tie pocity udrzujeme v sebe a verime jeden druhemu a snazime sa aby to bolo stale take krasne ako ked som bola prec od svojich najblizsich,takze mile maminky vytazte z kazdej situacie len to dobre a verte ze to bude velkym prinosom a vsetkym ktore sa snazia o svoje babetka prajem vela trpezlivosti a hlavne nech nezufaju lebo preto sa ozaj oplati bojovat,tolko lasky nehy a zabavy vam neda nik.Prajem Vam krasny aj ked uprsany den Ludmila.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

Re: Tehotenstvo

od ja1818 » Sob Aug 29, 2009 8:49 pm

palculienka píše:Tak ste stastna,ze Vam to vyslo inak aj ja sa uspokojujem tym,ze ked nebudem nato tak upata tak sa to podari.Pekny den
no stastna???? tak to naozaj som STRASNE. a ano ak si poviete ze ved to pride ked ma... aj ked je to tazke lebo ked vam uz len jeden den meska mesiacik:-)))) tak uz je to tam ze snaaaaad, no a potom to sklamanie :-((((joooooj tak to je...... ja som bola tiez tak ze v piatok som bola u mojho lekara a na pondelok sme mali s mojim najsuper manzelo ( ten by vytrpel asi vsetko) termin na sprmiograf, no lekar mi este pred odchodom dal do ruky tehotensky test ze pre istotu nech si este v nedelu spravim, no a na spermiograf sme NEMUSELI :D :D :D . drzim palce straaaaaaaaasne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 55
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 12:00 am

od kriskovalud » Sob Aug 29, 2009 9:13 pm

mozem sa opytat co je to ten spermiograf nepoznam to tak na rozsirenie vedomosti co ak nahodou budeme potrebovat.... :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od ja1818 » Ned Aug 30, 2009 7:19 am

kriskovalud píše:mozem sa opytat co je to ten spermiograf nepoznam to tak na rozsirenie vedomosti co ak nahodou budeme potrebovat.... :)
urcite to nevysvetlim odborne len ako to bolo mne :D , pri vysetreni spremiografom odoberu partnerove spermie a zistuje sa ci ma zive spermie....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 55
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 12:00 am

od jania21 » Ned Aug 30, 2009 9:22 pm

chcem sa podelit aj ja.ja som mojho synceka porodila v 38 tyzdni cisarskym.pribrala som 25 kg ale nemala som skoro ziadne brusko.vsetci mi hovorili ze mam dobre a zdrave tehotenstvo aj doktory.posledny tyzdne sa mi maly skoro vobec nehybal a ked som prisla na kontrolu uz mu vynechavalo srdiecko.sestricky mi povedali ze ostanem lezt.ked ma vyviezli na porodnicu hned ma zacali pripravovat na porod.strasne som plakala.najprv mi hovorili ze musime rychlo lebo maly nedostava vyzivu a behom par dni by zomrel.nakoniec vyslo najavo ze to bola otazka par sekund a nie dni.ked ho vybrali uz mu nebilo srdiecko a dva krat ho ozivovali.ale inak bol uplne zdravy.4 dni bol v inkubatore.narodil sa s vajou 2100 g a schudol na 1900g a 45 cm.bol hrozne malicky.nakoniec sme po meisaci zistili ze ma k tomu vsetkemu aj reflux.svokra bola v nemocnici s manzelom ked som rodila a hovorila mi ze manzel cely cas strasne plakal kym nevidel maleho a potom ze sa od radosti uplne zhrutil.hrozne moc ma podrzal.teraz ma moj maly 15 mesiacov a 12,5 kg, a 88 cm.taky valibuk.nadosvetko mojich chlapov milujem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 101
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:13 pm

od kriskovalud » Ned Aug 30, 2009 9:24 pm

aha tak zase nieco viem.....navyse ... inak synatorovi sa paci mikinecka od vas a povedal mamka kup mi taku paci sa mi takze si ju vybral sam
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od ja1818 » Ned Aug 30, 2009 9:52 pm

kriskovalud píše:aha tak zase nieco viem.....navyse ... inak synatorovi sa paci mikinecka od vas a povedal mamka kup mi taku paci sa mi takze si ju vybral sam
noooooo synator ma dobry vkus :P :P :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 55
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 12:00 am

od kriskovalud » Ned Aug 30, 2009 10:10 pm

tak to bol pre vas urcite sok ale moj prvy syn Gabko bol tiez v 38 ale mal 49cm a 2990g vahu ale zato mal silnu zltacku az do 4 mesiacov tiez je teraz chlap ma 25kg a 3 roky
a ten vas je asi taky ako moj druhy filipko ked ste citali moj pribeh taky sulko a kazdy sa smeje ked poviem ze je vychovany na kravskom doteraz som ho dojcila to je moja ciculka mala .... :D :D :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od kriskovalud » Ned Aug 30, 2009 10:18 pm

zeby po mamke???? :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od jania21 » Pon Aug 31, 2009 7:03 pm

no ja som kojila len tri tyzdne.mala som malo mlieka a maly kazdu pol hodinu pytal a pil aj hodinu dve a stale mu nestacilo a este ktomu mal ten reflux tak sme potom zahustovali ale od 9 mesiaca pil plnotucne mlieko lebo vsetky umele odmietal a skoro mesiac nepil ziadne mlieko tak som bola s toho nestastna.a akko som mu dala plnotucne tak vypije aj 3 -4 flasky denne.rano ,pred prvym spanim,pred druhym a vecer.tak som rada ze pije aspon take
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 101
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:13 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť