Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Tehotenstvo - Tehotenský pás...

Tehotenský pás...

od anickafer » Str Mar 25, 2009 5:30 pm

Prosím vás, máte niektorá skúsenosti s tehotenským pásom? Vraj to pomáha pri bolestiach v krížoch. A mňa dosť bolievajú, tak sa zaujímam, či by to nebola zbytočná investícia.

A ešte ma zaujíma, aké máte skúsenosti so zavinovačkou do autosedačky. Zdá sa mi to ako dobrá vec, no chcela by som vedieť, ako dlho sa to dá používať - pre aké veľké dieťa. Alebo sa to dá kúpiť podľa veľkosti? U nás som to videla len v jednom prevedení - a to len takú tenkú. Myslím, že by to malo byť aj hrubšie, no u nás je problém hocičo také dostať.

Ďakujem za rady.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pia Feb 22, 2008 1:00 am

od zuzana171717 » Str Mar 25, 2009 8:15 pm

Ahoj tehotensky pas som nosila,nespravila som bez neho ani krok :wink: .Moja skusenost velmi dobra,myslim ze dost pomohol,trpela som na krize.
Zavinovacku do autosedacky som nemala zdalo sa mi to zbytocne.Davala som do sedacky klasicky fusak s otvormi bezpecnostne pasy.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am

od sandras » Str Mar 25, 2009 9:52 pm

pás som nenosila
ale napr. Fusak EMITEX XXL sa da použiť aj do autosedačky a po prizipsovaní spodneho dielu s a da využiť aj do 3 rokov ... takže radšej investovaťč do niečoho takého, čo využiješ dlhšie. Do tej zavinovačky do autosedačky vojde dieťa tipujem tak pol roka
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od nanaaa » Str Mar 25, 2009 10:00 pm

sandras píše:pás som nenosila
ale napr. Fusak EMITEX XXL sa da použiť aj do autosedačky a po prizipsovaní spodneho dielu s a da využiť aj do 3 rokov ... takže radšej investovaťč do niečoho takého, čo využiješ dlhšie. Do tej zavinovačky do autosedačky vojde dieťa tipujem tak pol roka


Aj ja by som radšej odporúčala ten fusak, zavinovačka je zbytočná, nevyužiješ ju viac ako 4-5 mesiacov, aj to som asi prehnala.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 489
Registrovaný: Štv Sep 04, 2008 10:45 am

od veronci89 » Štv Mar 26, 2009 12:54 am

taktiež zavinovačku neodporúčam radsej si uz potom kup tu deku čo sa dá premenit na fusak tu vyuzijes aj do 1 roka
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od anickafer » Štv Mar 26, 2009 11:31 am

Ďakujem za odpovede.

Čakám druhé dieťa. Prvú som takmer ani nebalila, narodila sa v lete, bolo horúco, tak sme nemali problém so zavinovačkou.
Toto sa nám má narodiť v chladnejšom období (na jeseň), tak by sa nám niečo také teplejšie zišlo. Mám deku 2v1, klasický fusak nemáme, keďže nám ho nebolo treba, no už sa pomaličky začínam zaoberať takými vecami, keďže terajšia zima u nás stále neprestáva, máme tu viac ako meter snehu... A teplé veci sa u nás nosia zhruba od októbra do mája.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pia Feb 22, 2008 1:00 am

od natusa » Štv Mar 26, 2009 10:57 pm

ja si myslim ze ta zavinovacka je zbytocna ,ja som ju velmi chcela a ked sa v aute zakurila bola to riadna hovadina maly bol vzdy spoteny.lepsia je deka ked ostane teplo tak babo odkrijes a je.a nas drobec bol dost velky cize sme ju vyuzili ozaj na minimum.ale ak mozem poradit lepsia je deka co sa zapina na zips.a myslim ze vy vyuzijeme aj teraz na jar ked maly uz asi bude bezkat ,bude zazipsovany v deke ale nezaspini ju od topanok lebo nozisky mu s nej budu trcat vonku.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od anna28 » Pia Mar 27, 2009 9:14 am

mi ked sme sli s malou na dlhsiu trasu,nikdy som ju nijak nebabusila.radsej som jej obliekla nieco co sa dalo pri teple zhodit a tiez mi viac posluzila deka.mala som obavy z toho ze sa spoti a vonku ju potom prefuka a ochoreje.takze podla mna radsej poprikryvat a v potom podla potreby poodkryvat.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 36
Registrovaný: Sob Máj 17, 2008 12:00 am

od zuzana171717 » Pia Mar 27, 2009 1:58 pm

Ja mam fusak ktory je z dvoch casti.Maly sa nam narodil koncom augusta.V hlbokom kociku som pouzivala fusak bez spodnej casti,neskor na jar bol vcelku a tuto druhu zimu kedze uz chodi,zasa bez spodnej casti a spodok rozopnuty,tak ze mu topanocky trcali a nic sme nezaspinily.Ked silno mrzlo tak som dala aj spodnu cast,ale vtedy sa len vozil :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť