Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Vianoce, Veľká noc – iné sviatky - TIP NA VIANOCE

TIP NA VIANOCE

od otrida11 » Str Nov 10, 2010 6:54 pm

CHCELA BY SOM VAM MAMINKY DAT TIP NA VIANOCNY DARCEK PRE VASE DIETATKO. OBJEDNALA SOM A PRAVE OBDRZALA :arrow: LAMPICKU, KORYTNACKU. :lol:
NO NIECO NAAADHERNE... :lol: :lol: :lol: CENA TIEZ PERFEKTNA, POZERALA SOM V OBCHODOCH, STOJI 2* TOLKO.
JA SOM JU KUPOVALA OD "MarketaBriso". VRELO ODPORUCAM. :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od edita22 » Štv Nov 11, 2010 8:21 am

super tip,dakujeeem,mozem sa spytat aku farbu ste si vybrali,rozmyslam nad modrou
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Str Sep 26, 2007 12:00 am

Re: TIP NA VIANOCE

od 22Evka22 » Štv Nov 11, 2010 10:14 am

otrida11 píše:CHCELA BY SOM VAM MAMINKY DAT TIP NA VIANOCNY DARCEK PRE VASE DIETATKO. OBJEDNALA SOM A PRAVE OBDRZALA :arrow: LAMPICKU, KORYTNACKU. :lol:
NO NIECO NAAADHERNE... :lol: :lol: :lol: CENA TIEZ PERFEKTNA, POZERALA SOM V OBCHODOCH, STOJI 2* TOLKO.
JA SOM JU KUPOVALA OD "MarketaBriso". VRELO ODPORUCAM. :lol: :lol: :lol:


Korytnacku ma aj nasa mala,,neviem kde ju sestra kupovala,,ale krasne svieti,,meni farby,,proste je to nieco peknucke.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 250
Registrovaný: Ned Jún 21, 2009 9:52 pm

od 22Evka22 » Štv Nov 11, 2010 10:16 am

Ked sme pri darcekoch,,chcem sa spytat,,ci je vhodny darcek detske PC,,cize pocitac.Teraz bola velka akcia nan v tescu,,tak som neodolala,,ale neviem ci pre dva a pol rocne dieta je to vhodne.Dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 250
Registrovaný: Ned Jún 21, 2009 9:52 pm

od mimuscha » Štv Nov 11, 2010 12:30 pm

22Evka22 píše:Ked sme pri darcekoch,,chcem sa spytat,,ci je vhodny darcek detske PC,,cize pocitac.Teraz bola velka akcia nan v tescu,,tak som neodolala,,ale neviem ci pre dva a pol rocne dieta je to vhodne.Dakujem
to zistíš až ked mu ho dáš pod stromček...bud zaujme hned,alebo až po čase-ked bude dietko väčšie...náš má 2roky a má také mini pc(hrá hudbu,abeceda,slová...) a sem tam sa s tým zahrá,aj ked moje pc ho láka viac 8)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Ned Apr 05, 2009 12:43 pm

od 22Evka22 » Štv Nov 11, 2010 6:29 pm

mimuscha píše:
22Evka22 píše:Ked sme pri darcekoch,,chcem sa spytat,,ci je vhodny darcek detske PC,,cize pocitac.Teraz bola velka akcia nan v tescu,,tak som neodolala,,ale neviem ci pre dva a pol rocne dieta je to vhodne.Dakujem
to zistíš až ked mu ho dáš pod stromček...bud zaujme hned,alebo až po čase-ked bude dietko väčšie...náš má 2roky a má také mini pc(hrá hudbu,abeceda,slová...) a sem tam sa s tým zahrá,aj ked moje pc ho láka viac 8)


No ved prave preto;;ze mala berie PC kazdemu;;ci je to dobry napad,,nakolko kamoskin maly ho dostal na tretie narodky;;nestacia kupovat baterky a maly chyta zachvaty;;ked PC nejde.Bola som svedkom takej sceny,,ak by mi toto robilo krsniatko a bola by to moja vina;;mrzelo by ma to!!! :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 250
Registrovaný: Ned Jún 21, 2009 9:52 pm

od otrida11 » Štv Nov 11, 2010 6:52 pm

edita22 píše:super tip,dakujeeem,mozem sa spytat aku farbu ste si vybrali,rozmyslam nad modrou


TA KORYTNACKA SA DA PREPINAT NA ROZNE FARBY... KAZDY GOMBIK INA FARBA... :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od edita22 » Štv Nov 11, 2010 6:54 pm

ano dakujem,uz som na to prisla :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Str Sep 26, 2007 12:00 am

od otrida11 » Štv Nov 11, 2010 7:45 pm

edita22 píše:ano dakujem,uz som na to prisla :P


:P :P :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od mimuscha » Štv Nov 11, 2010 9:08 pm

22Evka22 píše:
mimuscha píše:
22Evka22 píše:Ked sme pri darcekoch,,chcem sa spytat,,ci je vhodny darcek detske PC,,cize pocitac.Teraz bola velka akcia nan v tescu,,tak som neodolala,,ale neviem ci pre dva a pol rocne dieta je to vhodne.Dakujem
to zistíš až ked mu ho dáš pod stromček...bud zaujme hned,alebo až po čase-ked bude dietko väčšie...náš má 2roky a má také mini pc(hrá hudbu,abeceda,slová...) a sem tam sa s tým zahrá,aj ked moje pc ho láka viac 8)


No ved prave preto;;ze mala berie PC kazdemu;;ci je to dobry napad,,nakolko kamoskin maly ho dostal na tretie narodky;;nestacia kupovat baterky a maly chyta zachvaty;;ked PC nejde.Bola som svedkom takej sceny,,ak by mi toto robilo krsniatko a bola by to moja vina;;mrzelo by ma to!!! :(
nášmu to nejde v kuse...niekedy ho to baví 1/2hod.,inokedy aj 2-3dni nič...ešte nie je taký závislák 8)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Ned Apr 05, 2009 12:43 pm

od mafrederika » Pia Nov 12, 2010 10:25 am

Dakujem za dobry tip! :lol: Už som si aj objednala :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Uto Júl 28, 2009 1:03 pm

od lucia1610 » Sob Nov 13, 2010 1:50 pm

prosim vas poradte mi kde by som mohla este tu korytnacku kupit tej pani som pisala ale uz bopla odvtedy 2krat prihlasena a neodpisuje tak neviem u koho by sa este dala objednatt
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Str Aug 26, 2009 10:01 am

od edita22 » Sob Nov 13, 2010 3:08 pm

lucia1610 píše:prosim vas poradte mi kde by som mohla este tu korytnacku kupit tej pani som pisala ale uz bopla odvtedy 2krat prihlasena a neodpisuje tak neviem u koho by sa este dala objednatt



ja som si tiez objednala, a odpoved som zatial nedostala,a videla som ze bola tiez prihlasena
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Str Sep 26, 2007 12:00 am

od otrida11 » Sob Nov 13, 2010 3:09 pm

lucia1610 píše:prosim vas poradte mi kde by som mohla este tu korytnacku kupit tej pani som pisala ale uz bopla odvtedy 2krat prihlasena a neodpisuje tak neviem u koho by sa este dala objednatt


ONA ODPISUJE PROSTREDNICTVOM MAILOU. AK MOZEM PORADIT, KUKNI SA K SEBE, PODLA MNA SI TAM SPRAVU OD NEJ NAJDES... :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od edita22 » Sob Nov 13, 2010 3:17 pm

otrida11 píše:
lucia1610 píše:prosim vas poradte mi kde by som mohla este tu korytnacku kupit tej pani som pisala ale uz bopla odvtedy 2krat prihlasena a neodpisuje tak neviem u koho by sa este dala objednatt


ONA ODPISUJE PROSTREDNICTVOM MAILOU. AK MOZEM PORADIT, KUKNI SA K SEBE, PODLA MNA SI TAM SPRAVU OD NEJ NAJDES... :D


mrkam aj na maily,ale zatial nic,ale dufam ze sa ozve :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Str Sep 26, 2007 12:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť