Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - tovar po záruke

Re: tovar po záruke

od Jajus345 » Ned Okt 05, 2014 4:40 pm

Ako viem,ze pri obleceni alebo topanok,to tak funguje,ale asi nie pri potravinach...mne konkrétne pri dezerte a nutele...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: tovar po záruke

od keilayh » Pon Okt 06, 2014 10:47 am

Jajus345 píše:Ako viem,ze pri obleceni alebo topanok,to tak funguje,ale asi nie pri potravinach...mne konkrétne pri dezerte a nutele...


Moja odpoveď by asi bola " no ako myslíte, hygienu to zrejme zaujímať bude a nebudú to brať na lahkú váhu ako ja. Pekný deň" :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: tovar po záruke

od Jajus345 » Pon Okt 06, 2014 10:50 am

áno pohrozila by som s hygienou, ale poznám sa ....neposlala by som ich za nimi :( :( :( :(
nepotrebujem mať s nikým opletačky, ale zase na druhej strane sa mi to nepáči, platiť za niečo, o je po záruke, dosť driem celý mesiac na výplatu....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: tovar po záruke

od keilayh » Uto Okt 07, 2014 10:43 am

Jajus345 píše:nepotrebujem mať s nikým opletačky, ale zase na druhej strane sa mi to nepáči, platiť za niečo, o je po záruke, dosť driem celý mesiac na výplatu.... :D :D :D :D


Prečo by si mala mať opletačky? Oni nemôžu povedať kto ich nahlásil, môžeš im zavolať ako anonym a oni to musia preveriť. To iste aj šoi-ka. Nahlásiš problem a oni to riešia. Nepoviedia tá a tá mala s vami problem, preto sme tu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: tovar po záruke

od Jajus345 » Uto Okt 07, 2014 10:51 am

to fakt je anonymne? nemám s tým skúsenosť lebo to sa mi ešte nestalo...ale zas na druhej strane, nie som človek, ktorý robí také veci...nebola to vysoká hodnota, možno by som to riešila pri vyššej cene, ale nie pri cene cca 5 € :( :( :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: tovar po záruke

od keilayh » Uto Okt 07, 2014 11:10 am

Jajus345 píše:to fakt je anonymne? nemám s tým skúsenosť lebo to sa mi ešte nestalo...ale zas na druhej strane, nie som človek, ktorý robí také veci...nebola to vysoká hodnota, možno by som to riešila pri vyššej cene, ale nie pri cene cca 5 € :( :( :(


Veď jasne, ja to chápem. Ludia často mávnu rukou, veď nejde o život. Len si zober, že to takto kúpi denne pár ludí a nikto to nerieši. Prečo by si potom obchod dával na to pozor, keď ešte na tom zarobí? Preto sa robi prelepovanie dátumov spotreby, preto zakamufluju hnusne mäso, nastriekaju ho aby malo peknu farbu atď. Keby tam boli častejšie kontroly, nedovolili by si to.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: tovar po záruke

od Jajus345 » Uto Okt 07, 2014 11:12 am

áno s tým súhlasím s tebou, ty si už niekedy poslala na niekoho kontrolu? :shock: :shock: :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: tovar po záruke

od AndreaSkro » Uto Okt 07, 2014 1:49 pm

Ja pracujem v potravinách na dohodu. Asi pred mesiacom sa nám stalo, že sme mali v chladničke šľahačkovú smotanu po záruke a nevšimli sme si to. Jedna pani si ju kúpila a popoludní doniesla vrátiť. Mali sme ešte ďalšie dva kusy. Ospravedlnili sme sa jej a vrátili peniaze. Niekedy sa stane, že prehliadneme dátum spotreby, občas ponúkame tovar za lacnejšie, ale zákazníka upozorníme o aký tovar ide. Niekto to kúpi, iný nie. Ide však vždy len o 1-2 dni po záruke a nikdy nie mliečny výrobok. Pokiaľ ide o reklamáciu, záleží aj na prístupe predajcu.
Raz sa nám stalo, že pani si prišla kúpiť prášok do pečiva a potom sa vrátila (ešte v ten deň) aj s bločkom, že je po záruke. Mala však smolu, pretože si poriadne nepozrela balenie a práve vtedy sme mali prášok v inom obale. Takže niekedy aj zákazník môže byť nepoctivý.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Uto Apr 01, 2008 12:00 am

Re: tovar po záruke

od Jajus345 » Uto Okt 07, 2014 1:56 pm

nerozumiem...prečo ste jej nevrátili alebo nevymenili, ked bol po záruke????
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: tovar po záruke

od AndreaSkro » Uto Okt 07, 2014 7:50 pm

Jajus345 píše:nerozumiem...prečo ste jej nevrátili alebo nevymenili, ked bol po záruke????


ak myslite ten prasok do peciva, tak sme jej ho nevymenili len z toho dovodu, ze v ten den ho u nas nemohla kupit, kedze sme takyto ani nemali. nezvykneme miesat rozdielnych vyrobcov. a bol dost po zaruke. takze mohlo to byt len tak, ze kupila novy a doma ked nasla po zaruke, tak skusila prist reklamovat. ak sme si vedomí nasej chyby, tak si ju prizname - ako v pripade tej smotany.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Uto Apr 01, 2008 12:00 am

Re: tovar po záruke

od Jajus345 » Uto Okt 07, 2014 8:31 pm

Aj napriek tomu,ze dotyčná mala blocek? A ste si istý,ze tovar sa nemohol zamiešať?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: tovar po záruke

od keilayh » Str Okt 08, 2014 1:56 pm

Mne sa stalo niečo podobné, ale s topánkami. Išla som reklamovať tenisky, vzala som blok a na predajni sme zistili podla nejakeho čísla, že ten blok je z inych topánok :lol: Takže som bola "nadšená" lebo sme boli v inom meste a neoplatilo by sa mi isť opäť hore-dole.
A to som si bola istá, že beriem správny blok :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: tovar po záruke

od Jajus345 » Str Okt 08, 2014 2:15 pm

no a kde si potom reklamovala??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: tovar po záruke

od AndreaSkro » Str Okt 08, 2014 8:11 pm

Jajus345 píše:Aj napriek tomu,ze dotyčná mala blocek? A ste si istý,ze tovar sa nemohol zamiešať?


ano aj napriek tomu. taky prasok sme uz dlhsie nemali.
mali sme aj situaciu, ze od vyroby k nam prislo cele balenie vanilinoveho cukru namiesto ktoreho bol v sackoch skoricovy. upozornila nas na to zakaznicka, ktorej sme tovar vymenili a vyvesili sme oznam, ze taketo sacky (s danym datumom spotreby) budeme vymienat. malokto to vyuzil. vacsinou si kupili druhy a tie doma si oznacili.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Uto Apr 01, 2008 12:00 am

Re: tovar po záruke

od Jajus345 » Štv Okt 09, 2014 7:38 am

ale cení sa, že ste vyvesili oznam....lebo už sa stalo, že predajne o tom neinformovali zákazníkov a potom žiaľ vina zákazníka :( :( :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť