Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

O portáli BabyBazar.sk - Účet gold a aktualizovanie

Témy týkajúce sa nášho portálu. Čo vylepšiť? Čo Vám tu chýba, vadí?

Účet gold a aktualizovanie

od mmeerryy » Str Nov 03, 2010 12:50 pm

prajem pekny den
neviem ci som napisala spravne do tejto diskusii ale mam otazku na admina

zaplatila som si ucet GOLD na 3 mes lebo som si chcela popredavat dake veci po malinkej
ale mala mi vazne ochorela a tak som mala len par inz. a neaktualizovala som nemohla som tu fungovat venovat sa lebo som bola v nemocnici mala nemohla zostat sama

CHCEM SA OPYTAT NEMOZTE MI TO PREDLZIT? sak si urcite viete pozriet kolko krat som bola prihlasena a ze som aktualizovala len par krat
DAKUJEM ZA ODPOVED
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 1:17 pm

od admin » Str Nov 03, 2010 1:05 pm

Ucet Gold mate stale predplateny. Ucet sme Vam spustali 7.9.2010 a mate ho platny do 7.12.2010. Je na kazdom uzivatelovi ako casto sa prihlasuje a ako je aktivny na nasej stranke. To nedokazeme odsledovat ani ovplyvnit.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

od mmeerryy » Str Nov 03, 2010 3:10 pm

:( jasne ale aj tak dakujem za odpoved mery
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 1:17 pm

od mmeerryy » Uto Nov 30, 2010 1:30 pm

ADMIN prosim porad mi lebo neviem ako dalej
jedna pani si objednala topanocky take biele capacky dala som ich medzi rezervovane a zmizol mi na nu kontakt ...
penizky na ucet dosli a ja sa nemozem dostat k adrese co teraz ??? merry
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 1:17 pm

od admin » Uto Nov 30, 2010 1:49 pm

Ako zmizol? Nemate ten inzerat ani v rezervovanych inzeratoch. Pozrite ci ste konverzaciu nezmazali, alebo ju nemate vo vymazanych konverzaciach.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

od mmeerryy » Uto Nov 30, 2010 1:57 pm

nie nikde jej niet ..aj dnes mi pisala jedna mamina ze ma zaujem o satky a konverzacie nikde :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 1:17 pm

od admin » Uto Nov 30, 2010 2:11 pm

Prisiel Vam len email ano? Mozete nam ho preposlat?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

od mmeerryy » Uto Nov 30, 2010 9:01 pm

ufff tak to neviem idem sa pozriet lebo ja na mail boh vie ako nechodim mam ho zalozeny len koli tejto stranke ale idem sa pozriet ..a to vam ho mam skopirovat tu???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 1:17 pm

od admin » Uto Nov 30, 2010 9:20 pm

Preposlite nam ho na info@babybazar.sk. Vy pisete, ze ste dali inzerat do rezervacie a stratili ste kontakt. Inzerat sa nachadza momentalne kde, ci aj ten je strateny aj konverzacia so zaujemcom?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

od mmeerryy » Štv Dec 02, 2010 12:28 pm

vies co admin to je uz jedno ja tych mailoo mam strasne vela ale ako som tak hladala nenasla som tak som to vzdala
dam si na nastenku nech sa pani ozve lebo mam dalsich zaujemcoo na tie topanocky a ked sa ozve tak jej vratim peniazky sak su to 2e a to mi neposlala ani na postovne ...posuniem ich dalej .... este som vas chcela poprosit nemozem dat referenciu predavajucej anett1 nemozes vojst dako do sistemu ked si admin a napisat jej referenciu ...je to fakt skvella predavajuca vsetko prebehlo ok ozaj ju mozem len odporucit a ked som dobre citala tak jej nemozem dat referenciu lebo som zmazala inzerat :-( prosim ak je to v tvojich silach napis jej
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 1:17 pm

od admin » Štv Dec 02, 2010 12:32 pm

Referencie sa daju zadat na konkretny obchod k inzeratu. Zial ak ste ho zmazali, nemame Vam to v systeme ako spravit.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

od mmeerryy » Štv Dec 02, 2010 12:34 pm

:( tak to je skoda ale aj tak dakujem za odpoved
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 1:17 pm

od mmeerryy » Str Dec 15, 2010 10:26 pm

admin mala som predplateny silver gold dnes som opat dala susede peniazky aby vam dala na ucet ale vlastne chcela som sa opytat ci mam zasa vplnit ten formular ako aj pred tym aj napriek tomu ze peniazky uz mate na ucte merry
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 1:17 pm

od alex » Str Dec 15, 2010 10:31 pm

mmeerryy píše:admin mala som predplateny silver gold dnes som opat dala susede peniazky aby vam dala na ucet ale vlastne chcela som sa opytat ci mam zasa vplnit ten formular ako aj pred tym aj napriek tomu ze peniazky uz mate na ucte merry


Najprv treba zadať objednávku účtu silver alebo gold, hore cez oranžovú lištu "účty", kde sa Vám následne vygeneruje variabilný a špecifický symbol, ktoré sú potrebné uviesť pri realizovaní platby, aby sme ju vedeli správne identifikovať
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od mmeerryy » Str Dec 15, 2010 10:33 pm

ja som jej napisala ten VS a KS co minule mam vam ho napisat??
:oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Štv Sep 02, 2010 1:17 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť