Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

O portáli BabyBazar.sk - upozornenie babybazar ?!

Témy týkajúce sa nášho portálu. Čo vylepšiť? Čo Vám tu chýba, vadí?

upozornenie babybazar ?!

od lindda » Štv Feb 10, 2011 12:43 pm

Upozornenie z babybazar.sk

Dobrý deň,

Z dôvodu zachovania aktuálnosti inzerátov na portáli BabyBazar.sk budú k dňu 1.3.2011 nenávratne vymazané inzeráty pridané pred dátumom 1.9.2010.

Tento email ste dostali, nakoľko sa vo Vašom bazáriku takéto inzeráty nachádzajú. Žiadame Vás, aby ste si všetky takéto inzeráty aktualizovali, alebo ak nemáte účet Silver alebo Gold vymazali.

!!! UPOZORNENIE - inzeráty nebudú presunuté do sekcie "Zmazané inzeráty", ale budú natrvalo zmazané !!!

Dakujem za pochopenie.

S pozdravom,


to akoze mam nanovo nahadzovat vsetky stare inz ?? ak nemam zaplateny ucet ci ako??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od rikisz » Štv Feb 10, 2011 1:36 pm

áno ak nechceš aby sa ti zmazali úplne prípadne aktualizovať ak máš platený účet
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon Jún 02, 2008 12:00 am

od sandras » Štv Feb 10, 2011 5:56 pm

no ,.. a tie staršie zmazali bez varovania :( takže možem fotiť, merať, robiť popisky všetko nanovo ... :roll:
neviete, kde je taky bazarik, kde vam bez varovania nezmažu veci??? Aj na MMB zaviedli taku blbu noviku (asi chcu takto donutiť ludí platiť za učty) ... ja nemám čas dookola aktualizovať (to znamená pre neplatiaceho nanovo nahadzovať) inzeráty, chodím totiž do roboty. A občas niečo predám, v podstate bez ohladu na to, či ten inzerat je nový, alebo starší.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od alex » Štv Feb 10, 2011 9:36 pm

sandras píše:no ,.. a tie staršie zmazali bez varovania


vo FAQ je to uvedené

Otázka 20:
Stratili sa mi moje inzeráty, ktoré som mal(a) uverejnené už dlhšiu dobu.
Odpoveď:
Z dôvodu udržania aktuálnosti inzercie na portáli Babybazar.sk sú inzeráty staršie ako 6 mesiacov vymazávané. Už inzerát starší ako 3 mesiace, je pre potenciálneho záujemcu nezaujímavý. Ak chcete mať inzerát aj po tejto dobe v ponuke, treba ho znova nahodiť, alebo si predplatiť účet "Siver", kde je zahrnutá aj jednoduchá aktualizácia inzerátov (jedným kliknutím), bez nutnosti opätovného nahadzovania inzerátu.
Viac o účtoch Silver a Gold sa dozviete v sekcii Účty na BabyBazar.sk
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od kriskovalud » Pia Feb 11, 2011 12:15 am

sandras uz len kvoli tomu si musis zakupit ucet lebo urcite sa ti nebude chciet vzdy nanovo nahadzovat aj ja som bola nutena ak chcem nieco predat.

Ale svoju logiku to ma nikto nebude prezerat do strany 456 lebo chce kupit topanky a samoska ty nepredas.... :))
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od lindda » Pia Feb 11, 2011 11:12 am

kriskovalud píše:sandras uz len kvoli tomu si musis zakupit ucet lebo urcite sa ti nebude chciet vzdy nanovo nahadzovat aj ja som bola nutena ak chcem nieco predat.

Ale svoju logiku to ma nikto nebude prezerat do strany 456 lebo chce kupit topanky a samoska ty nepredas.... :))


HEJ DONUTENY KUPIT SILVER ,,,, ale su mesiace ked nepredas ani kus ,,,
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od macusik » Pia Feb 11, 2011 11:38 am

alex píše:
sandras píše:no ,.. a tie staršie zmazali bez varovania


vo FAQ je to uvedené

Otázka 20:
Stratili sa mi moje inzeráty, ktoré som mal(a) uverejnené už dlhšiu dobu.
Odpoveď:
Z dôvodu udržania aktuálnosti inzercie na portáli Babybazar.sk sú inzeráty staršie ako 6 mesiacov vymazávané. Už inzerát starší ako 3 mesiace, je pre potenciálneho záujemcu nezaujímavý. Ak chcete mať inzerát aj po tejto dobe v ponuke, treba ho znova nahodiť, alebo si predplatiť účet "Siver", kde je zahrnutá aj jednoduchá aktualizácia inzerátov (jedným kliknutím), bez nutnosti opätovného nahadzovania inzerátu.
Viac o účtoch Silver a Gold sa dozviete v sekcii Účty na BabyBazar.sk

No ja mám Silver a prišlo mi tiež toto upozornenie,ale ja si ich môžem aktualizovať.Nechápem prečo by aj staršie inzeráty neboli zaujímavé???!!!ved letné veci je pochopiteľné,že sa posúvajú dozadu a naopak.A postupne podľa počasia sa posúvajú dopredu.Myslím si ,že od septembra je to dobrá blbosť mazať inzeráty :evil: Ja napríklad musím aktualizovať letné veci a vonku bude mrznúť a aj sneh hlásia :evil: :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 94
Registrovaný: Str Aug 13, 2008 9:22 am

od alex » Pia Feb 11, 2011 11:55 am

macusik píše:Ja napríklad musím aktualizovať letné veci a vonku bude mrznúť a aj sneh hlásia :evil: :evil: :evil:


inzeráty si stačí dať do neaktuálnych a keď bude čas, potom ich len presunuť do inzercie.
Nam sa jedná o to, aby boli inzeráty auktuálne a nie rok aj viac staré. Zbytočne takéto inzeráty zahlcujú server.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od patrikja » Pia Feb 11, 2011 11:56 am

macusik píše:
alex píše:
sandras píše:no ,.. a tie staršie zmazali bez varovania


vo FAQ je to uvedené

Otázka 20:
Stratili sa mi moje inzeráty, ktoré som mal(a) uverejnené už dlhšiu dobu.
Odpoveď:
Z dôvodu udržania aktuálnosti inzercie na portáli Babybazar.sk sú inzeráty staršie ako 6 mesiacov vymazávané. Už inzerát starší ako 3 mesiace, je pre potenciálneho záujemcu nezaujímavý. Ak chcete mať inzerát aj po tejto dobe v ponuke, treba ho znova nahodiť, alebo si predplatiť účet "Siver", kde je zahrnutá aj jednoduchá aktualizácia inzerátov (jedným kliknutím), bez nutnosti opätovného nahadzovania inzerátu.
Viac o účtoch Silver a Gold sa dozviete v sekcii Účty na BabyBazar.sk

No ja mám Silver a prišlo mi tiež toto upozornenie,ale ja si ich môžem aktualizovať.Nechápem prečo by aj staršie inzeráty neboli zaujímavé???!!!ved letné veci je pochopiteľné,že sa posúvajú dozadu a naopak.A postupne podľa počasia sa posúvajú dopredu.Myslím si ,že od septembra je to dobrá blbosť mazať inzeráty :evil: Ja napríklad musím aktualizovať letné veci a vonku bude mrznúť a aj sneh hlásia :evil: :evil: :evil:
plne suhlasim....je to nedomyslene :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 319
Registrovaný: Štv Júl 31, 2008 12:00 am

od sandras » Pia Feb 11, 2011 12:07 pm

lindda píše:
kriskovalud píše:sandras uz len kvoli tomu si musis zakupit ucet lebo urcite sa ti nebude chciet vzdy nanovo nahadzovat aj ja som bola nutena ak chcem nieco predat.

Ale svoju logiku to ma nikto nebude prezerat do strany 456 lebo chce kupit topanky a samoska ty nepredas.... :))


HEJ DONUTENY KUPIT SILVER ,,,, ale su mesiace ked nepredas ani kus ,,,

asi tak ... rovnaky nazor, je to nutenie do platenia si bazariku ... ale to je pre nikoho, kto ma na predaj viac vecí, ja mne sa to kvoli predaju 20-30 vecí fakt neoplatí ... to si radšej tých20 vecí občas nahodím nanovo

alex, a čo by sa bolo stalo, keby ste boli poslali mail už ked sa išli mazať tie staršie inzeráty z 2009??? Viem, že je to vo FAQ, ale všetci vieme, že sa to nedodržiava s nejakou pravidelnosťou, len ked admina zrazu napadne, že sa ide mazať :roll: Ved by stačilo upozornenie na hl. stranke alebo automatický mail, prípadne info sem do diskusii a bolo by po probleme.
Tak ako ste to urobili teraz pri novších inzeratoch...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od martinka74 » Pia Feb 11, 2011 12:30 pm

macusik píše: Ja napríklad musím aktualizovať letné veci a vonku bude mrznúť a aj sneh hlásia :evil: :evil: :evil:


Na tom vobec nezaleží,mne sa vsetky letne veci popredali uz zaciatkom decembra.Ostalo len par kuskov.Ved zimne uz vsetci maju nakupene,tak potrebuju letne. :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od admin » Pia Feb 11, 2011 12:34 pm

Ospravedlnujeme sa, ze problemy spojene s vymazanim inzeratov bez upozornenia, ale v tych FAQ je to uvede. Odteraz kazdy mesiac bude chodit upozornenie aby sa inzeraty aktualizovali. Nie je to nedomyslene. Kazdy jeden server maze stare inzeraty. Standardi si ich musia nahodit znova. Silveri si platia za komfort, kde si jednym klikom inzeraty aktualizuju. Cena za tento balik na to co obsahuje je viac menej symbolicka a za tym si stojime.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

od admin » Pia Feb 11, 2011 12:57 pm

kriskovalud píše:sandras uz len kvoli tomu si musis zakupit ucet lebo urcite sa ti nebude chciet vzdy nanovo nahadzovat aj ja som bola nutena ak chcem nieco predat.

Ale svoju logiku to ma nikto nebude prezerat do strany 456 lebo chce kupit topanky a samoska ty nepredas.... :))


Presne tak to je. Som rad, ze Vy sa na to pozerate prsne ako my. Aktualizacia a cerstva ponuka inzeratov (aj ked aktualizovana) pritiahne viacej potencialnych zaujemcov o Vas tovar. Ak inzerat aktualizujete, dostane sa na prve miesto do sekcie Najnovsie, aj do kategorie v ktorej je zaradeny. Niekto pozera izneraty len cez Najnovsie alebo cez kategorie - nedava si vyhladavat v podrobnom hladani. Pride na Vas inzerat uzivatel, ktory ma ona zaujem, ale vidi datum pridania 25.4. 2010, cize ani sa nebude unuvat napisat, nakolko predpoklada, ze je neaktualny. Ak niekto na takyto inzerat napise pravdepodobne nepozna nas server, prisiel na stranku cez vyhladavac alebo, pod. Mame vela takych uzivatelov, ktori u nas pridaju 1 - 2 inzeraty, a aj ked tovar predaju neunuvaju sa ich zmazat. Cize my aj potencialny zaujemci to vidia ako nezaujimavy tovar. Nikoho nenutime aby si za inzerciu platil, pokial samozrejme nepredava tovar novy alebo za ucelom zisku a absolutne nesuhlasime, ze je to tahanie penazi - aktualizovat ide aj bez uctu Silver, ale je to pracnejsie a zdlhavejsie kedze treba inzerat vymazat a znova nahodit. Cez ucet Silver je to komfort, ako som pisal v predoslom prispevku. Skuste sa na to pozriet aj z tejto stanky...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

od lindda » Pia Feb 11, 2011 1:55 pm

alex píše:
macusik píše:Ja napríklad musím aktualizovať letné veci a vonku bude mrznúť a aj sneh hlásia :evil: :evil: :evil:


inzeráty si stačí dať do neaktuálnych a keď bude čas, potom ich len presunuť do inzercie.
Nam sa jedná o to, aby boli inzeráty auktuálne a nie rok aj viac staré. Zbytočne takéto inzeráty zahlcujú server.



skor by som sa zaujimala o ludi co majukopec inz a na portali sa neukazali ani rok ci aj viac ,,, uz som si zaplatila silver ,,,,,
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od alex » Pia Feb 11, 2011 2:04 pm

lindda píše:skor by som sa zaujimala o ludi co majukopec inz a na portali sa neukazali ani rok ci aj viac ,,, uz som si zaplatila silver ,,,,,

Ale veď o to nam presne ide, aby tu boli iba aktuálne inzeráty.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť