Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Vianoce, Veľká noc – iné sviatky - Valentín

Valentín

od melindi » Sob Jan 10, 2015 8:31 am

Ako oslavujete Valentín? Máte radi tento sviatok?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Valentín

od keilayh » Pon Jan 12, 2015 5:04 pm

melindi píše:Ako oslavujete Valentín? Máte radi tento sviatok?


Vôbec neriešim tento "sviatok". Je to iba ťahač peňazí. Veď keď chcem niekoho obdarovať, nepotrebujem k tomu kalendár :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Valentín

od melindi » Uto Jan 13, 2015 9:09 am

Na začiatku vzťahu sme zvykli kúpiť pre seba darčeky. Raz sme boli aj na večeru. Teraz sú z toho dôležitejšie veci ako Valentín.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Valentín

od melindi » Str Jan 21, 2015 4:57 pm

Našla som tie zaujímavé, zážitkové valentínské darčeky. Vy ste už dostali taký darček?
http://www.najzazitky.sk/valentinske-darceky/
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Valentín

od melindi » Uto Jan 27, 2015 6:37 pm

Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Valentín

od melindi » Uto Feb 10, 2015 4:02 pm

Ako budete oslavovať cez víkend? Čo ste kúpili manželovi na Valentín?

http://www.ajtaci.sk/produkty/valentin/
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Valentín

od melindi » Pia Feb 13, 2015 8:58 am

Nápady na Valentín

Zoberte si deň voľna a strávte ho spoločne
Svätý Valentín je len raz za rok, tak prečo si naň so svojím partnerom nevezmete voľno?
Doprajte si šancu zabudnúť na zvyšok sveta a užívajte si spoločne strávený čas. Existuje niečo lepšie, ako romantický deň preleňošený v pohodlnej posteli?

Vychutnajte si raňajky v posteli
Raňajky v pelechu sú neprekonateľným spôsobom rozmaznávania svojho milovaného a dôkazom Vašej lásky a starostlivosti. Neponáhľajte sa, zrelaxujte a užite si lahôdky so svojou polovičkou. A hlavne sa nebojte, že zašpiníte matrac.

Spomínate si na svoje prvé rande?
Jedným z najromantickejších valentínskych nápadov je zopakovať si svoje prvé rande. Ak je to možné, oblečte si rovnaké šaty, aké ste mali na sebe vtedy, choďte na to isté miesto a znova si dajte svoj prvý bozk. Všetky tie sladké spomienky ožijú

Hrajte hry
Kedy ste si naposledy so svojím milým zahrali romantickú hru? Hranie hier prináša do Vášho vzťahu zábavu. Ak ste celý deň v posteli, rozpútajte vankúšovú vojnu alebo si skúste postaviť pevnosť. Predsa si pamätáte, ako na to – vybudujte ju z vankúšov, diek a prikrývok priamo v posteli. A potom, potom ju premeňte na hniezdočko lásky.

Použite vône na povzbudenie vášne
Vedeli ste, že niektoré vône pôsobia afrodiziakálne? Vanilka je považovaná za afrodiziakum pre ženy a navyše dokáže človeka dostať do submisívnej nálady, čo má zjavné výhody. Čokoládová vôňa takisto podporuje sexuálnu túžbu a obom Vám navodí príjemné rozpoloženie stvorené na túlenie.

Postarajte sa o krajší vzhľad svojej spálne
Posteľná bielizeň je prirodzene kľúčovým bodom celej spálňovej výzdoby a na sv. Valentína by ste si na nej mali dať záležať. Dodá vašej posteli nádych uvoľnenej elegancie a spraví ju útulnou a vzrušujúcou.

Vytvorte milostný odkaz
Existuje mnoho spôsobov, ako povedať “Milujem ťa”. Čo takto napísať to na vankúš? Nech sa Vaša láska ponára do ríše snov na sladkých slovách a prebúdza sa s Vaším ľúbostným odkazom.

Romantický útek
Dovolenka alebo výlet – vyrazte na predĺžený víkend! Môže to byť malá vychádzka na neďaleké miesto, romantická návšteva hôr alebo víkend na chalupe. Váš valentínsky deň bude nezabudnuteľný.

Rozmaznávajte svoje zmysly
Na svätého Valentína určite strávite veľkú časť dňa v posteli, maznajúc sa so svojím milovaným. Preto by ste sa mali uistiť, že každý detail prispeje k dokonalej valentínskej atmosfére.

Spravte si romantickú masáž
Čo môže byť zmyselnejšie a romantickejšie než masáž? Vaša polovička bude ohromená tým, aký starostlivý a všímavý ste. Vytvorte príjemnú atmosféru – zapáľte sviečky, pustite nejakú uvoľňujúcu hudbu a pridajte vonné olejčeky. Nezabudnite na uteráky, olej dokáže ľahko zanechať škvrny.

Pripravte cukrovinky
Čokoládky sú pre Deň svätého Valentína typické. Iste, aj Vy môžete svojmu drahému kúpiť nejaké čokoládové darčeky, ale vlastnoručná príprava cukroviniek je oveľa osobnejšia a romantickejšia. Najmä ak ich so svojím partnerom nachystáte spoločne.

Domáci filmový večer
Na filmovom večere s milovanou osobou je niečo špeciálne a veľmi intímne. Vyberte si vhodný film a vneste do spálne romantiku. Ozdobte nočný stolík lupeňmi ruží, dvoma elegantnými pohármi, fľašou červeného vína a celé to zmyselne nasvieťte.

Spoločný kúpeľ
Čo takto si vychutnať na Valentína romantický kúpeľ s partnerom? Je to intímne a zmyselné; zároveň ide o skvelú predohru. Keď vyleziete z vane, nezabudnite mať poruke mäkučké, pohodlné župany.

Pripravte si romantickú večeru
Vyhnite sa preplneným reštauráciám a radšej si navarte chutnú valentínsku večeru pre dvoch v pohodlí domova.
Môžete to spraviť na štýl romantického rande s lákavým menu, sviečkami, uvoľňujúcou hudbou a fľašou dobrého vínka.

Milovanie mimo spálne
Milovanie na Valentína nie je nič nového, ale pridajte tomu prvok prekvapenia. A ak chcete, aby to bolo poriadne vzrušujúce... opustite spálňu a milujte sa na netradičnom mieste.

Rozmaznávajte sa v SPA
Jedným z najromantickejších a najpohodovejších valentískych nápadov je spoločná návšteva wellness centra. Rezervujte si deň v kúpeľoch a užite si relaxačnú masáž, nechajte sa hýčkať a vychutnajte si nezabudnuteľné romantické útočisko.

Ktorý nápad je podľa Vás najlepší?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Valentín

od terez254 » Ned Feb 15, 2015 4:00 pm

melindi píše:Ako oslavujete Valentín? Máte radi tento sviatok?



myslim si, ze je to komercny sviatok a nemala by sa mu pripisovat az taka hodnota.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Valentín

od melindi » Ned Feb 15, 2015 4:17 pm

Čo ste dostali včera od manžela?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť