Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Predškolák 3 až 6 rokov - Váš názor ma zaujíma

Váš názor ma zaujíma

od Jajus345 » Štv Aug 28, 2014 10:59 am

Vedeli by ste mi poradiť....ako zvládnuť situáciu, keď dieťa nechce nastúpiť do škôlky...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Váš názor ma zaujíma

od veverka1 » Štv Aug 28, 2014 11:50 am

A prečo nechce? s tym som sa veru ešte nestretla, väčšinou sa deti tešia. Potom jedine nejak motivovať, že tam budu jeho/jej kamaráti, že si nájde nových
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Pon Jan 19, 2009 9:14 pm

Re: Váš názor ma zaujíma

od Jajus345 » Štv Aug 28, 2014 11:56 am

ahoj, problém je v tom, že malý je na mne dosť závislí, keď som pri ňom, tak je všetko v poriadku...akonáhle pôjdem od neho preč, už je problém...keď ma ísť do škôlky nechce, ide s plačom...nechcem ostávať s ním lebo škôlka to nepovolí...skúšali sme všetky možné riešenia, ale zatiaľ nič nezabralo...bojím sa toho, aby nemal potom nejaké problémy...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Váš názor ma zaujíma

od keilayh » Pia Aug 29, 2014 11:48 am

Jajus345 píše:ahoj, problém je v tom, že malý je na mne dosť závislí, keď som pri ňom, tak je všetko v poriadku...akonáhle pôjdem od neho preč, už je problém...keď ma ísť do škôlky nechce, ide s plačom...nechcem ostávať s ním lebo škôlka to nepovolí...skúšali sme všetky možné riešenia, ale zatiaľ nič nezabralo...bojím sa toho, aby nemal potom nejaké problémy...


Môj tiež na začiatku plakával, ale potom som ho uplatila :lol: :lol: :lol:
Slubila som mu v škôlke, že pokiaľ bude v škôlke ja mu pôjdem kúpiť tričko s McQueenom (čo bolo vtedy jeho oblubena rozpravka) a zabralo to :D Urobila som to asi 2x keď to bolo najhoršie a postupne si na škôlku zvykol.
Neskôr sme museli dokonca chodiť do škôlky už na pol 8 aby sa mal čas ešte pohrať, pokiaľ budu mať zauživany režim -cvičenie, raňajky a pod.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Váš názor ma zaujíma

od Jajus345 » Pia Aug 29, 2014 11:50 am

myslíš že je o dobre riešenie??? nezvykne si nato? nebude to zneuživať?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Váš názor ma zaujíma

od keilayh » Sob Aug 30, 2014 6:44 pm

Jajus345 píše:myslíš že je o dobre riešenie??? nezvykne si nato? nebude to zneuživať?


Tak u nas to zafungovalo a veru nepytal potom zakaždym alebo tak.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť