Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kočíky kombinované - Velke otocne kolieska

Velke otocne kolieska

od Andreake » Sob Júl 10, 2010 1:36 pm

Ahojte zienky! Viete mi poradit kombinovany kocik (alebo sportak s prenosnou taskou) so styrmi velkymi kolesami, ale aby predne boli predsa len otocne? - Existuju systemy, kde je pohyblivy podvozok - viete aka znacka to ma? Dakujem za rady!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Štv Okt 18, 2007 12:00 am

od sandras » Sob Júl 10, 2010 1:51 pm

Graco Tour de Luxe ma kolieska 22cm aj predné aj zadné, je to športiak s vloženou taškou, mala som ho a bola som spokojná. da sa kupiť aj set s autosedačkou

alebo Concord ... ale ten už je z drahších
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od Andreake » Ned Júl 11, 2010 9:18 am

Pozrite si tento link:

http://www.mutsy.nl/products/urban_rider/steering

Existuje takyto system aj na lacnejsom kociku?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Štv Okt 18, 2007 12:00 am

od inguli » Ned Júl 11, 2010 10:53 am

http://www.megainzercia.eu/inzercia?pag ... adid=19739


tento kocik ma kamoska od narodenia vozi v nom maleho ona ho kupovala za 16tisic v sk este a max super kocik priestranny obrovsky kos aj do terenu aj cez kamene prejde :wink:a predne sa otacaju ako na tom kociku co si sem skopirovala a maly ma 3 roky a este ho stale v tom vozi
ja som za ten cas menila 6 krat kocik a ako posledny som chcela kupit taky aky ma ona ale nakoniec ma manzel prehovoril na trojkolku no sme rovnako spokojny ako ona s peg perego ...tiez predne koleso otacave a hlavne mozme aj v zime na porechadzku kedze kolesa su velke nafukovacie
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť