Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Vianoce, Veľká noc – iné sviatky - vianoce a vianocna vyzdoba

vianoce a vianocna vyzdoba

od benetara » Ned Nov 02, 2014 8:08 pm

ahojte, chcela by som sa opytat ako zdobite stromcek? mate jednu farbu ktoru vzdy davate alebo menite kazdy rok na inu farbu? viete aka je farba vianoc tento rok? mne sa velmi pacia aj take netradicne farby nie iba cervena, ked to je naaranzovane v obchode vyzera to krasne, ale ja to tak neviem urobit. a tiez sa mi neda kupovat vsetko ako maju v obchode lebo je to dost drahe :? ake vyzdoby robite okrem stromceka? aj nejake svietniky alebo vence? ak by ste mali aj fotku rada by som si pozrela a inspirovala sa. :) dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

Re: vianoce a vianocna vyzdoba

od keilayh » Ned Nov 02, 2014 10:38 pm

Kedysi som mávala červenú farbu, veď klasika vianoc :) No potom som chcela zmenu tak som urobila biely. Neskôr sme vymalovali na fialovo a to bola aj zmena stromčeka na fialovo, a potom som to kombinovala fialovo-biela, fialovo-zlata, fialovo-zelena, a naposledy som mala fialovo-zeleno-tyrkys :D

Teraz rozmyšlam, že tiež urobiť nejaku zmenu. Len ešte neviem aku presne. Napadlo ma akurat zas taku uplnu klasiku medovniky a papierove ozdoby :D ale tak dohovie ako to nakoniec urobim.

Inú výzdobu už nerobim.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: vianoce a vianocna vyzdoba

od Sona14 » Pon Nov 03, 2014 3:27 pm

Aj ja som nad výzdobou rozmýšľala a dočítala som sa že trendom sú sovy, soby a snehuliaci. Čo sa farieb týka tak biela, červená a zelená. Pre viac inšpirácií prikladám link http://vianocnapredajna.sk/novinky/tren ... /#more-430
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Pon Nov 03, 2014 1:14 pm

Re: vianoce a vianocna vyzdoba

od vladkaPD » Pon Nov 03, 2014 11:43 pm

ja davam cervenu, mam to tak spojene odjakziva ze cervena je farba vianoc a kombinacia cervena a zelena su uplne vianoce :D nemam rada tie moderne vecicky ani farby ruzove, tyrkysove a neviem jake, pouzivame este aj stare ozdoby, medovniky, salonky. no tak ako kedysi. Inak co viem ja tak teraz ma byt farba vraj biela, ale ta uz bola aj minule alebo aj 2roky dozadu. Teraz je vela farieb, myslim ze uz neni nejaky trend, ludia daju co sa paci uz aj v tescu je vianocny tovar a su tam vseliake farby. My sme mavali doma vsehochut, davali sme vsetky ozdoby lebo sak kedysi neboli vyhradene farby, a aj vianocna gula bola napriklad strieborna s obrazkom, alebo ked ich bolo sest tak kazda bola inej farby. Mozno sa to este vrati do mody :) a vyslovene neznasam tie nechutne biele stromceky akoze zasnezene. to je uplna umelina uz :|
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: vianoce a vianocna vyzdoba

od benetara » Štv Nov 20, 2014 4:16 pm

taketo nemate niekto? videla som v obchode a celkom pekne vyzerali :)
Prílohy
vianocny_stromcek,_vianoce[18].jpg
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

Re: vianoce a vianocna vyzdoba

od keilayh » Štv Nov 20, 2014 9:06 pm

Nemam síce, ale pačia sa mi, no skôr take male ako dekorácia. Neviem si moc predstaviť mať ho ako klasický velký strom :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: vianoce a vianocna vyzdoba

od keilayh » Uto Nov 25, 2014 9:41 am

Cez víkend sme boli v jednom obchoďáku a boli tam vystavené ozdobené vianočné stromčeky. Bol tam jeden krásny zlato-zelený :) takže zrejme to bude moja inšpirácia na tento rok :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: vianoce a vianocna vyzdoba

od gombicka1 » Uto Nov 25, 2014 12:18 pm

budem robit zrejme biely, videla som taku peknu girlandu s pierkami a zacali sa mi pacit take extremne velke vianocne gule :D videla som biele a priesvitne tak by som to nejako skombinovala. potom robievam este svietnik, ked mam cecinu tak urobim taky zivy, ked nemam tak mam doma umelu. bud dam jednu vysoku sviecku alebo styri male hrubsie ako na advent. a ked mam tvorivu chvilu urobim este veniec na dvere :D a ked sa moc nudim vyzdobim si aj okna :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: vianoce a vianocna vyzdoba

od benetara » Str Dec 10, 2014 11:29 am

videla som na internete urobene ozdoby z filcu. robia sa srdiecka, hviezdy ale aj soby a je to celkom pekne. kebyze to dam v cervenej, bielej a hnedej tak moze ten stromcek celkom pekne vyzerat nemyslite?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

Re: vianoce a vianocna vyzdoba

od vladkaPD » Pia Dec 12, 2014 9:17 am

benetara píše:videla som na internete urobene ozdoby z filcu. robia sa srdiecka, hviezdy ale aj soby a je to celkom pekne. kebyze to dam v cervenej, bielej a hnedej tak moze ten stromcek celkom pekne vyzerat nemyslite?


to moze byt pekne, dopln to medovnickami a salonkami a budes mat sromcek jak byvali kedysi :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: vianoce a vianocna vyzdoba

od benetara » Sob Dec 13, 2014 6:56 pm

veru vyskusam :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

Re: vianoce a vianocna vyzdoba

od gombicka1 » Štv Jan 08, 2015 12:05 pm

tusim uz mam insipraciu na dalsi rok :lol: http://www.babybazar.sk/blogy/vianocne- ... -id97.html ten balonovy je tutovy :lol: len dohovie ci by to vydrzalo aj so ziarovkami
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť