Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Vianoce, Veľká noc – iné sviatky - Vianocne darceky

Vianocne darceky

od dannii » Str Dec 01, 2010 5:46 pm

Ahojte maminky,co prinesie Jezisko vasim detickam?ja vobec neviem,nic ma nenapada,mam dojem,ze mame vseko :-( :? :? :? :? :? :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

Re: Vianocne darceky

od 22Evka22 » Str Dec 01, 2010 5:58 pm

dannii píše:Ahojte maminky,co prinesie Jezisko vasim detickam?ja vobec neviem,nic ma nenapada,mam dojem,ze mame vseko :-( :? :? :? :? :? :?


To mame tiez,a,le do vianoc sa vzdy nieco najde,,aj u nas je to tak
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 250
Registrovaný: Ned Jún 21, 2009 9:52 pm

od sandras » Str Dec 01, 2010 8:34 pm

u dcery je to lahké ... rada sa parádi, dostane hru Twister a oblečenie, náušnice, nejakú kozmetiku a lampu do detskej izby
synovi je to ťažšie ... kupili sme Lego v boxe a neviem, čo ešte. Tiež "všetko" má, asi ešte nejaké auto, alebo vláčik ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Vianocne darceky

od natusa » Štv Dec 02, 2010 9:23 am

dannii píše:Ahojte maminky,co prinesie Jezisko vasim detickam?ja vobec neviem,nic ma nenapada,mam dojem,ze mame vseko :-( :? :? :? :? :? :?




ahoj moja vy aj žijete?no velmi dlho som tatu uz nevidela:)u nas Marko uz mesiac omiela co dostane od jeziska...Lyže ,palice botasky(ako lyziarky)Natalka chcela uz treti rok snowbord tak sa teraz asi jezisko uz zlutuje :lol: a Saska kulmu na vlasy este nejaka drobnost a sme vybaveny:)presne na silvestra totiz svokra oslavuje 50tku tak sa musime skor sustredit tymto smerom :lol: ale ona je tiez osôbka co si zasluzi velmi vela :) ozaj Marko chce este strasne vlacik co sa "pripaja pripaja:))"taky ma jeho kamarat tak skusime niekde pohladat :)a od nasich dostanu baby pnotbok a Marko tiez maly decky aby mu nebolo luto tak tot moja inspiracia :)))
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od Zefyro » Ned Dec 19, 2010 2:21 pm

Mojej dcérke som kúpila pekný župan,detské mydlá,dve rozprávkové knižky a veľkého plyšového psíka.Ešte musím pozháňať hru Monopoly city,ovečku Shaunu a hlavne mikroskop.
Horšie to mám so synom, má 17 rokov,pre toho mám zatiaľ toaletnú vodu,mikinu a tričko čo si radšej sám vybral.
Pre psíka pamlsky a hračku prasiatko.
Pre muža ešte nemám nič. :roll: :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Ned Dec 19, 2010 1:11 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť