Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Krása a staroslivosť o telo - viete poradiť??

viete poradiť??

od Janka81 » Pia Feb 12, 2010 3:57 pm

Babenky,viete mi niektoré poradiť,ako sa volá počítačový program,v ktorom si vašu tvár vkladáte do rôznych účesov?? Chcela by som zmeniť farbu a tvar účesu a vyskúšať si to najprv takto..Za každú radu vopred dakujem :!: :lol:

P.S. Tie,čo nevlastníte účty Silver a gold,podporte prosím môj návrh v téme o založení účtu "štandard plus"--téma sa nachádza v diskusiách ,hned na vrchu-časč Informácie----všetko o BB!--dakujem :D :lol: :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: viete poradiť??

od smajas » Pia Feb 12, 2010 8:54 pm

Janka81 píše:Babenky,viete mi niektoré poradiť,ako sa volá počítačový program,v ktorom si vašu tvár vkladáte do rôznych účesov?? Chcela by som zmeniť farbu a tvar účesu a vyskúšať si to najprv takto..Za každú radu vopred dakujem :!: :lol:

P.S. Tie,čo nevlastníte účty Silver a gold,podporte prosím môj návrh v téme o založení účtu "štandard plus"--téma sa nachádza v diskusiách ,hned na vrchu-časč Informácie----všetko o BB!--dakujem :D :lol: :D


:D http://ucesy-sk.happyhair.sk/home/happyhair/ tam si vlozis svoju fotku a nej sa pridavaju ucesy ... ja som to skusala, no aspon som sa :lol: :lol: :lol: ked uz nic ine, ved uvidis sama :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 236
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 12:31 pm

Re: viete poradiť??

od Janka81 » Pia Feb 12, 2010 9:39 pm

smajas píše:
Janka81 píše:Babenky,viete mi niektoré poradiť,ako sa volá počítačový program,v ktorom si vašu tvár vkladáte do rôznych účesov?? Chcela by som zmeniť farbu a tvar účesu a vyskúšať si to najprv takto..Za každú radu vopred dakujem :!: :lol:

P.S. Tie,čo nevlastníte účty Silver a gold,podporte prosím môj návrh v téme o založení účtu "štandard plus"--téma sa nachádza v diskusiách ,hned na vrchu-časč Informácie----všetko o BB!--dakujem :D :lol: :D


:D http://ucesy-sk.happyhair.sk/home/happyhair/ tam si vlozis svoju fotku a nej sa pridavaju ucesy ... ja som to skusala, no aspon som sa :lol: :lol: :lol: ked uz nic ine, ved uvidis sama :wink:




dakujem Majka..ved aj ja sa určite nasmejem :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od anette23 » Pia Feb 12, 2010 11:06 pm

ja používam program Osobný kaderník,som si ho stiahla z netu a je celkom dobrý,sú tam rôžne účesy :wink: skús si ho vyhľadať cez googla :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 238
Registrovaný: Pia Nov 07, 2008 3:59 pm

od Janka81 » Pia Feb 12, 2010 11:12 pm

anette23 píše:ja používam program Osobný kaderník,som si ho stiahla z netu a je celkom dobrý,sú tam rôžne účesy :wink: skús si ho vyhľadať cez googla :wink: :wink:


Ahojky,,dakujem a behni aj o dúm dál..podporit nás:-)) :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od natusa » Sob Feb 13, 2010 7:13 am

ahojte,celkom ma to zaujalo pozerala som si tu stranku o zmene ucesou s foto ale nechapem ako to realizovat.poradte prosim .ani tam nevidim ci stoji nieco registracia,a ako to vlastne funguje dik
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od Janka81 » Sob Feb 13, 2010 1:06 pm

natusa píše:ahojte,celkom ma to zaujalo pozerala som si tu stranku o zmene ucesou s foto ale nechapem ako to realizovat.poradte prosim .ani tam nevidim ci stoji nieco registracia,a ako to vlastne funguje dik


No ja som tam tiež v noci nakukla a len som sa "motala"--dnes si dám čas a nájdem ten program,čo poradila anette23 a vyskúšam ten..-na torrentoch by mohla byť jeho plná verzia a bude to zadara:-)) :lol: :lol: :lol: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od smajas » Sob Feb 13, 2010 7:06 pm

natusa píše:ahojte,celkom ma to zaujalo pozerala som si tu stranku o zmene ucesou s foto ale nechapem ako to realizovat.poradte prosim .ani tam nevidim ci stoji nieco registracia,a ako to vlastne funguje dik


ahoj, na tej stranke, co som ja uviedla, sa najprv zaregistrujes, aktivujes si ucet, a potom postupujes podla pokynov, nahras si svoju fotku a mas tam na vyskusanie niekolo ucesov zadarmo, kolko presne uz neviem, zabudla som, bola som tam pred niekolkymi mesiacmi, ale na mna to vôbec nezapôsobilo :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 236
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 12:31 pm

od inguli » Sob Feb 13, 2010 9:28 pm

smajas píše:
natusa píše:ahojte,celkom ma to zaujalo pozerala som si tu stranku o zmene ucesou s foto ale nechapem ako to realizovat.poradte prosim .ani tam nevidim ci stoji nieco registracia,a ako to vlastne funguje dik


ahoj, na tej stranke, co som ja uviedla, sa najprv zaregistrujes, aktivujes si ucet, a potom postupujes podla pokynov, nahras si svoju fotku a mas tam na vyskusanie niekolo ucesov zadarmo, kolko presne uz neviem, zabudla som, bola som tam pred niekolkymi mesiacmi, ale na mna to vôbec nezapôsobilo :roll:


tak ja som to vyskusala a bola som tu az do pol 1ej a menila si ucesy :lol: :lol: :lol: dokonca som poslala aj manzelovi na meil samozrejme on vlasy nema tak aj jemu som spravila vlasky a preposlala mu samozrejme krasne dlhe
rano si pozrel maili /cakal nejaky/a ked to zbadal :shock: :shock: nooo k tomu len tolko ze sme mali rano plne smiechu :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od smajas » Sob Feb 13, 2010 10:20 pm

inguli píše:
smajas píše:
natusa píše:ahojte,celkom ma to zaujalo pozerala som si tu stranku o zmene ucesou s foto ale nechapem ako to realizovat.poradte prosim .ani tam nevidim ci stoji nieco registracia,a ako to vlastne funguje dik


ahoj, na tej stranke, co som ja uviedla, sa najprv zaregistrujes, aktivujes si ucet, a potom postupujes podla pokynov, nahras si svoju fotku a mas tam na vyskusanie niekolo ucesov zadarmo, kolko presne uz neviem, zabudla som, bola som tam pred niekolkymi mesiacmi, ale na mna to vôbec nezapôsobilo :roll:


tak ja som to vyskusala a bola som tu az do pol 1ej a menila si ucesy :lol: :lol: :lol: dokonca som poslala aj manzelovi na meil samozrejme on vlasy nema tak aj jemu som spravila vlasky a preposlala mu samozrejme krasne dlhe
rano si pozrel maili /cakal nejaky/a ked to zbadal :shock: :shock: nooo k tomu len tolko ze sme mali rano plne smiechu :lol: :lol: :lol:


sak to aspon sa clovek zasmeje, ked uz nic ine :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 236
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 12:31 pm

od natusa » Sob Feb 13, 2010 10:21 pm

smajas píše:
natusa píše:ahojte,celkom ma to zaujalo pozerala som si tu stranku o zmene ucesou s foto ale nechapem ako to realizovat.poradte prosim .ani tam nevidim ci stoji nieco registracia,a ako to vlastne funguje dik


ahoj, na tej stranke, co som ja uviedla, sa najprv zaregistrujes, aktivujes si ucet, a potom postupujes podla pokynov, nahras si svoju fotku a mas tam na vyskusanie niekolo ucesov zadarmo, kolko presne uz neviem, zabudla som, bola som tam pred niekolkymi mesiacmi, ale na mna to vôbec nezapôsobilo :roll:


uz som na to prisla :wink: :wink: :wink: sme sa riadne nasmiali :lol: hlavne moje deti na mne :lol: :lol: paradicka len mi to pripada akoby to boli velmi lacne parochne skor ako novy uces :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od natusa » Sob Feb 13, 2010 10:24 pm

no hlavne som prisla na to ze som celkom spokojna s tym co mam na hlave :lol: :lol: :lol: najlepsi bol ten afroamericky uces :lol: :lol: :lol
inguli ten si pohla pridelit tatovy ,tolke vlasi by vystacili pre celu rodinu :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od inguli » Ned Feb 14, 2010 9:42 am

natusa píše:no hlavne som prisla na to ze som celkom spokojna s tym co mam na hlave :lol: :lol: :lol: najlepsi bol ten afroamericky uces :lol: :lol: :lol
inguli ten si pohla pridelit tatovy ,tolke vlasi by vystacili pre celu rodinu :lol: :lol: :lol:



:lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Janka81 » Ned Feb 14, 2010 12:36 pm

a ja som stiahla na torrentoch ten kadernícky program full verziu ,ale ešte som ho neskúšala..šak nemám čas :wink:

ale dakujem všetkým,dnes to konečne snád poskúšam :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od anette23 » Ned Feb 14, 2010 9:09 pm

ja som si skúšala hŕdzavú farbu vlasov a človeče tusím by mi to seklo viacej ako blond,rozmýšľam,že zmením imidž,dám ostrihať nahusto ofinku a takú tmavšiu hrdzavú by som si hukla na tú moju makovicu :lol: :lol: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 238
Registrovaný: Pia Nov 07, 2008 3:59 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť