Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - Silvester

Re: Silvester

od sandras » Štv Dec 18, 2014 6:47 pm

aj my deti berieme všade so sebou, so synom sme boli ako s 3-mesačným na víkend v tatrách ... ale silvestrovská zábava podla mna nie je nič vhodné pre malé dieťa. Mali sme decka so sebou na na návšteve u kamošky na silvestra, ale nechceli tam potom spať (možnosť bola) a o jednej sme museli ísť domov, lebo boli unavení ... takže ani šampanské o polnoci som si nemohla dať, také o ničom.
Keby bola nejaká pekná akcia aspon v meste, nejaký koncert ... ale to je samá rozbitá flaša, opití výrastkovia, petardy pod nohami :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Silvester

od Jajus345 » Pia Dec 19, 2014 9:22 pm

Tak to ti verim...najhoršie je,ak sú deti zvyknute spat len doma...my sme našťastie taký problém nemali...mojim deťom bolo jedno,kde spia..a najlepšie na tom všetkom bolo to,ze ak odbilo 7 hodin,tak sa pytali same spat...ja som v meste na Silvestra este nebola...lebo bývame od mesta 50 kilometrov...no ktovie,možno raz aj to bude...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Silvester

od sandras » Sob Dec 20, 2014 10:28 am

tak a tento tok to máme vyriešené ... manžel má pohotovosť z práce. musí byť dostupný na telefóne a do polhodiny v robote, ak by volali, takže aj tak nemôžeme ísť vlastne nikam
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Silvester

od Jajus345 » Pon Jan 05, 2015 2:29 pm

No tak to je radosť.........my sme strávili silvester na plese..bolo výborne, ráno o 6:00 hod sme prišli domov a to som sa už nemohla dočkať, kedy bude večer lebo bolo treba dospať :lol: :lol: :lol: :lol: dnes zarezávam v práci po 3 týždňovom voľne, ale cítim sa ako keby som mala ešte víkend :lol: :lol: :lol: :lol: ešte týždeň by som brala..... :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť