Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Školák - karneval

Re: karneval

od Jajus345 » Pia Jan 30, 2015 8:47 am

vieš na výroby masky, musí byť človek zručný a to ja nie som, :lol: :lol: :lol: :lol: ale ak by som aj niečo mala vyrobiť, tak cena by bola o podstatne vyššia aspoň si myslím.....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: karneval

od keilayh » Pia Jan 30, 2015 11:37 am

Jajus345 píše:vieš na výroby masky, musí byť človek zručný a to ja nie som, :lol: :lol: :lol: :lol: ale ak by som aj niečo mala vyrobiť, tak cena by bola o podstatne vyššia aspoň si myslím.....


Záleží čo by si vyrábala. Ja som robila motýla, urobila som z kartónu krídla a olepila a vyzdobila krepovým papierom. To bolo pár centov. Jediné čo som kúpila bol klobúk a taká maska na oči (škraboška) to vyšlo nejaké 2€ v papiernictve. Obliekol sa do jednofarebného a maska bola na svete :roll: To bolo ale ešte v škôlke, školák by to určite už nechcel :lol:
Čo som mala požičané tak iba od známych, nie z požičovne, tak neviem kolko to tam výjde.
A čo som kupovala tak v sekáči indiána, to boli len bežove nohavice a vestička. K tomu som dorobila nahrdelník z papiera (take ruličky) a čelenku z gumičky ktorú som vyšila a pridala pierka.
Naposledy som kúpila tiež v sekáči taký plášť celý čierny aj s kapucou a špicatý klobúk a bol z toho čarodejník :D Aj keď teda nakoniec si klobúk nevzal a z plášťa urobil tzv. asasina (to ani neviem kto je :D )
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: karneval

od Jajus345 » Pia Jan 30, 2015 11:49 am

Tak môj syn ma 10 rokov...motiíikom by nechcel byť určite....každý deň riešime niečo iné...1. deň chce byť ninja, 2. deň Indián.... :lol: :lol: :D :D :D rozprávajú sa o tom v škole a potom nevedia, čo skôr a my mamičky, čo nespravíme pre naše deti....len nech si už konečne vyberie lebo mám nato už len 2 týždne a nechcem skončiť kvôli karnevalu na psychiatrii :lol: :lol: :lol: ešte jeden nápad a som tam....ale jedno ma trošku teší, že o 3 roky, môže obliecť masku druhý syn...len dúfam, že on nebude tak vymýšľať ako starší....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: karneval

od sandras » Pon Feb 09, 2015 6:37 pm

takže futbalista nakoniec nebude ... hodnotia sa len doma vyrobené masky a tak sme vyrobili masku vodníka ... zajtra ju snád dokončím a pridám aj foto.
Za obeť padlo moje staré zelené tričko a jeden balík zeleneho krepového papiera + klobúk karnevalový z minulého roka + nejaké staré umelé kvetiny, čo som našla vzadu v zásuvke.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: karneval

od Jajus345 » Uto Feb 10, 2015 9:28 am

skús pridať foto, ak dokončíš masku...budem mať inšpiráciu...lebo už sa mi z tých masiek točí hlava....... :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: karneval

od sandras » Štv Feb 26, 2015 5:54 pm

síce už je po fašiangoch, ale slúbená foto "vodníka"
Prílohy
connect_photo.jpg
connect_photo.jpg (12.39 KiB) Zobrazené 2980 krát
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: karneval

od Jajus345 » Pia Feb 27, 2015 8:42 am

ahoj, to čo má na hlave? nie je to moc dobre vidieť,,,tam sú aj vlasy?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: karneval

od sandras » Pia Feb 27, 2015 6:12 pm

klobúk, nemala som zelený, tak obtiahnutý zeleným krepovým papierom a zvnútra som nalepila nastrihaný krepový papier ako vlasy.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: karneval

od sandras » Pia Feb 27, 2015 6:16 pm

ešte jedna, malý je tak pri konci, tuším predposledný
Prílohy
connect_photo (1).jpg
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: karneval

od Jajus345 » Pon Mar 02, 2015 8:51 am

Tak si šikovná, no vidíš, ďalší zárobok na ceste........je veľa mamičiek, ktoré by prijali takú možnosť, ak by im niekto spravil masku na karneval :-) :-) :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť