Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Cvičenie, Chudnutie - Skúšali ste Atkinsonovu diétu?

Skúšali ste Atkinsonovu diétu?

od Sona14 » Str Feb 25, 2015 10:14 pm

Dala som sa na Atkinsonovu diétu, veľa ľudí hovorí, že je nezdravá a škodí telu, ale obezita je zdravá? Povedala som si, že ju vyskúšam. Sľubuje veľmi rýchle schudnutie. Za dva týždne mínus 2 až 5 kíl. Zatiaľ ju držím len 3. deň :lol:
Sú zakázané všetky sacharidy(ryža, zemiaky, pečivo, múka) a cukor.

Podarilo sa Vám vďaka tejto diéte schudnúť? Namotivujte ma, prosím, :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Pon Nov 03, 2014 1:14 pm

Re: Skúšali ste Atkinsonovu diétu?

od melindi » Štv Feb 26, 2015 3:21 pm

To je aká dieta? Nepočula som sa nič, o tejto diete.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Skúšali ste Atkinsonovu diétu?

od Sona14 » Pia Feb 27, 2015 10:44 am

taká, pri ktorej vylúčiš úplne sacharidy t.z. zemiaky, ryžu, pečivo. Môžeš jesť iba zeleninu, mäso, mliečne výrobky. Má niekoľko fáz, 1. úplne bez pečiva, trvá dva týždne, potom postupne pridávať aj vlákninu ... práve ju skúšam, sľubuje schudnúť za 2 týž. 2-5 kíl. Dnes ju držím 5. deň a 1 kilo dole, uvidím ako to pôjde ďalej :) chcela som vedieť, či má niekto s tou diétou skúsenosti
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Pon Nov 03, 2014 1:14 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť