Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Krása a staroslivosť o telo - vlasy

vlasy

od Jajus345 » Pia Sep 12, 2014 2:59 pm

ahojte chcem sa poradiť, asi pred pol rokom som mala problém, že sa mi na hlave vo vlasoch urobili veľké pľuzgiere... :( :( :( :( dosť ťažko sa to hojí a strašne to svrbelo....asi 2 mesiace potom, mi pľuzgiere zmizli, ale mám problém s veľkým lupinami...neviete od čoho by to mohlo byť a ako sa zbaviť tých lupín??? Ďakujem za každú radu :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: vlasy

od pupavicka22 » Pia Sep 12, 2014 3:04 pm

nebola si na vyšetreni? nemôžeš mať nejaku formu psoriazy?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Str Júl 14, 2010 6:12 pm

Re: vlasy

od Jajus345 » Pia Sep 12, 2014 3:06 pm

doteraz som s tým žiaden problém nemala....ono aspoň pľuzgiere zmizli, ale tie lupiny sú dosť nepríjemné.... :( :( :( :( :( neviem či to je s tým spojené, ale aj za jedným uchom sa mi lúpe....ak to zmizne, tak po mesiaci je to opäť.... :( :( :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: vlasy

od vladkaPD » Sob Sep 13, 2014 9:38 am

Jajus345 píše:doteraz som s tým žiaden problém nemala....ono aspoň pľuzgiere zmizli, ale tie lupiny sú dosť nepríjemné.... :( :( :( :( :( neviem či to je s tým spojené, ale aj za jedným uchom sa mi lúpe....ak to zmizne, tak po mesiaci je to opäť.... :( :( :(


ved chod doktorovi, to ze si to doteraz nemala ta trapit nemusi. kolki ludia maju alergu az po tridsiatom roku, alebo aj neskor. tak tebe sa tiez mohlo nieco v tele pomenit a mozes mat tiez nieco co treba liecit, zvlast ked sa ti to opakuje. urobia ti testy a budes vediet ci je vsetko ok alebo nie
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: vlasy

od Jajus345 » Sob Sep 13, 2014 10:22 am

VladkaPD a môže to byt aj zmenou samponu? Bola som na krv ale nic neukazala...na aké vyšetrenie treba ist? Alergologicke testy mam všetky...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: vlasy

od hornyakzuzka » Sob Sep 13, 2014 10:57 am

kup si nizoral z lekare, a tym to treba preliecit, potom staci sampon proti lupinam, ja som pouzivala head and shoulders, teraz syos proti lupinam, manzel zostal pri 1. sampone, kvoli tomu, ze od neho mal vlasy jemnejsie. kazdy musi prist na ten svoj sampon, a tiez sa mi to stalo, ked som pouzivala rozne druhy samponov.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str Apr 16, 2008 12:00 am

Re: vlasy

od Jajus345 » Ned Sep 14, 2014 3:59 pm

Ja som pouzivala len jednu znacku ale pocula som,ze to nie je dobre,tak som skusila head and shoulders,po tom všetkom som si umyla s Nizoralom ale po umyti ako keby mi horela pokozka....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: vlasy

od vdovecXY » Pon Nov 10, 2014 4:36 pm

Dobrý deň.Nená niekto na predaj,alebo nevedel by mi niekto poradiť,kde by som zohnal PLÁŠTENKU NA STRIHANIE DETÍ.Mám 10 r. dcérku a 7 r.syna.Keď ich strihám,dám im na ramená osušku a aj napriek tomu majú na tele a nohách plno vlasov,hlavne tých drobných,strihaných strojčekom.Preto by som chcel kúpiť nejakú pláštenku,aby pri strihaní,nemali telo od vlasov,lebo to veľmi svrbí,hlavne za na chrbáte.Po strihaní sa vždy musia ísť kúpať resp.sprchovať.Prosím,poraďte mi alebo až vám nejaká po deťoch zostala,PONÚKNITE.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pon Nov 10, 2014 8:29 am

Re: vlasy

od jozula37 » Pon Nov 10, 2014 5:17 pm

Tak isto sa striháme doma celá rodina.Ja manžela a deti a on mňa.Kaderník/čka je v dnešnej dobe luxus.Čo ušetríme za kaderníka,za to deťom radšej niečo kúpim.Pláštenku som zohnala na nete:myslím že sa volá"Kiepe".Skúste www.salons.sk a stála cca 13 €.Táto pláštenka nieje iba pre deti,ale aj dospelích...Môže byť človek pod ňou nahý,na tele nebude mať ani vlások.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Uto Nov 04, 2014 3:45 pm

Re: vlasy

od sandras » Pon Nov 10, 2014 6:30 pm

ja chodím ku kaderníčke, vlasy má také polodlhé, takže tam nemusím chodiť extra často, ale občas to treba skrátiť a upravi do nejakého tvaru. Manžela strihám doma, on to chce nakrátko len mašinkou, takže netreba zbytočne platiť. Ale so synom už chodím ku mojej kaderníčke, nech mu to tak modernejšie ostrihá. Ale neplatím vela, je to známa. Dcéra ma vlasy dlhé, takže ona len 1x ročne podstrihnúť končeky. Nejaké moderné postupné strihy mať nemôže, kvôli športu, ktorý robí (tam treba mať vlasy vyčesané a pozapínané, každý postupný zostrih by komplikoval úpravu)

Jajus345, mne sa zdá, že toto bola asi alergická reakcia, takže určite by som šla ku kožnej a na alergo. Ak si chceš pomôcť doma, skús sériu Thermal http://www.thermal.sk/ - toto mám odskúšané a mne funguje, alebo veci z obchodu Manufaktra. prípadne nejakú inú kvalitnú, napr. so soľou z Mŕtveho mora.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: vlasy

od vdovecXY » Uto Nov 11, 2014 8:10 am

Sandras:možno aj moja dcéra keď bude staršia,bude chodiť kaderníčke.Ale pokiaľ chodí na ZŠ,budem ju strihávať JA a to tak,ako uznám za vhodné JA.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pon Nov 10, 2014 8:29 am

Re: vlasy

od vdovecXY » Uto Nov 11, 2014 8:15 am

Jozula37:Ďakujem Vám za radu a dobrý TYP.Našiel som túto pláštenku na spomínanom webe,tak som ju aj hneď objednal.Už len čakám,kedy mi príde.Videl som aj obrázok,vyzerá naozaj PERFEKTNE.Dúfam že už moje deti nebudú po strihaní celé od vlasov...Ešte raz srdečný DÍK a prajem všetko dobré.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pon Nov 10, 2014 8:29 am

Re: vlasy

od Jajus345 » Uto Nov 11, 2014 8:43 am

hornyakzuzka..............Nizoral som používala, ale žiaľ nezabral...že vraj to je alergia na kovy, ale ja nenosím žiadne šperky na hlave, tak nechápem z čoho....uvidíme trošku sa to ukľudnilo, ale používam zatiaľ len detské mydlo....že vraj to je aj sezónne, ale ja to mám už vyše pol roka, tak neviem aká sezóna :x :x :x
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: vlasy

od keilayh » Str Nov 12, 2014 11:57 am

vdovecXY píše:Jozula37:Ďakujem Vám za radu a dobrý TYP.Našiel som túto pláštenku na spomínanom webe,tak som ju aj hneď objednal.Už len čakám,kedy mi príde.Videl som aj obrázok,vyzerá naozaj PERFEKTNE.Dúfam že už moje deti nebudú po strihaní celé od vlasov...Ešte raz srdečný DÍK a prajem všetko dobré.


Moc by som sa na to nespoliehala, my to máme a aj tak je malý celý od vlasov :D Pretože je rozdiel keď strihá kaderníčka, ktorá to má za 5minút urobené, ako keď striháme my a trvá nám to podstatne dlhšiu dobu. Pre deti je to dlho a "ošívajú" sa z nudy, a nakoniec maju tie vlasy aj pod zadkom a pritom stále na ňom sedia :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: vlasy

od Jajus345 » Str Nov 12, 2014 12:01 pm

baby trošku ste odbočili od témy.....už mám v tom riadny chaos....dik za rady :-) :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť