Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Hobby a zábava - Vtipné výroky detí

Vtipné výroky detí

od keilayh » Uto Nov 11, 2014 11:12 am

Zakladám túto diskusiu aby sme sa zabavili na tom, čo dokážu vymyslieť naše deti :D Hneď aj prispejem výrokom zo včera.
Chceli sme aby si syn upratal izbu, resp. aby si upratal oblečenie (bordel na stoličke), vytriedil ktore ešte bude nosiť a ktoré treba oprať a z izby bolo iba počuť: " vy chcete aby chlapec čo chodí na thai box ešte aj upratoval? " :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Vtipné výroky detí

od terez254 » Pon Dec 01, 2014 5:29 pm

Ja si pamatam, ked moj synovec este chodil do skolky a mali tam jednu ucitelku, ktoru nemali deti radi a ked isiel do skolky pytal sa ci tam bude 'ta stara bosorka'.
Bolo to zlate, lebo nevedel vtedy ani poriadne rozpravat a toto z neho vyletelo :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť