Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Dovolenky, detské tábory, výlety - Výlet na Slovensku HABAKUKY

Výlet na Slovensku HABAKUKY

od 19lenka77 » Str Sep 16, 2009 10:20 am

Ahoj maminy, neviem či ste niektorá bola na výlete v rozprávkovom mestečku HABAKUKY, my sme boli 15.9.09, myslela som že keď je sviatok že bude tam veľa zaujímaveho pre deti, pripravené atrakcie ap. Žiaľ boli sme absolútne sklamaní, po architektonickej stránke 100%, ale nič zaujímavé pre deti.Boli tam 4 rozprávkové bytosti a v jednej chalúpke kováč prezentoval svoje remeslo, v druhej babka bylinkárka sedela za ošumelým stolom. Zvolávali návštevníkov do jednej z chalúpok /stiesnená miestnosť/, deti si mali posadať na zem /betón/ zahrali nám jednu rozprávku Nebojsa a koniec. Poviem Vám za to vstupné 2dospelý 2 deti 24EUR /ešte rodinná zľava/ niečo otrasné.A dokonca za štátne sviatky a víkendy príplatok. Abslolútne neodporúčam, naše deti sa nudili a chceli ísť domov. Ani žiadna šmýkačka, hojdačka no proste zdieranie peňazí a lákanie návštevníkov založené na klamstve. OTRASNÉ, NIKDY VIAC!!!!!!!!!!! :cry: :( :( :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Ned Nov 09, 2008 5:00 pm

od ivustek » Str Sep 16, 2009 10:36 am

To kde je také mestečko?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 156
Registrovaný: Ned Sep 02, 2007 12:00 am

od bubufo » Str Sep 16, 2009 10:43 am

myslis to na donovaloch? ak ano tak bol tam svagor a vravel to iste, ze otras.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od 19lenka77 » Str Sep 16, 2009 12:23 pm

ivustek píše:To kde je také mestečko?


Toto mestečko sa nachádza na Donovaloch. Otvárali to tento rok v lete myslím jún, alebo júl. Na ich webe je to krásne prezentované, aj fotogaléria super /fotili pri príležitosti otvorenia/. www.habakuky.eu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Ned Nov 09, 2008 5:00 pm

od 19lenka77 » Str Sep 16, 2009 12:25 pm

bubufo píše:myslis to na donovaloch? ak ano tak bol tam svagor a vravel to iste, ze otras.


Áno, áno presne Donovaly. Skutočne som bola sklamaná, nemalé peniaze človek investuje a deti sa nudia.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Ned Nov 09, 2008 5:00 pm

od martula1 » Štv Sep 17, 2009 7:57 am

My sme tam boli v aguste,keď sme boli na predĺženom víkende kúsok odtial....tiež som bola sklamaná,ale máme pekné fotky odtial...myslím si ,že za to čo tam ponúkajú je to premrštená cena,ani deti neboli bohvieako nadšené
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Štv Jan 31, 2008 1:00 am

od natusa » Štv Sep 17, 2009 9:45 am

vau tiez som o tom pocula....za take peniaze by som zobrala deti radsej do akvaparku :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od lubenka77 » Pon Sep 21, 2009 9:00 pm

Hmmm, ja mám najlepšiu výletovú skúsenosť zo ZOO Zlín, fakt perfekné, malý bol z toho unesený..voľne sme sa prechádzali pomedzi klokany a opice, šmýkačky a preliezky od výmyslu sveta.... fakt perfektné...a na slovensku sa mu najviac páčia hrady (hlavne v Ľubovni-lebo sme mohli chodiť bez sprievodcu) a lanovky(nuž ale to je už trochu iná cena:-))) :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Uto Mar 10, 2009 6:38 pm

od lubenka77 » Pon Sep 21, 2009 9:02 pm

A ešte som zabudla- Štúrovo+Ostrihom, to je tiež fajn..a Bešeňová (to máme na skok, a teraz majú fajn zľavy) :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Uto Mar 10, 2009 6:38 pm

od natusa » Uto Sep 22, 2009 1:33 am

lubenka77 píše:Hmmm, ja mám najlepšiu výletovú skúsenosť zo ZOO Zlín, fakt perfekné, malý bol z toho unesený..voľne sme sa prechádzali pomedzi klokany a opice, šmýkačky a preliezky od výmyslu sveta.... fakt perfektné...a na slovensku sa mu najviac páčia hrady (hlavne v Ľubovni-lebo sme mohli chodiť bez sprievodcu) a lanovky(nuž ale to je už trochu iná cena:-))) :wink:



MOZEM DOPORUCIT BOLI SME TAM VCERA(ZOO LEšNA V ZLINE),TEDA V NEDELU :wink: UZASNE,IDEM PO CHODNIKU A VEDLA MNA SI SKACE KLOKAN :wink: NESKUTOCKY ZAZITOK.TAK ISTO AJ OPICE NO SUPER NADHERNA PRIRODA VSETKO SI TAM VOLNE POBEHOVALO A POLETOVALO CHVILU SOM SI PRIPADALA AKO V DZUNGLI :wink: A NAS DROBEC MA ROK A POL)...NEMOHOL ZASPAT STALE SPOMINAL KONKA ,LEVI A OPI...NO BOLO VIDIET ZE MA V TEJ SVOJEJ MALEJ HLAVICKE VELMI VELA ZAZITKOV .DCERA(11)SA VYBLAZNILA NA UZASNYCH PRELIEZKACH.FAKT DOPORUCUJEM :wink: :wink: :wink: AJ CENA PRIMERANA DOSPELY 100Kč DETI 80Kč.AKURAT SI TREBA ZAMENIT EURAčE ZA čESKE KORUNKY :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od natusa » Uto Sep 22, 2009 1:36 am

lubenka77 píše:A ešte som zabudla- Štúrovo+Ostrihom, to je tiež fajn..a Bešeňová (to máme na skok, a teraz majú fajn zľavy) :wink:




šTUROVO TO JE TIEZ UZAS ,KAZDY ROK TAM TRAVIME DOVOLENKU,PRE MNA HLAVNA VYHODA ,PRISTUP KU BAZENOM S KOCIKOM CO NIE JE VSADE :wink:

BESENOVA JE SUPER ALE BOLO TO TAM DOST DRAHE AKE SU TAM TERAZ ZLAVY???NAJAKE RODINNE????DAJTE VEDIET DAKUJEM :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od lubenka77 » Uto Sep 22, 2009 10:26 am

Akcia v Beške je pre Prešovský, Žilinský A BB kraj až do 23.12, vonkajšie bazény 6 eur vnútorné 9 eur na celý deň. www.besenovanet.sk fakt super ceny :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Uto Mar 10, 2009 6:38 pm

od natusa » Uto Sep 22, 2009 9:47 pm

lubenka77 píše:Akcia v Beške je pre Prešovský, Žilinský A BB kraj až do 23.12, vonkajšie bazény 6 eur vnútorné 9 eur na celý deň. www.besenovanet.sk fakt super ceny :lol: :lol: :lol:



no to je pekne takze nas sa to netyka:((((

ked chodime svokre na oravu mame to takpovediac po ceste ale sme trnavsky kraj,smola :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od lubenka77 » Str Sep 23, 2009 6:54 pm

natusa píše:
lubenka77 píše:Akcia v Beške je pre Prešovský, Žilinský A BB kraj až do 23.12, vonkajšie bazény 6 eur vnútorné 9 eur na celý deň. www.besenovanet.sk fakt super ceny :lol: :lol: :lol:



no to je pekne takze nas sa to netyka:((((

ked chodime svokre na oravu mame to takpovediac po ceste ale sme trnavsky kraj,smola :roll:



Hm, tak fakt smola....ale keď kríza ešte potrvá, možno dajú aj Trnavský :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Uto Mar 10, 2009 6:38 pm

od ingridd » Ned Sep 27, 2009 9:45 pm

dostala som takýto tip www.familypark.at v rakusku
ešte sme neboli, ale udajne je tam krásne :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Sob Okt 27, 2007 12:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť