Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - vyvýšená postel

vyvýšená postel

od zuzanaq » Pia Aug 14, 2009 10:11 pm

Kočky, aké máte skúsenosti s vyvýšenou posteľou?Chcela by som ju kúpiť malej, má 2,5 roka, len sa neviem rozhodnúť....máme 1 izbový byt, tak by sa mi to pozdávalo... :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pon Nov 05, 2007 1:00 am

Re: vyvýšená postel

od MartinaGinov » Ned Aug 16, 2009 2:57 pm

zuzanaq píše:Kočky, aké máte skúsenosti s vyvýšenou posteľou?Chcela by som ju kúpiť malej, má 2,5 roka, len sa neviem rozhodnúť....máme 1 izbový byt, tak by sa mi to pozdávalo... :D


Ja si myslím, že kľudne môžeš kúpiť ... moja dcérka bude mať rok a pol a ideme jej kúpiť vyvýšenú posteľ, lebo tiež nemáme veľa miesta ... tu v meste som videla takú postel, na výšku má 120cm, takže nieje až taká vysoká (mne to je po prsia), rozmery 90x200 takže poslúži už aj dlhšie (keď pojde do škôlky,školy)... taká je univerzálna ... okolo má zábrany a dole má hrací kútik, okienka ... aj dole sa dá spraviť na spanie ... k tomu kúpime madrac, no nie pružinový ale lepší ... malú budem dávať spinkať zatial dole .... tam bude mať aj hračky, plyšákov, taký bunker :lol: ... vyzerá to supiš .... posteľ+madrac+rošt= 178 Eur :wink: .... dobrá cena, dobrá kvalita .... dúfam, že sa to našej malej bude páčiť :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od zuzanaq » Ned Aug 16, 2009 9:49 pm

jéj diky, nevedela by si mi náhodou poslať nejaký link, alebo obrázok, kde by som ju mohla vidieeť?bola som u nás v asku, aj tam majú...len mne by taka 180 cm stačila...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pon Nov 05, 2007 1:00 am

od MartinaGinov » Ned Aug 16, 2009 9:54 pm

zuzanaq píše:jéj diky, nevedela by si mi náhodou poslať nejaký link, alebo obrázok, kde by som ju mohla vidieeť?bola som u nás v asku, aj tam majú...len mne by taka 180 cm stačila...


Predajňa Tempo-Kondela je aj v Nitre .... pozri link http://www.tempo-kondela.sk/sub.asp?action=7#nitra
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od MartinaGinov » Ned Aug 16, 2009 9:56 pm

Tu je táto posteľ, daj si to zväčšiť .... názov je Hammer, tá červeno-modrá ....... http://www.tempo-kondela.sk/!img/hity_n ... i14ix0.jpg
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od MartinaGinov » Ned Aug 16, 2009 9:58 pm

http://www.tempo-kondela.sk/sub.asp?act ... _nab&typ=3 ......... na tomto linku si môžeš pozrieť leták akcií, ktoré platia do 13.10.2009 .... madrac som si vybrala Barbados, má letnú a zimnú stranu, je kvalitnejší ako ten pružinový ... potom k posteli je aj rošt za 10 Eur .... spolu všetko posteľ Hammer, matrac Barbados 90x200 a rošt = 174 Eur
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od zuzanaq » Ned Aug 16, 2009 10:01 pm

no tak tuto som bola presne pozerat v asku...teraz je v akcii za nejakých 70 €, len mne sa zdala dosť labilná...neviem, už som rozmýšlala, že vyskúšam nejaké stolárstvo, že akú cenu by mi tam spravili, či by sa dalo vybrať drevo...neviem...ale díky moc, si zlatá
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pon Nov 05, 2007 1:00 am

od MartinaGinov » Ned Aug 16, 2009 10:09 pm

zuzanaq píše:no tak tuto som bola presne pozerat v asku...teraz je v akcii za nejakých 70 €, len mne sa zdala dosť labilná...neviem, už som rozmýšlala, že vyskúšam nejaké stolárstvo, že akú cenu by mi tam spravili, či by sa dalo vybrať drevo...neviem...ale díky moc, si zlatá


To vážne???? Mi tu Asko nemáme :( Fakt sa ti zdá labilná???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od zuzanaq » Ned Aug 16, 2009 10:16 pm

hej, zato som chcela nieco poriadne...tu je aj so šmýkalou aj s takým akoby stanom alebo čo to je...my máme drevennú manželskú na nohách, strašne som ju chcela, ale keby som ešte raz kupovala tak už ju nekúpim...predsa drevo pracuje, suší sa...no a moja mala je dosť veľká na svoj vek, má 2,5 roka, 103 cm a nejakých 17 kíl...a verím tomu, že tam bude skákať a jašiť sa, tak neviem, neviem, či by nebola zachvíľu rozheganá...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pon Nov 05, 2007 1:00 am

od MartinaGinov » Ned Aug 16, 2009 10:22 pm

zuzanaq píše:hej, zato som chcela nieco poriadne...tu je aj so šmýkalou aj s takým akoby stanom alebo čo to je...my máme drevennú manželskú na nohách, strašne som ju chcela, ale keby som ešte raz kupovala tak už ju nekúpim...predsa drevo pracuje, suší sa...no a moja mala je dosť veľká na svoj vek, má 2,5 roka, 103 cm a nejakých 17 kíl...a verím tomu, že tam bude skákať a jašiť sa, tak neviem, neviem, či by nebola zachvíľu rozheganá...


Manželskú na nohách by som nikdy nekúpila ... mi sme kúpili klasickú, dvojposteľ, nízka, bez nôh a aj tak sa rozhegala, škrípe :roll: všetko sa opotrebuje, nič nieje večné .... tá posteľ sa mi páči, zo začiatku aj tak by spinkala dole, tam by som jej spravila "bunker" :lol: .... hoci by sa opotrebovala časom, tak matrac mi ostane, lebo je kvalitný a prípadne už jej potom kúpime posteľ nízku a matrac doložíme ... no uvidím, pôjdem na predajňu do Tempo-kondela a tam sa rozhodnem čo a ako ... snáď mi poradia, čo bude najlepšie kúpiť ... dúfam, že poradia :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od zuzanaq » Ned Aug 16, 2009 10:30 pm

veď hej, ono sú to neni až tak strašné položky v dnešnej dobe :) tak sa potom ozvi, ako si dopadla :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pon Nov 05, 2007 1:00 am

od MartinaGinov » Ned Aug 16, 2009 10:35 pm

zuzanaq píše:veď hej, ono sú to neni až tak strašné položky v dnešnej dobe :) tak sa potom ozvi, ako si dopadla :)


Teraz si mi dala "chrobáčika do hlavy" :D No uvidím, čo vyberieme .... táto vyvýšená je super, a malej by som určite nedovolila skákať po nej, lebo by sa prepadla dole :lol: radšej jej dám madrac dole a tam môže sa jašiť ..... alebo kúpiť nízku posteľ s madracom a úložným priestorom ... no dám ti určite vedieť ... posteľ ideme kúpiť na druhý mesiac - september ... ozvem sa ... aj ty daj vedieť, ako si sa rozhodla .... ahojky a dobrúúúú :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od zuzanaq » Ned Aug 16, 2009 10:46 pm

:wink: jasné...dobrú :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pon Nov 05, 2007 1:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť