Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Rozvody a alimenty - výživné

od inguli » Pia Okt 01, 2010 11:20 am

ani môj ex nevidel svojho syna už 8 rokov, ale som rada, pretože syn má aj tak svojho tatinka, ktorý pre neho spraví aj to posledné a ktorí sa navzájom veľmi ľúbia,,,

presne ako u nas :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Janka81 » Pia Okt 01, 2010 7:14 pm

inguli píše:ani môj ex nevidel svojho syna už 8 rokov, ale som rada, pretože syn má aj tak svojho tatinka, ktorý pre neho spraví aj to posledné a ktorí sa navzájom veľmi ľúbia,,,

presne ako u nas :wink:



niekedy je fakt lepšie sa s pôvodným otcom nikdy nestretnúť....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od natusa » Sob Okt 02, 2010 12:03 pm

Janka81 píše:
inguli píše:ani môj ex nevidel svojho syna už 8 rokov, ale som rada, pretože syn má aj tak svojho tatinka, ktorý pre neho spraví aj to posledné a ktorí sa navzájom veľmi ľúbia,,,

presne ako u nas :wink:



niekedy je fakt lepšie sa s pôvodným otcom nikdy nestretnúť....




u nas to je presne tak isto a je t lepsie az na to ze ex na deti nazaplatil nikdy ani halier aj ked je na neho podanych uz 7trestnych oznameni....ale kto vie kluckovat .....(nar robi na cierno a urady ho hladaju podla soc alebo zdravotne poistovne kedze si neplati je nenajditelny)no mometalne je zakon taky(stale sa to meni)ze aj ked ho nedajdu a vyzivne je urcene sudom vyplacaju mi vyzivne od statu ale uz to bolo raz zrusene tak netusim dokedy to takto bude zase fungovat
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od kira730 » Sob Okt 30, 2010 12:11 pm

No toto,ale prosim vas a to kde je vyzivne 100 eur. ? my sme sa s Romankovym otcom nezobrali,Romanko syn ma Detsku mozgovu obrnu, ma 8 a pol roka ,stale v noci este plienkovany-ked sa ja nezobudim ,a nedam ho cikat ,tak sa pocika do pyzama, chodim na rozne ambulancie do Bratislavy , neurolog,ortoped,ocne,urologia,...a do Popradu - na vyhotovenie ortezy na chrbat aj ortopedicke topanky za ktore 2x do roka doplacam 16 eur aj daco a jeho otec je zivnostnik ,vlatni autodopravu,ma 2 kamiony, 2 osobne auta ,...a dava vyzivne 66,37 eur. a teraz si podal o znizenie na 33 eur. a pritom 25 eur. musia platit aj bezdomovci,....tak potom kde je spravodlivost? a tera ma este advokatka stoji kazdy mesiac 60 eur.pretoze aj on isiel cez advokatku a zhanam vsetky papiere,kedze klamal na sude ze nas vsade vozil- blbost len 2-3 x a aj to na kamione viezol dieta ktore malo vtedy 5-6 rokov.a ze sme isli len par krat sanitkou,ze sme absolvovali rehabilitaciu spolocne,..a podobne vymysli,..tak tera beham po lekaroch,lebo neho nikto z lekarov ani nepozna o dieta som sa vzdy starala sama a aj chodila po lekaroch ,po kupeloch,.rehabilitaciach ...atd....a sud mame v Senici...tak drzim palce a pokial sa vy dvaja spolu nedohodnete ...tak sa mate na co tesit ! len tolko.Romanko nas syn ma len pero do skoly stabilo pre lavakou za 17 eur. a trojhrane farbicky za 5 eur. je sikovny,mudry, najmudrejsi z triedy ale sam nechodi a tak ho bud nosim na rukach ,alebo prejde o jednej ruke ale dlho nie,alebo za dve ruky,....nase sudy pomale, my sme mali uz 2x a na druhy krat sa ani neunuval dostavit len jeho advokatka prisla ...ROMAN HLADKY zo SENICE byva s manzelkou v šajdikovych Humenciach... :roll: takze takto to je v realnom svete...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Ned Aug 05, 2007 12:00 am

vyzivne

od kira730 » Sob Okt 30, 2010 12:15 pm

No toto,ale prosim vas a to kde je vyzivne 100 eur. ? my sme sa s Romankovym otcom nezobrali,Romanko syn ma Detsku mozgovu obrnu, ma 8 a pol roka ,stale v noci este plienkovany-ked sa ja nezobudim ,a nedam ho cikat ,tak sa pocika do pyzama, chodim na rozne ambulancie do Bratislavy , neurolog,ortoped,ocne,urologia,...a do Popradu - na vyhotovenie ortezy na chrbat aj ortopedicke topanky za ktore 2x do roka doplacam 16 eur aj daco a jeho otec je zivnostnik ,vlatni autodopravu,ma 2 kamiony, 2 osobne auta ,...a dava vyzivne 66,37 eur. a teraz si podal o znizenie na 33 eur. a pritom 25 eur. musia platit aj bezdomovci,....tak potom kde je spravodlivost? a tera ma este advokatka stoji kazdy mesiac 60 eur.pretoze aj on isiel cez advokatku a zhanam vsetky papiere,kedze klamal na sude ze nas vsade vozil- blbost len 2-3 x a aj to na kamione viezol dieta ktore malo vtedy 5-6 rokov.a ze sme isli len par krat sanitkou,ze sme absolvovali rehabilitaciu spolocne,..a podobne vymysli,..tak tera beham po lekaroch,lebo neho nikto z lekarov ani nepozna o dieta som sa vzdy starala sama a aj chodila po lekaroch ,po kupeloch,.rehabilitaciach ...atd....a sud mame v Senici...tak drzim palce a pokial sa vy dvaja spolu nedohodnete ...tak sa mate na co tesit ! len tolko.Romanko nas syn ma len pero do skoly stabilo pre lavakou za 17 eur. a trojhrane farbicky za 5 eur. je sikovny,mudry, najmudrejsi z triedy ale sam nechodi a tak ho bud nosim na rukach ,alebo prejde o jednej ruke ale dlho nie,alebo za dve ruky,....nase sudy pomale, my sme mali uz 2x a na druhy krat sa ani neunuval dostavit len jeho advokatka prisla ...ROMAN HLADKY zo SENICE byva s manzelkou v šajdikovych Humenciach... :roll: takze takto to je v realnom svete...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Ned Aug 05, 2007 12:00 am

vyzivne.

od kira730 » Sob Okt 30, 2010 12:19 pm

ano,niekedy je lepsi cudzi ako vlastny, Romanko ma mojho snubenca ako otca,k svojmu otcovi chodit ani nechce,.pamata si ako ma bil, trhal mi vlasy a robil cikruse,..a on pre neho vlastny neurobil vobec nic. a so snubencom sa maju radi,hravaju sa spolu a vsetko nam spolu klape,...ide o charakter v prvom rade,.co je to za cloveka..a kto si mysli ,ze 33 eur. alebo aj tych co dava teraz 66,37 eur. zivnostik, ktory vlastni 2 kamiony ,2 osobne auta je dost alebo vela,...na tak chore dieta ako je nas Romanko, nech kludne napise,...a ja mu to vysvetlim,ze 33 eur. len mesacne preveziem do Bratislavy po lekaroch....a kde je ostatne potrebne veci,..jeho otec sa bude trast ze ide jeho dcera Katka Hladka do skoly na internat do Skalice a svojmu synovi nekupil ani 1 ceruzku ani do prvej triedy ani do druhej triedy!ale prezentuje ako syn chce k nemu chodit a odfoti si ho a to je vsetko a pritom klame a chce s nami len poriadne vykaslat a to ze chce aby k nemu syn chodil od soboty do nedele,.ved on nie je ani schopny k synovi vsetyt v noci,...ani na wc ho dat ,ani preniest na rukach ,to robi jeho zena..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Ned Aug 05, 2007 12:00 am

od natusa » Sob Okt 30, 2010 2:06 pm

ano Martuska mate VELKU PRAVDU !!!!!a kde je takyto svet mne schvalili pri rozvode 1000sk na kazdu dceru .prave vsetry som si bola podat navrh o zvysenie ci to prejde je otazne ale na podnes socialnej pracovnicky som to skusila uvidime .moj ex za dlhe roky nezaplatil ani halier a teraz prave dostavam nahradne vyzivne od statu ale spravodlivost naozaj neexistuje tak som zvedava co sa vyriesi tento krat !!!a ci sa volaco vyriesi!!!!na mojho ex som podala nespocetne vela trestnych oznameni a nic to platne nebolo aj ked vsetci vedia kde byva uradi ani polia ho oficialne najst nemozu lebo oni hladaju ludi cez socialne siete a kedze ex neplati socialnu ani zdravotnu a robi na ciarno len aby nemusel prispievat na deti je NEDOSTIHNUTELNY !!!!no to je fakt uzasne slovo!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

Re: vyzivne

od natusa » Sob Okt 30, 2010 2:12 pm

kira730 píše:No toto,ale prosim vas a to kde je vyzivne 100 eur. ? my sme sa s Romankovym otcom nezobrali,Romanko syn ma Detsku mozgovu obrnu, ma 8 a pol roka ,stale v noci este plienkovany-ked sa ja nezobudim ,a nedam ho cikat ,tak sa pocika do pyzama, chodim na rozne ambulancie do Bratislavy , neurolog,ortoped,ocne,urologia,...a do Popradu - na vyhotovenie ortezy na chrbat aj ortopedicke topanky za ktore 2x do roka doplacam 16 eur aj daco a jeho otec je zivnostnik ,vlatni autodopravu,ma 2 kamiony, 2 osobne auta ,...a dava vyzivne 66,37 eur. a teraz si podal o znizenie na 33 eur. a pritom 25 eur. musia platit aj bezdomovci,....tak potom kde je spravodlivost? a tera ma este advokatka stoji kazdy mesiac 60 eur.pretoze aj on isiel cez advokatku a zhanam vsetky papiere,kedze klamal na sude ze nas vsade vozil- blbost len 2-3 x a aj to na kamione viezol dieta ktore malo vtedy 5-6 rokov.a ze sme isli len par krat sanitkou,ze sme absolvovali rehabilitaciu spolocne,..a podobne vymysli,..tak tera beham po lekaroch,lebo neho nikto z lekarov ani nepozna o dieta som sa vzdy starala sama a aj chodila po lekaroch ,po kupeloch,.rehabilitaciach ...atd....a sud mame v Senici...tak drzim palce a pokial sa vy dvaja spolu nedohodnete ...tak sa mate na co tesit ! len tolko.Romanko nas syn ma len pero do skoly stabilo pre lavakou za 17 eur. a trojhrane farbicky za 5 eur. je sikovny,mudry, najmudrejsi z triedy ale sam nechodi a tak ho bud nosim na rukach ,alebo prejde o jednej ruke ale dlho nie,alebo za dve ruky,....nase sudy pomale, my sme mali uz 2x a na druhy krat sa ani neunuval dostavit len jeho advokatka prisla ...ROMAN HLADKY zo SENICE byva s manzelkou v šajdikovych Humenciach... :roll: takze takto to je v realnom svete...





aj vy mate narok na pravnika prideleneho priamo vam od statu zadarmo len sa treba pytat a vyuzit vsetko co sa da!!!nikdy som nebojovala lebo uz mame novu rodinu ale nemalo by sa to tymto potkanom len tak darovat !!!takze ja prave zacinam :)a budem sa za svoje deti bit.dcery koncia zakladnu skolu z vyznamenamim a pre nedostatok finacii by som im nemala umoznit dalsie vzdelanie ?maju vysoke ciele co som ja nikdy nemala a preto urobim vsetko preto aby im ich plany do buducnosti vysli:)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

vyzivne.

od kira730 » Sob Okt 30, 2010 5:10 pm

praveze od statu na pravnika-bezplatnu pravnicku pomoc maju narok len ty ,ktory zarabaju menej ako 180 eur. aspon tak mi to bolo povedane mojou advokatkou,..tak neviem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Ned Aug 05, 2007 12:00 am

od martinka74 » Sob Okt 30, 2010 7:18 pm

Kocky to sme tu vsetky rozvedene? :D :D
Moj ex sa o syna nestaral nikdy ,ani ked sme boli spolu.Teraz ma dve dalsie deti a jeho terajsia manzelka sa stazuje,ze sa nestara ani o tie.Ale zase plati 200E mesacne,ale ked si zratam vsetky vydavky na 15-rocneho chlapca,tak je aj to minimum.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

Re: vyzivne.

od natusa » Pon Nov 01, 2010 12:32 pm

kira730 píše:praveze od statu na pravnika-bezplatnu pravnicku pomoc maju narok len ty ,ktory zarabaju menej ako 180 eur. aspon tak mi to bolo povedane mojou advokatkou,..tak neviem.




ja teda neviem som sice na materskej ale mam viac ako 180eur a na socialke nam beru cely prijem aj s manzelovov vyplatov a aj tak mam na pravnika aj exekutora narok zdarma
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od natusa » Pon Nov 01, 2010 12:38 pm

martinka74 píše:Kocky to sme tu vsetky rozvedene? :D :D
Moj ex sa o syna nestaral nikdy ,ani ked sme boli spolu.Teraz ma dve dalsie deti a jeho terajsia manzelka sa stazuje,ze sa nestara ani o tie.Ale zase plati 200E mesacne,ale ked si zratam vsetky vydavky na 15-rocneho chlapca,tak je aj to minimum.



asi to tak bude:)ale skôr si clovek uvedomy kolko je nezozodpovednych chlapov.nechcem si zastavat matky sme vselijake ale uz len to ze kazda mamicka co je na vychovu svojho dietata sama si vzdy musi nieco odopriet aby dieta malo co potrebuje ci uz otec plati alebo nie .a o to je to tazsie ked je otec nezodpovedny lebo takych je teraz ako maku:(((
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od Janka81 » Str Nov 03, 2010 10:14 am

martinka74 píše:Kocky to sme tu vsetky rozvedene? :D :D
Moj ex sa o syna nestaral nikdy ,ani ked sme boli spolu.Teraz ma dve dalsie deti a jeho terajsia manzelka sa stazuje,ze sa nestara ani o tie.Ale zase plati 200E mesacne,ale ked si zratam vsetky vydavky na 15-rocneho chlapca,tak je aj to minimum.



je to možné :roll: :wink:
môj ex zaplatí tak raz do roka a to až vtedy,ked ho straším kriminálkou :evil:

po rokoch sa znova oženil,hned si spravil dieťa a jeho nová žena funguje asi tak,že si brala pôžičku,aby prežili :roll: :roll: :roll:
žiaľ je to tak,niektorí chlapi sú otrasní a nepoučiteľní..o zodpovednosti radšej pomlčím :wink:
môj Niko má 8 a pol,od narodenia mám len 33,19 na neho a ani to ten babrák nie je schopný posielať na čas..a zvýšenie?? návrh som mala na súde 2 roky :!: :roll: sudkyna bola ochotná mi to zvýšiť,ale pánko je tiež nezastihnuteľný-fláka sa niekde v Prahe a "robí" zjavne na čierno :roll:
:cry:
takže babenky,len skúsiť šťastie a znova sa vydať--ale tentokrát DOBRE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od martinka74 » Str Nov 03, 2010 11:26 am

Moj ex doteraz platil 150 E,sudne mame po starom myslim urcene 3000Sk.Ale kedze na syna kasle neexistuju ziadne narodeniny,Vianoce ,dovolenka,tak som mu to zvysila na 200E.Vzdy prinesie peniaze minimalne po 2 SMS,ale prinesie.Stale len place a pritom ma stavebniny,stavebnu firmu,vozi sa na BMW X5,ale na syna neda ani za svet.Teraz idu na lyziarsky ,som mu vravela ,ze chcem aby dal polovicu,aky bordel robil.Ale ked sme mu s manzelom uz davno navrhovali ,aby sa syna vzdal,ze manzel si ho osvoji ,ako vyvadzal,ze on je jeho otec a ako by to mohol spravit.Nastastie na jeho 200E nie som odkazana,ale ide o princip.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od adinka33 » Str Nov 03, 2010 11:56 am

martinka74 píše:Moj ex doteraz platil 150 E,sudne mame po starom myslim urcene 3000Sk.Ale kedze na syna kasle neexistuju ziadne narodeniny,Vianoce ,dovolenka,tak som mu to zvysila na 200E.Vzdy prinesie peniaze minimalne po 2 SMS,ale prinesie.Stale len place a pritom ma stavebniny,stavebnu firmu,vozi sa na BMW X5,ale na syna neda ani za svet.Teraz idu na lyziarsky ,som mu vravela ,ze chcem aby dal polovicu,aky bordel robil.Ale ked sme mu s manzelom uz davno navrhovali ,aby sa syna vzdal,ze manzel si ho osvoji ,ako vyvadzal,ze on je jeho otec a ako by to mohol spravit.Nastastie na jeho 200E nie som odkazana,ale ide o princip.



Martinka, tuším sme na tom rovnako,,,,

:shock: :shock: :shock:

kua aj s takými chlapmi,,, :cry: :cry:

tiež som toho svojho bývalého x-krát žiadala, aby sa ho vzdal a tým pádom by automaticky aj platiť prestal, ale kdeže, "VEĽKÝ TATINKO"...

no otras,,,

:evil: :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť