Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Lekári a zdravie - Zdravá káva ?

Zdravá káva ?

od disha11 » Sob Jan 03, 2015 8:21 pm

Ahojte máte nejaké skúsenosti so "zdravou kávou" Či si dávate, podobne ako ja, tú klasickú?? :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Zdravá káva ?

od keilayh » Ned Jan 04, 2015 2:24 pm

Čítala som niečo o zelenej káve, ale nejak som to neštudovala. Nemyslím si, že je tam nejaký rozdiel, skôr je to len reklama.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Zdravá káva ?

od disha11 » Ned Jan 04, 2015 2:54 pm

tiež si myslím, ja som včera hľadala nejaké info o tej káve a tiež som našla kadečo, ale zväčša negatívne. Asi sa budeme držať len tej overenej klasiky :) Ale počula som, že najzdravšia je káva, ktorá sa vyrába zo skorocelu, ale na nete o nej niet ani stopy. Chcela by som si aspoň o nej niečo prečítať a dozvedieť sa nové info :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Zdravá káva ?

od melindi » Uto Jan 06, 2015 9:20 am

Ja pijem Velvet alebo eduscho mocca grande. O skorocelový čaj som sa už počula. Nevedela som, že existuje aj taká káva.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Zdravá káva ?

od disha11 » Uto Jan 06, 2015 9:35 am

ja zvyknem piť len Nescafé, zrnkovú veľmi nemusím, dosť mi dráždi žalúdok. Snažím sa však obmedziť kávu, nakoľko mám citlivé zuby a ak pijem viac dní za sebou, tak už ma pri umývaní bolia. Ale ak mám chuť tak si dám, ale bez cukru a s mliekom. :) O tej skorocelovej káve som len počula, jedna známa mi len vravela, že je zdravá, ale ďalej som sa nepýtala.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Zdravá káva ?

od elis85 » Pia Nov 13, 2015 3:29 pm

Mne káva nerobí najlepšie, mám problémy s pálením záhy, preto sa jej vyhýbam. Na povdzbudenie, na energiu a proti únave mám Guaranu, dobrá aj na pamäť a súsetredenie. Vyskúšala som ich už viacero, no jediná čo môžem odporučiť je táto http://www.guaranaplus.sk/ Je to originál z Brazílie, len čistá Guarana, stačí 1-2 malé tabletky ráno, nie ako iné, kde treba aj 4 veľké tablety denne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Pia Okt 24, 2014 9:13 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť