Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - Žiadosť o darovanie vecí, poznáte?

Žiadosť o darovanie vecí, poznáte?

od merybs » Ned Aug 05, 2012 9:10 pm

Ahoj babenky nemate niekto skusenost s neregistrovanou sasa (simonka111@post.sk) ziada ma ci jej nedarujem nejake skolske potreby pre dcerku ze ide do 1,triedy a ze nemaju peniazky ze pred dvomi rokmi jej spadol dom a ze potrebuju vela penazi na opravu ak by to bola naozaj pravda tak by som aj nieco poslala ale ked teraz vsade len klamu a okradaju dakujem za prispevky ahojte
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon Máj 11, 2009 9:30 pm

od jarka9 » Str Aug 08, 2012 10:55 pm

Ahoj tak s neregistrovanými nemám moc dobre skusenosti , skušaju a ked pytaš adresu pripadne telefon tak zrazu je hlucho ....skuste si vypytať telefonne čislo že jej zavolate ...a uvidite ...ľudia su všelijakí adokažu si vymyslieť , no možno je táto pani naozaj zufala .... ťažko posudiť podla toho ked len piše email , znesie všetko
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Str Jan 21, 2009 8:22 am

od 1dominika » Pia Aug 10, 2012 6:21 am

Takých tu už bolo veľa čo chceli niečo darovať. Spadol im dom a na internet sa odkiaľ pripojila? Ja by som nič neposielala. Skús si ju vygoogliť a uvidíš.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 91
Registrovaný: Štv Okt 18, 2007 12:00 am

od MIROSLAVA146 » Pia Aug 10, 2012 10:39 pm

aj mne ta pani pisala ale taktiez zvazujem co a ako..je neregistrovana a k tomu neviem ani reagovat dnesny svet je divny takze kto vie..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Str Júl 01, 2009 9:33 pm

od adinka33 » Sob Aug 11, 2012 11:28 am

ahojte, kočky, je síce pravda, že skutočne existujú ľudia, ktorí sú na tom veľmi, veľmi zle, ale tí nežiadajú takto o pomoc,,,

nechcem nikomu krivdiť, ale v poslednej dobe je mnoho prípadov, ktoré sa "tvária" ako skutoční chudáci a pritom sú to len čistí špekulanti a vymýšľajú a skúšajú, kto čo spraví,,,

ja osobne poznám jednu rodinu, ktorá je na tom naozaj veľmi zle a aj im pomáham, ale!!! POZNÁM ICH A VIEM, ŽE TO NIE SÚ ŽIADNI ŠPEKULANTI,,,,

skôr by som neposlala na vašom mieste ako poslala, keďže neviete, kto to je,,, to je môj názor...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť