Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od terez254 » Str Jan 14, 2015 8:57 am

keilayh píše:
terez254 píše:Riskla som to, napisala som tam. Uvidime, co odpisu.
Radsej si ju pojdem kupit priamo do Mango predajne.


Ako si dopadla?


Vies,co mi odpisali?
Ze ta cena 19,90 eur je povodna cena v Spanielsku. cize za tuto cenu zevraj sa to predava v spanielsku,ale ja silno pochybujem :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od keilayh » Str Jan 14, 2015 12:33 pm

terez254 píše:Vies,co mi odpisali?
Ze ta cena 19,90 eur je povodna cena v Spanielsku. cize za tuto cenu zevraj sa to predava v spanielsku,ale ja silno pochybujem :roll:


Čiže keď stoji v Španielsku 19€ tak na Slovensku je vysokohorská prirážka ano? :lol: :lol: :lol: Jaj to sú trúby.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od terez254 » Str Jan 14, 2015 3:04 pm

keilayh píše: Čiže keď stoji v Španielsku 19€ tak na Slovensku je vysokohorská prirážka ano? :lol: :lol: :lol: Jaj to sú trúby.


tiez nechapem. Rozumiem,ze tie ceny v inych castiach mozu byt rozdielne,ale preboha az taketo???
Ved v kamennych predajnach a eschopoch musi byt jednotna cena a potom sa upravuje na zaklade zliav,ci je to novinka a podobne.
toto sa moze stat len mne..ja som taky smoliar.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od sandras » Str Jan 14, 2015 5:26 pm

terez254 píše:Vies,co mi odpisali?
Ze ta cena 19,90 eur je povodna cena v Spanielsku. cize za tuto cenu zevraj sa to predava v spanielsku,ale ja silno pochybujem :roll:


tak toto je riadna haluz ... povodná cena nie je 19,90, ale možno nejakých 6 eur za napodobeninu čo ti poslali.
Poslala by som na nich SOI a tiež colníkov, nech si ich preveria... ten doklad o kúpe si našla?

Tá cena v MANGO je 19,90 a platí pre všetkých, akurát že eše treba poštovné prirátať no aj tak sa to oplatí viac a maš originál a nie fake!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od vladkaPD » Štv Jan 15, 2015 11:14 am

nemyslim si ze jej poslali fake, skor kupili tasku v akcii a zabudli na tu nalepku. cize urcite dali za nu menej ako tych 20eur. alebo potom jedine ze by uplne klamali a dali tam tu nalepku naschval, akoze je to original z obchodu :shock: skoda ze si to neriesila skor, ja by som im to poslala hned naspet
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od terez254 » Štv Jan 15, 2015 5:05 pm

vladkaPD píše:nemyslim si ze jej poslali fake, skor kupili tasku v akcii a zabudli na tu nalepku. cize urcite dali za nu menej ako tych 20eur. alebo potom jedine ze by uplne klamali a dali tam tu nalepku naschval, akoze je to original z obchodu :shock: skoda ze si to neriesila skor, ja by som im to poslala hned naspet



podla vsetkeho to yvzera,ze ta kabelka nie je fake, len chceli na nu nalakat tym,ze je zlacnena zo 78 na 28 a v skutocnosti cena je 19,90 eur. Ale podla vysacky a vsetkeho ostatneho vyzera ze je prava, ved to nie je ziadna vynimocna znacka.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od vladkaPD » Ned Jan 18, 2015 11:14 pm

vies co treba robit, vzdy si daj vsetko do googlu. hlavne ked tam vidis znacku treba to pokukat ci sa to este predava na ich normalnych strankach a kolko to stoji. urcite to najdes, alebo to treskni vzdy na diskusie a vzdy sa niekto najde co ti napise ako sandras :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od terez254 » Pon Jan 19, 2015 9:37 am

vladkaPD píše:vies co treba robit, vzdy si daj vsetko do googlu. hlavne ked tam vidis znacku treba to pokukat ci sa to este predava na ich normalnych strankach a kolko to stoji. urcite to najdes, alebo to treskni vzdy na diskusie a vzdy sa niekto najde co ti napise ako sandras :D


praveze vzdy to tak robim len teraz som bola ako zmyslov zbavena :D neviem preco :roll:
ale aspon sa poucim :)
tebe sa uz nieco podobne stalo?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od vladkaPD » Pia Jan 23, 2015 11:52 am

terez254 píše:
vladkaPD píše:vies co treba robit, vzdy si daj vsetko do googlu. hlavne ked tam vidis znacku treba to pokukat ci sa to este predava na ich normalnych strankach a kolko to stoji. urcite to najdes, alebo to treskni vzdy na diskusie a vzdy sa niekto najde co ti napise ako sandras :D


praveze vzdy to tak robim len teraz som bola ako zmyslov zbavena :D neviem preco :roll:
ale aspon sa poucim :)
tebe sa uz nieco podobne stalo?


nie, ja nekupujem nic
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od terez254 » Pia Jan 23, 2015 1:52 pm

vladkaPD píše:
terez254 píše:
vladkaPD píše:vies co treba robit, vzdy si daj vsetko do googlu. hlavne ked tam vidis znacku treba to pokukat ci sa to este predava na ich normalnych strankach a kolko to stoji. urcite to najdes, alebo to treskni vzdy na diskusie a vzdy sa niekto najde co ti napise ako sandras :D


praveze vzdy to tak robim len teraz som bola ako zmyslov zbavena :D neviem preco :roll:
ale aspon sa poucim :)
tebe sa uz nieco podobne stalo?


nie, ja nekupujem nic


nic cez internet ci vobec nic? :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od sandras » Pia Jan 23, 2015 3:10 pm

terez, už mi moja taška z číny prišla, tiež na nej normálne visačky MANGO a cena 39,90, vypracovaná pekne, nesmrdí, vyšla ma okolo 7 eur, dodanie 3 týždne. Akurát som o ňu hneď aj prišla, lebo dcéra, ked ju zbadala, tak mi ju hneď zobrala, že ja som mám objednať druhú :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od sandras » Pia Jan 23, 2015 3:14 pm

sandras píše:Okrem tej "tvojej" tam je ešte jedna vraj "imitácia krokdílej kože" http://eshop.jecool.net/sk/damske-kabel ... -koze.html
aj táto mi prišla z Aliexpress, cena 10,50€ , zvonku vyzerá dobre, len vovnútri podšívka mohla byť aj krajšia, kvalitnejšia ... a aj trošku smrdela, čomu pomohli 2 dni na balkóne a vypáchlo to.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od terez254 » Sob Jan 24, 2015 10:38 am

sandras píše:
sandras píše:Okrem tej "tvojej" tam je ešte jedna vraj "imitácia krokdílej kože" http://eshop.jecool.net/sk/damske-kabel ... -koze.html
aj táto mi prišla z Aliexpress, cena 10,50€ , zvonku vyzerá dobre, len vovnútri podšívka mohla byť aj krajšia, kvalitnejšia ... a aj trošku smrdela, čomu pomohli 2 dni na balkóne a vypáchlo to.


myslis si,ze to je skutocna znacka?
objednavas aj nieco ine z alliexpresu ako kabelky? Ake mas s tym skusenosti?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od keilayh » Sob Jan 24, 2015 12:03 pm

V tom linku, normálne sa čudujem, že tam dali fotku ktorou sa prezentuje kabelka na čínskych stránkach :shock: Keby trošku aspoň zarozmýšlali, a nafotili tú kabelku sami aby to nebolo také očividné, že to je čína :|
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od sandras » Sob Jan 24, 2015 3:01 pm

terez254 píše:
sandras píše:
sandras píše:Okrem tej "tvojej" tam je ešte jedna vraj "imitácia krokdílej kože" http://eshop.jecool.net/sk/damske-kabel ... -koze.html
aj táto mi prišla z Aliexpress, cena 10,50€ , zvonku vyzerá dobre, len vovnútri podšívka mohla byť aj krajšia, kvalitnejšia ... a aj trošku smrdela, čomu pomohli 2 dni na balkóne a vypáchlo to.


myslis si,ze to je skutocna znacka?
objednavas aj nieco ine z alliexpresu ako kabelky? Ake mas s tym skusenosti?


nie, nemyslím. Na tej mango je síce taká kovová platnička so značkou, a mala aj visačky. Ja nemám rada fakeové veci, da sa tam objednať aj také že Chanel, Dior, Prada, Luis Vuiton, Michael Kors ... ale to je jasné, že sú to napodobeniny. Ani by som to neriskovala, že mi to potom zostane niekde na colnici a prídem o peniaze.

No tá druhá kabela je úplne neznačková, nie je tam nijaká značka. Z Ali som objednala prvýkrát teraz cez vianoce, brala som tie 2 kabelky, hodinky, USB-klúč, ktorý funguje aj v tablete (ma microUSB port, ale musíš mať aj vhodný tablet na to - s tzv. funkciou USB on-the-go), okrem toho obal na mobil, obal na tablet, synovi košelu. To mi už aj prišlo v priebehu januára. Všetko relatívne spokojnosť, aj ked samozrejme, kvalita môže kolísať u jednotlivých predajcov. A synova košela je tak na doraz, hoci som objednávala o číslo väčšiu, ako nosí.
Ešte čakám blúzku a tričko (objednané vyslovene na skúšku, aká bude kvalita) a manželovi do auta nejaké protišmykové podložky na mobil a navigáciu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť