Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od terez254 » Pon Jan 05, 2015 11:21 am

Mate skusenosti s tymito strankami?
Ja som si zo zlavomatu objendala kabelku, ktora mala povodne stat 79 eur, zapaltila som za nu nieco cez 30 eur,prislami asi az po dvoch mesiacoch a bola a nej cenovka,ze 19,90 eur :x .
Stalo sa Vam nieco podobne?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od keilayh » Pon Jan 05, 2015 1:24 pm

terez254 píše:Mate skusenosti s tymito strankami?
Ja som si zo zlavomatu objendala kabelku, ktora mala povodne stat 79 eur, zapaltila som za nu nieco cez 30 eur,prislami asi az po dvoch mesiacoch a bola a nej cenovka,ze 19,90 eur :x .
Stalo sa Vam nieco podobne?


Objednávala som z niektorej, no priznám sa, že už ani neviem ktorá to bola. Tovar mi prišiel po mesiaci, ale to mali aj písané, že dodanie trvá takto dlho.
Tovar mi žiaľ nesadol, tak som ho vracala späť a vrátili mi peniaze.
Keď niesi spokojná, tak im tú kabelku pošli späť. Teraz je už doba na vrátenie 14dní.

Inak videla som niekde na nete také blogy, kde písali o týchto stránkach. Vždy dali fotku s ich akciovou cenou a potom ďalšiu fotku z "normálnej" stránky kde bol rovnaký tovar vždy lacnejší.
Ono treba poriadne popozerať, či sa nedá kúpiť aj niekde inde, lebo tuna dajú iba velkým zľava aby sa ludia chytili :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od sandras » Pon Jan 05, 2015 1:39 pm

na takých stránkach maju veci z aliexpress a ebay ... čo tak nakupovať priamo tam?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od terez254 » Pon Jan 05, 2015 3:35 pm

keilayh píše:Objednávala som z niektorej, no priznám sa, že už ani neviem ktorá to bola. Tovar mi prišiel po mesiaci, ale to mali aj písané, že dodanie trvá takto dlho.
Tovar mi žiaľ nesadol, tak som ho vracala späť a vrátili mi peniaze.
Keď niesi spokojná, tak im tú kabelku pošli späť. Teraz je už doba na vrátenie 14dní.

Inak videla som niekde na nete také blogy, kde písali o týchto stránkach. Vždy dali fotku s ich akciovou cenou a potom ďalšiu fotku z "normálnej" stránky kde bol rovnaký tovar vždy lacnejší.
Ono treba poriadne popozerať, či sa nedá kúpiť aj niekde inde, lebo tuna dajú iba velkým zľava aby sa ludia chytili :roll:

Praveze ta kabelka sa mi paci a nechce sa mi cakat dalsi mesiac na vratenie tovaru.
Tebe v pohode vratili peniaze bez ziadnych komplikacii? mas pravdu, treba to lepsie popozerat.


sandras píše:na takých stránkach maju veci z aliexpress a ebay ... čo tak nakupovať priamo tam?

na alexpress maju vacsinou neprave modely aj tych lasnejsich cize dostupnejsich znaciek a to nechcem.
s ebayom nemam skusenosti.ako to tam prebieha?
este som zabudla,ze doba dodania bola 15-30 dni a cakala som na to takmer dva mesiace cize chyba bola u nich.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od sandras » Pon Jan 05, 2015 4:17 pm

terez254 píše:este som zabudla,ze doba dodania bola 15-30 dni a cakala som na to takmer dva mesiace cize chyba bola u nich.


a kde máš záruku, že to, čo ti prišlo nie je fake?
Okrem toho, ak majú tak dlhú dobu dodania je evidentné, že to ani nemali skladom, ale museli to odniekiaľ objednávať - tipujem nejaké zahraničné stránky.

Môžeš dať link na tú tvoju kabelku? Z ktorej stránky si to objednala? (kupon si asi kupila na zlavomate, ale kto bol poskytovatel služby?)

Ja som cez Zlavadna objednávala akurát predplatné časopisu a to bolo fakt lacnejšie o 50%, takže sa oplatilo. Teraz som pozerala vstupenky do divadla, tiež o 50% lacnejšie ... ale to ešte uvidím, či kupim.

Kamoška si objednala pobyt cez nejaký zlavový portál a dostali najhoršiu izbu v hoteli, okrem toho všetci mali švedske stoly a oni sa museli uspokojiť so servírovaným jedlom (čo asi zostalo, to im dali ...). Takže nie vždy je to výhodné.

Ja z ebay skúsenosť nemám, ešt eosm odtial nebrala nič. Z aliexpress som si objednala pár vecí teraz, už to mám na ceste, len čakám. No sú to neznačkové veci. "Značkové" by som neobjednávala, lebo to často zadržia colníci.
Značkové som objednávala zo Sportsdirect, tam mi vždy prišlo všetko v poriadku. A kabelu brala kamoška zo Cooltovka.sk, tiež spokojná, aj s cenou, kupovala vo výpredaji.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od keilayh » Pon Jan 05, 2015 5:15 pm

Najprv píšem potom dočítam aby som nezabudla :D
Viem, že tušim na zlavomate mavaju veci z alliexpresu, no osobne už tie fotky poznám, takže viem čo kupujem resp. by som išla kupovať :)
Na fashion, stilago atď som zatiaľ take veci nevidela. Kupovala som nohavice MET, ktoré boli za 40€ inak stoja ovela viac. Preto som sa aj dala zlákať, no žiaľ veľkosť mi nesedela. Peniaze mi vrátili bez problémov (platba za tovar+prvotné poštovné)
Čo sa týka toho, že to nemajú skladom - viem že to funguje tak, že ony majú tzv. kampane, ktoré trvajú napr. týždeň a až potom posielajú všetky objednávky naraz.
Veľakrát sa totižto stalo, že som rovnakú kampaň zaevidovala potom opäť ale už len s pár číslami. Zrejme s tými, ktoré sa im vrátili.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od vladkaPD » Pon Jan 05, 2015 7:47 pm

terez254 píše:Mate skusenosti s tymito strankami?
Ja som si zo zlavomatu objendala kabelku, ktora mala povodne stat 79 eur, zapaltila som za nu nieco cez 30 eur,prislami asi az po dvoch mesiacoch a bola a nej cenovka,ze 19,90 eur :x .
Stalo sa Vam nieco podobne?


oplieskala by som im to o hlavu. pekne krasne by som im tam zavolala, alebo poslala mail ze sa stal omyl, nafotila by som im cedulky ze co by urobili. :o
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od sandras » Pon Jan 05, 2015 10:42 pm

nebola to táto kabela MANGO ?

http://najzlavy.sk/damska-kabelka-mango.html

mne cestuje teraz z Ali za nejakých 7 evri, o kvalite napíšem, ked pricestuje.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od terez254 » Uto Jan 06, 2015 10:47 am

sandras ano, bola to presne ona...keby si aspon dali tu namahu a odstrihli cenovku.
Ako si vedela,ze je to ona? :D
ok,daj vediet, som zvedava :D

vladka ja som tiez nad tym rozmyslala,ale chcem si nechat tu kabelku takze ten proces trvania by bol dlhy a momentalne skutocne nemam na to cas ani energiu.

keilayh ved prave,ze sa viac oplati kupovat drahsie veci v tychto zlavach, kedze aj tak sa zbytocne plati len za znacku...zo Stilaga som si objednala topanky, na obrazku boli krasne,lenzze boli take vysoke,ze som sa poriadne ani postavit v nich nemohla takze som ich musela vratit.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od sandras » Uto Jan 06, 2015 4:54 pm

terez, ak je ona, tak ked som pozrela tú stránku poskytovatela služby, majú tam poväčšine veci z aliexpress ... podla mna ta riadne obtiahli, nie je to asi ani originál, používajú presne fotky, ktoré sú na aliexpress http://www.aliexpress.com/snapshot/6419 ... 2979955757 (z tohto linku som objednávala ja). Kočky v skupime na FB, kam chodím si ju chvália, niektoré mali problém so zipsom, alebo slabšími uškami (oboje sa dá opraviť za 5 eur), tak som zvedavá, ako sa vydarí tá moja.

Okrem tej "tvojej" tam je ešte jedna vraj "imitácia krokdílej kože" http://eshop.jecool.net/sk/damske-kabel ... -koze.html , tak to je tiež z aliexpress, tam stojí 10-15 eur a na ich stránke 79,90 ... proste skúšajú a využívajú nevedomosť ludí. Ostatné neviem, ja ali nemám až tak prelúskané, túto som si všimla, lebo sa mi tiež páčila do roboty.
Predraženie je niekolkonásobné, takže pre mna su to obyčajní šmejdi! Odporúčam vrátiť a objednať si od inakiaľ.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od sandras » Uto Jan 06, 2015 4:55 pm

terez254 píše:ja som tiez nad tym rozmyslala,ale chcem si nechat tu kabelku takze ten proces trvania by bol dlhy a momentalne skutocne nemam na to cas ani energiu.


a penazí tolko máš, aby si mohla podporovať takýchto tiež-podnikatelov?
Ešte by ma zaujímalo, či t vôbec poslali riadny doklad - nejakú faktúru, alebo bločik z pokladne.

Pri tejto som sa zasmiala ... vie mi niekto povedať, akej značky je vlastne táto kbela?
http://eshop.jecool.net/sk/damske-kabel ... belka.html
na kabele značka Chanel, v názve "DC kabelka" a na obrázku ešte aj Yves Saint Laurent :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od keilayh » Uto Jan 06, 2015 5:14 pm

Neskutočné ceny :shock: :shock: :shock: Normálne rozmýšlam nad tým, že či sa to neboja predávať. :|
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od sandras » Uto Jan 06, 2015 5:26 pm

inak, da sa objednať aj priamo zo stránky MANGO, kopu vecí maju dokonca v zlave a poštovné píše 6 eur, od istej sumy zadarmo. Tak važne nechapem, že si takto vôbec dovolia klamať zákazníkov.

http://shop.mango.com/SK/women/accessor ... accesorios
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od terez254 » Str Jan 07, 2015 10:04 am

Ked sa tak na to pozeram, chcela by som to vratit len uz asi nemam doklad, ktory mi prisiel s kabelkou.
myslite si,ze by mi to vratili aj bez neho?
Riskla som to, napisala som tam. Uvidime, co odpisu.
Radsej si ju pojdem kupit priamo do Mango predajne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Zlavomat, BigBrand,Stilago a pod.

od keilayh » Pon Jan 12, 2015 5:09 pm

terez254 píše:Riskla som to, napisala som tam. Uvidime, co odpisu.
Radsej si ju pojdem kupit priamo do Mango predajne.


Ako si dopadla?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť