Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Krása a staroslivosť o telo - Zmiešaná pleť

Zmiešaná pleť

od disha11 » Str Nov 12, 2014 9:04 am

Ahojte,

potrebovala by som poradiť. Mám zmiešanú pleť, to znamená, že mám okolo očí a aj úst suché miesta a niekedy aj na tvári a taktiež rozšírené póry. Keď si aplikujem makeup, tak mi vôbec nechce držať, vytvárajú sa mi na tvári fľaky a vyzerá to hrozne. Viete mi, prosím, poradiť nejaký krém, či makeup, poprípade aj púder, ktorý by mi dokázal zjednotiť pleť, aby sa mi netvorili fľaky??

Ďakujem pekne. :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Zmiešaná pleť

od keilayh » Str Nov 12, 2014 11:40 am

Pod make-up si aj dávaš nejaké sérum?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Zmiešaná pleť

od disha11 » Str Nov 12, 2014 12:14 pm

sérum si nedávam, iba si tvár umyjem gélom, vysuším a nakrémujem a počkám chvíľku, aby sa mi krém vstrebal a tak si nanesiem make-up.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Zmiešaná pleť

od keilayh » Str Nov 12, 2014 2:19 pm

disha11 píše:sérum si nedávam, iba si tvár umyjem gélom, vysuším a nakrémujem a počkám chvíľku, aby sa mi krém vstrebal a tak si nanesiem make-up.


Nedávam si make-up aj keď mám teda jeden doma. Poradila mi ho kamoška a hovorila, že keď už, mám si pod neho dávať sérum. Mám od dermacolu pridávam fotku. Toto sérum by malo zjednotiť tvár, aby bol potom make-up pekne rovnomerne nanesený.
Prílohy
images.jpg
images.jpg (4.26 KiB) Zobrazené 1115 krát
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Zmiešaná pleť

od disha11 » Str Nov 12, 2014 2:39 pm

ďakujem pekne za radu, o to sére som vôbec nepočula, iste vyskúšam :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť