Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Zuby - zubky

zubky

od siimmii » Str Feb 23, 2011 8:48 pm

ahojte chcela by som sa spytat mam 8mesacnu dcerku dole ma dva zubky,a treti sa jej asi nemoze nejako prerezat alebo neviem preco vecer ju uspavam o21hod trva to ale 3min potom sa budi do hodiny asi 4krat.Prespi tri hodiny a potom je hodinu az dve hore.Rano sa zobudi o pol 6hod a uz nezaspi.Cez den je stale mrzuta aj vecer.Je to tymy zubkami alebo co si myslite?Kde by jej mal narast treti zub dole?Neviete nejaku dobru radu aby nebola taka?Davam jej vecer panadol sirup,potriem citronom dasna,alebo obcas gel dentinox ale nejako nezabera.Dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 29
Registrovaný: Sob Mar 13, 2010 6:33 pm

od sandras » Str Feb 23, 2011 9:00 pm

teraz by jej mali ísť 2 horné
a može to trvať aj dlhšie, je to individualne a nie každemu dieťatku rastu zubky v rovnakom poradí
mojmu synovi tiež vyšli spodne dva a dlho nič ... a potom mu naraz vyšli 4 horne zubky, to sme si teda riadne odplakali, odhorúčkovali, mal pri tom až febrilne krče ... takže sme mali"veselo"
u nas nervy a nespanie zo zubkov vždy trvali tak týžden, potom zubok vyšiel a bol chvílku pokoj, kym nešiel další
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť