Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Lekári a zdravie - Zvýsena funkcia stitnej zlazy-hypertyreoza

od luculiiik » Pon Feb 27, 2012 2:34 pm

Ahoj,
ja mám tiež zvýšenú funkciu štítnej žľazy. Tiež som pri chôdzi nevládala, bola som stále unavená, kde som si sadla, tam som bola schopná zaspať. Zašla som ku doktorke, aby spravila kompletný rozbor krvi, na základe čoho mi zistili problémy so štítnou žľazou. Strumy mám hmatateľné, ale našťastie nie sú také veľké, aby mi spôsobovali iné ťažkosti (kašeľ, ťažkosti pri prehĺtaní, búšenie srdca...), takže chirurgická liečba nebude potrebná. Do konca života musím brať lieky (L-Thyroxin), 1 tabletu ráno nalačno, v prípade, že sa to bude zhoršovať, lekárka mi zmení tablety na silnejšie. Ale zatiaľ je to v pohode. Aj tá únava ustúpila. Len ma upozorňovala, že neskôr v tehotenstve môžu byť problémy. Takže tam bude treba upozorniť lekára, a venovať sa tomu. :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Sob Apr 25, 2009 1:49 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť