Predám - Prijmeme čašníka

ID 5341429 / Pridané 18.09.2014 15:06
1,00 Cena
Prijmeme do pracovného pomeru ČAŠNÍKA pre HOTEL LUX, Banská Bystrica
Informácie o pracovnom mieste

• Miesto práce: Banská Bystrica
• Termín nástupu: Ihneď
• Druh pracovného pomeru: Plný úväzok

Náplň práce

• Prijímanie objednávok,
• Obsluha hostí v reštaurácii hotela (jedlo a nápoje),
• Ochota poradiť hosťom,
• Znalosť nápojového a jedálneho lístku,
• Servírovanie jedál a nápojov počas raňajok, obedov a večere,
• Prestieranie stolov,
• Príprava a servis na eventoch - svadby, oslavy, kary, stužkové - cit pre dekokráciu,
• Obsluha registračnej pokladne a vyúčtovanie objednávok,
• Udržiavanie poriadku a čistoty na stredisku.

Termín nástupu a platové podmienky

• Pozícia sa obsadzuje na dobu neurčitú
• Predpokladaný nástup: ihneď
• Platové podmienky: sú predmetom osobného pohovoru

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
stredoškolské bez maturity

Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - mierne pokročilý alebo Nemecký jazyk - mierne pokročilý
Požadovaná prax na pozícii/v oblasti
gastronómia

Počet rokov praxe
3
Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Minimálne 3-ročná prax v gastronómii ako čašník/-čka,
• Chuť pracovať,
• Príjemné zdvorilé vystupovanie, spoľahlivosť, komunikatívnosť,
• Zodpovednosť, ústretovosť,
• Tímová spolupráca,

Vaše motivačné listy so životopisom a fotografiou zasielajte na: luxfb@hotellux.sk . Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí splnia podmienky pre osobný pohovor.