Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - 2ročny Paľko- poradte

od Ljublju » Pia Máj 15, 2009 10:58 pm

nicolett,asi bude najrozumnejsie ist vsade osobne,tak to budu mat tazsie ta len tak odbit ako cez telefon.Chuda malicke.A v TV sa to ako dozvedeli-oni by nevedeli pomoct?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od nicolett » Sob Máj 16, 2009 10:30 am

ste strašne skvele naozaj dakujem velmi velmi pekne za odpovede pojdem naozaj nabuduci týžden osobne a písala som mail aj do tej relácie čo to odvysielala reflex priamo na redaktorku a myslite že sa ozvala ??????
naozaj maju toho chudačika maleho len ako dobru reportáž a hotovo budem sa snažit aspon čim skor ho dostat a tie papierovačky verim tomu že na Slovensku to bude veeeeeelmi pomaly ale vydržime . dakujem ešte raz všetkym a až by mi dovtedy nezrušili temu určite vás informujem o všetkom
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Štv Feb 26, 2009 9:27 pm

od nicolett » Ned Máj 17, 2009 10:39 am

natusa píše:chodte na odbor socialnych veci a rodiny a pytajte sa tam.su tam uradnicky ohladom zverenia deti do vychovy.nemyslim si ze to bude take jednoduche.my s tym mame velke problemy a vybavovacky.
tan chlapcek ma dva rocky ,yslim ze aj on ma uz nejaku citovu vezbu k svojej babke neda sa zo dna na den zobrat dieta s jeho prostredia a priviest do ineho,to by vam urcite socialka neschvalila uz len pre jeho dobro.
ak sa ho oni chcu zbavit lebo tak mi to pripada ked vam ho chcu dat zo dna na den,to je ich problem ale vy sa drzte uradov aby ste nemali opletacky zo zakonom .urcite sa obratte na socialku oni vam presne povedia ako mate postupovat.


dobry den toto budete vidiet len vy mohla by som vás poprosit ak vám to nebude neprijemne možte mi prosim aspon zbežne napisat čo všetko ake papiere doklady ste potrebovali spomenula ste v inzerate že tiež ste mali kopu vybavovačiek ak vam to robi starosti tak potom nehnevajte sa že som vás otravovala dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Štv Feb 26, 2009 9:27 pm

od natusa » Uto Máj 19, 2009 7:06 am

nicolett píše:
natusa píše:chodte na odbor socialnych veci a rodiny a pytajte sa tam.su tam uradnicky ohladom zverenia deti do vychovy.nemyslim si ze to bude take jednoduche.my s tym mame velke problemy a vybavovacky.
tan chlapcek ma dva rocky ,yslim ze aj on ma uz nejaku citovu vezbu k svojej babke neda sa zo dna na den zobrat dieta s jeho prostredia a priviest do ineho,to by vam urcite socialka neschvalila uz len pre jeho dobro.
ak sa ho oni chcu zbavit lebo tak mi to pripada ked vam ho chcu dat zo dna na den,to je ich problem ale vy sa drzte uradov aby ste nemali opletacky zo zakonom .urcite sa obratte na socialku oni vam presne povedia ako mate postupovat.


dobry den toto budete vidiet len vy mohla by som vás poprosit ak vám to nebude neprijemne možte mi prosim aspon zbežne napisat čo všetko ake papiere doklady ste potrebovali spomenula ste v inzerate že tiež ste mali kopu vybavovačiek ak vam to robi starosti tak potom nehnevajte sa že som vás otravovala dakujem



napisala som vam osobne.papa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od bublinkam » Štv Máj 21, 2009 9:44 pm

nicolett píše:ahojky sandras zbožnujem tvoje prispevky si taka baba od srdca dakujem určite napíšem


Tiež sa mi páči táto osôbka :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 375
Registrovaný: Pia Dec 14, 2007 1:00 am

Re: 2ročny Paľko- poradte

od bublinkam » Štv Máj 21, 2009 9:48 pm

nicolett píše:ahojte milé maminy potrebovala by som poradit ohladne toho pribehu čo bol odvysielany v reflexe predvčerom zaujal ma ten pribeh a rozhodli sme sa si Paľka zobrat k sebe ale potrebujem poradit
skontaktovala som sa stym pánom čo to ma´na starosti a vraj si možme prist pre maleho aj teraz cez vikend a sud potom vyda predbežne opatrenie o zverenie do vychovy ale mam obavy aby sme nekonali protipravne neviem či by sme najprv nemali požiadat o to povolenie a až potom si ho zobrat a vraj ten pán to požiada hned nabuduci tyžden ale vraj maleho si možme zobrat lebo aby chuda malo aky taky domov
babenky pomožte čo mam robit dakujem



Držím palce,je to veľká zodpovenosť.Veľa trpezlivosti.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 375
Registrovaný: Pia Dec 14, 2007 1:00 am

od Monikam » Pia Máj 22, 2009 9:25 pm

Nicolet, naozaj Vás obdivujem a držím Vám palce pri vybavovaní všetkých papierovačiek. Verím, že ak sa to podarí a Paľka dostane k sebe raz Vám Vašu lásku opätuje a vráti. Je to krásny čin. Máte veľké srdce :D :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Str Aug 06, 2008 12:00 am

od nicolett » Pia Máj 22, 2009 9:30 pm

dakujem pekne vela pre mna znamena aj tato podpora od mamičiek aj vy mate dobre srdiečko dakujem nozaj
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Štv Feb 26, 2009 9:27 pm

od ubinka1062 » Sob Jún 06, 2009 12:18 pm

Dobrý den pani Nicolett. Tak ja somnevydržala a napísal vám. Ako ste dopadli? A čo drobček? Už ho máte u seba? :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Pon Feb 02, 2009 7:54 pm

od nicolett » Sob Jún 06, 2009 12:32 pm

dobry den je to velmi smutne ale nie bola som osobne v Martine na uŕade kde to akože maju na starosti a vraj čo akože chcem vybavovat ked to dieta ma otca sice nie je zapisany v rodnom liste ale ma to je hlavne a vraj oni ho donutia aby sa zapisal / kusok ma to zarazilo ked doteraz nejavil zaujem tak akoho chcu donutit / a vraj oni ako socialka chodia von do toho kempu kde žije a ma sa dobre nič mu nechyba a keby som naozaj chcela mam čakat dokym sa nedostane do detskeho domova a na čakaciu listinu na adoptovanie strašne ma to niči ked si pomyslim že ten maly mohol byt aspon dočasne v nejakej rodine kde by mal všetko a hlavne lasku tak mi ide srdce puknut myslim na neho každy den pisala som už aj do nadacie Navrat ,Usmev ako dar aby mi pomohli tuto situaciu riešit ale zatial nič mi neodpisali vraj dokym ten maly nebude právne volny nič nezmožem a to može trvat roky lebo otec sa tula a na matku je vydany medzinarodny zatykač dakujem pekne za zaujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Štv Feb 26, 2009 9:27 pm

od ubinka1062 » Sob Jún 06, 2009 1:00 pm

To ma velmi mrzí.... no naozaj je to tak. Osobne poznám rodinu, čo bola v podobnej situácii, ale s tým že mama bola mrtva. Otca sa vydali hladat na vlastnú päst. Prinútili sociálku aby si zistila jeho pomery a označila ho za neschopného sa starat o maloleté dieta, a tak bol chlapec právne volný. A ak otec nemá záujem o to aby sa zapísal do jeho rodného listu- nik ho nedonúti ... Tak vám prajem pevné nervy a iste sa najde niekto iný kto bude vašu pomoc potrebovat... Papa a držím palce
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Pon Feb 02, 2009 7:54 pm

od jelinek » Pon Jún 22, 2009 2:37 pm

nicolett píše:no viete čo asi od rána tam telefonujem no od takej 12tej určite a naozaj nebolo tam vyjadrenie žiadnej pracovničky ale asi naozaj o toto nemaju zaujem z jednej klapky na druhu potom zavolajte lebo su na obede riaditelka je preč atd strašne
nakoniec ma prepli k nejakej právničke ktorá to ma na starosti a nahala ma to vysvetlit čo vlastne chcem tak ma odila že vraj ona je exekutorka tak to vypada že ten pán sa nemyli predstavte si že nikto nebol kompetentny mi odpovedat čo dalej v pondelok pojdem osobne do Martina Ja som z Rimavskej Soboty to bude

Tak to vam prajem vela stastia. Najprv by som to dala papierovo do poriadku a tak riesila stahovanie Palka. Ako je spominane, ak je vybudovana medzi nim a babkou citova väzba, nebude to asi lahke mat ho len tak u seba.treba dovolit stretnutia s babkou spociatku a potom /ak to nebude velmi prospesne pre psychiku Palka/tak postupne znizovat pocet navstev.poznam jednu pani co si adoptovali syna, tiez tie papierova cky-ako za socializmu-podavali si papiere urady a kym dostali dieta presli 2 roky.je to tu hrozne na Slovensku. keby to nebolo take problematicke tak maju ovela menej deti v decakoch.len malo kto ma na to nervy.drzim palce a dajte vediet ako to dopadlo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Uto Jún 16, 2009 9:04 pm

od nicolett » Pon Jún 22, 2009 5:10 pm

dakujem pekne za prispevok
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Štv Feb 26, 2009 9:27 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť