Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

O portáli BabyBazar.sk - Aukcie - podrobnosti

Témy týkajúce sa nášho portálu. Čo vylepšiť? Čo Vám tu chýba, vadí?

Aukcie - podrobnosti

od maxicosi » Pia Okt 16, 2009 8:50 am

prosim o radu ako nahadzovat aukcie???? ja tu nemam ziadnu kolonku, iba pridat inzerat.....
alebo az ked predplatim ucet ? ja stale objednavam a nic...nemam tam cislo uctu.
chcem to vediet, dopredu, aby som vedela aukcie nahadzovat.
prosim admina o odpoved, lebo som sa este ziadnej odpovede od nikoho na moje otazky nedockala. dakujem a cakam....viki.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Štv Nov 27, 2008 9:28 pm

od alex » Pia Okt 16, 2009 12:04 pm

Aukcie môžu dávať iba inzerenti, ktorí majú vyššie členstvá ako je štandart.
Momentálne sa však nedajú ešte objednať, nakoľko nieje všetko dorobené a funkčné. Budeme o tom informovať...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od maxicosi » Pia Okt 16, 2009 1:37 pm

alex, dakujem za odpoved :)
iba mi vrta este v hlave, akoze potom nejake aukcie bezia....? kvoli tomu som to pisala, ze som videla, ze to fici..
dakujem, viki.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Štv Nov 27, 2008 9:28 pm

od alex » Pia Okt 16, 2009 1:45 pm

Ešte v starom systéme mali totiž niektoré uživateľky prepnuté vyššie členstvo po dohode s adminom (mali inzeráty na úvode) tak tie uživateľky majú teraz silver, ktorý im automaticky nabehol pri prejdení na nový systém. Tie aj preto môžu zadávať aukcie
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od Ljublju » Pia Okt 16, 2009 6:19 pm

alex prosim ta,bude v tych aukciach vidiet,kto v nej vedie,prip.kto je vyherca?Minimalne prihadzovanie sa bude dat tiez urcit?vdaka
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od alex » Sob Okt 17, 2009 10:25 am

Ljublju píše:alex prosim ta,bude v tych aukciach vidiet,kto v nej vedie,prip.kto je vyherca?Minimalne prihadzovanie sa bude dat tiez urcit?vdaka


Je tam vidieť, kto aukciu vyhráva (najvyššia ponuka) a je tam aj historia, kde je vidieť kolko je účasníkov aukcie, ale je to opatrené proti prípadnému zneužitiu takto "p#####a "
Minimálne prihodenie je naprogramované podľa vyvolávacej ceny, čiže ty si ho sama neurčuješ a môžeš si nadstaviť navyššiu možnú cenu akú si za aukciu ochotná dať (aby si nemusela aukciu sledovať)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od miriam0510 » Ned Aug 08, 2010 9:45 pm

alex píše:
Ljublju píše:alex prosim ta,bude v tych aukciach vidiet,kto v nej vedie,prip.kto je vyherca?Minimalne prihadzovanie sa bude dat tiez urcit?vdaka


Je tam vidieť, kto aukciu vyhráva (najvyššia ponuka) a je tam aj historia, kde je vidieť kolko je účasníkov aukcie, ale je to opatrené proti prípadnému zneužitiu takto "p#####a "
Minimálne prihodenie je naprogramované podľa vyvolávacej ceny, čiže ty si ho sama neurčuješ a môžeš si nadstaviť navyššiu možnú cenu akú si za aukciu ochotná dať (aby si nemusela aukciu sledovať)


Alex to znamená, že keď mám aukciu v obehu a je potvrdená vyvolávacia cena 6€ aj príhoz bude 6€?? Alebo vyše 6€?? Veď to mi už nikto iný neprihodí...to sú potom tie aukcie zbytočné :cry: chcela som sa pozrieť, aký je teraz možbý príhoz, ale nieje to tam vidieť, asi to vidia len prípadní záujemci...poprosím o info, ďakujem. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Str Nov 07, 2007 1:00 am

od alex » Pon Aug 09, 2010 10:28 am

miriam0510 píše:Alex to znamená, že keď mám aukciu v obehu a je potvrdená vyvolávacia cena 6€ aj príhoz bude 6€?? Alebo vyše 6€?? Veď to mi už nikto iný neprihodí...to sú potom tie aukcie zbytočné :cry: chcela som sa pozrieť, aký je teraz možbý príhoz, ale nieje to tam vidieť, asi to vidia len prípadní záujemci...poprosím o info, ďakujem. :wink:


Nie, záujemca si nadstavuje maximálnu cenu akú je ochotný za danú vec dať.
Minimálna možná ponuka je zobrazená pod rámikom "vaša maximálna ponuka"
Hore vo FAQ ( http://www.babybazar.sk/otazky.php ) sú rozpísané prihodenia ...
napr. pri sume do 10€ je min. prihodenie 0,25€, od 10 do 49€ je min. prihodenie 0,50€, od 50 do 99€ je min. prihodenie 1€ atď.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od miriam0510 » Pon Aug 09, 2010 4:39 pm

alex píše:
miriam0510 píše:Alex to znamená, že keď mám aukciu v obehu a je potvrdená vyvolávacia cena 6€ aj príhoz bude 6€?? Alebo vyše 6€?? Veď to mi už nikto iný neprihodí...to sú potom tie aukcie zbytočné :cry: chcela som sa pozrieť, aký je teraz možbý príhoz, ale nieje to tam vidieť, asi to vidia len prípadní záujemci...poprosím o info, ďakujem. :wink:


Nie, záujemca si nadstavuje maximálnu cenu akú je ochotný za danú vec dať.
Minimálna možná ponuka je zobrazená pod rámikom "vaša maximálna ponuka"
Hore vo FAQ ( http://www.babybazar.sk/otazky.php ) sú rozpísané prihodenia ...
napr. pri sume do 10€ je min. prihodenie 0,25€, od 10 do 49€ je min. prihodenie 0,50€, od 50 do 99€ je min. prihodenie 1€ atď.


Aha...tak to je prijateľné, myslela som si, že tie príhozy sú vyššie, ďakujem veľmi pekne za odpoveď :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Str Nov 07, 2007 1:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť