Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - ...čo hovorite-na vysledky volieb"2010?"....

...čo hovorite-na vysledky volieb"2010?"....

od nelly123 » Ned Jún 13, 2010 8:48 am

8) ....aky je vaš nazor,na vysledky volieb?...viem,že toto je detsky bazarik,ale v konečnom dosledku-to bude doležite aj pre rodinky s detmi....dakujem za vaš nazor... :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Sob Feb 28, 2009 11:50 pm

od sisu22 » Ned Jún 13, 2010 10:38 am

horor :evil: Fico si mysli,ze ked natrepal ludom po povodniach peniaze,urobil neviem co.Len nech rozdava,dopadneme ako Greci,to bude srandy :twisted:Doteraz dokopy nic nespravil,len je horsie a horsie a pred volbami sa robil velkorysy,modelke ci fitneske dal peniaze,ale to ze niektore rodiny nemaju kde byvat,tym nepomohol. Som max.nespokojna. Same sluby :evil:
(samozrejme ze postihnuti povodnami tie peniazky potrebovali,ale takto narychlo to urobil,vsak to bije do oci!Ale cim si ich zasluzila ona?Zije ako grofka,a este aj vlada jej da peniaze ktore mohli radsej dostat ludia ktori nemaju co do ust!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od Janka81 » Ned Jún 13, 2010 1:49 pm

tak ja dúfam,že sa mu nepodarí zostaviť vládu :wink: včera sme boli celý den na plavke,ale večer som sa premohla a pol deviatej som predsa len šla voliť--ja som volila skokana roka :lol: mohli dostať aj viac samozrejme :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od lucia1610 » Ned Jún 13, 2010 3:01 pm

presne je to hroza tiez som maximalne nespokojna
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Str Aug 26, 2009 10:01 am

od otrida11 » Ned Jún 13, 2010 4:42 pm

TAK MOJ NAZOR JE TAKY, ZE KED SA UZ K VLADE DOSTANE HOCIKTO :roll: A KEBY TO MYSLEL HOCIJAKO UPRIMNE, TEDA OSUD NAS "PODDANYCH" :roll: IBA OCHOTA A ODDANOST SVOJMU NAAAARODU NEBUDE STACIT. :evil: PODLA MNA IBA ZAZRAK :roll: :roll: :roll: VED Z COHO CHCU JEDEN CI DRUHY POSTAVIT SK NA NOHY? ROZKRADNUTA A SPRIVATIZOVANA CELA REPUBLIKA, NAPR. NARAST ZAMESTNANOSTI NEMA VELMI SANCU. :roll: :roll: :roll: NO, NEZAVIDIM IM, ALE DRZIM PALCE PRE DOBRO NAS VSETKYCH... :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od sandras » Ned Jún 13, 2010 7:44 pm

pre Fica je to víťazstvo s príchuťou prehry ... takže som v konečnom dôsledku spokojná. Len nech máme novu vládu čo najskor. lebo Fico sa len tak nevzdá, teraz bude špekulovať a veci komplikovať ako sa bude dať.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od martinka74 » Ned Jún 13, 2010 7:44 pm

Super,mohlo to byt sice aj lepsie ale konecne skoncil Meciar,Fico vladu nezostavi a chybalo len trosku a bola by skoncila aj SNS.Dufam ,ze sa novej vlade podari vratit Slovensko tam kde bolo.Drzim palce.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od Janka81 » Ned Jún 13, 2010 9:09 pm

a ešte som rada,že skončila SMK,pretože to už s to madarskou politikou prehánali a robili rozbroje :roll: naopak ma teší,že Béla vo vláde je :lol: je to sympatický politik a pevne verím,že oba národy dokážu fungovať ako priatelia :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od martinka74 » Ned Jún 13, 2010 10:04 pm

Janka81 píše:a ešte som rada,že skončila SMK,pretože to už s to madarskou politikou prehánali a robili rozbroje :roll: naopak ma teší,že Béla vo vláde je :lol: je to sympatický politik a pevne verím,že oba národy dokážu fungovať ako priatelia :wink:



Jasne Bela bol vzdy super,rozumny a vzdelany.Radsej madar Bela ako primitivny diktator Fico,ruka v ruke s magorom Slotom.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od martinka74 » Ned Jún 13, 2010 10:05 pm

Snad uz to bude len lepsie a opat ziskame v Europe meno a ostatne narody nas budu opat respektovat,tak ako to bolo pred Ficom.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od Janka81 » Pon Jún 14, 2010 8:22 am

martinka74 píše:
Janka81 píše:a ešte som rada,že skončila SMK,pretože to už s to madarskou politikou prehánali a robili rozbroje :roll: naopak ma teší,že Béla vo vláde je :lol: je to sympatický politik a pevne verím,že oba národy dokážu fungovať ako priatelia :wink:



Jasne Bela bol vzdy super,rozumny a vzdelany.Radsej madar Bela ako primitivny diktator Fico,ruka v ruke s magorom Slotom.


On je fakt taký chutný a vždy vysmiaty :lol: a aj ked nie som Madarka,som celkom rada,že Most je vo vláde :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od danabr » Pon Jún 14, 2010 1:47 pm

Ahojte ja tiež Fica nemusim a duplom nie Počiatka...ale som rada,že tam je SDK,MOST,SAS...tito ludia su mi sympaicky a verim im,viac ako Ficovi,či ujovi :wink: Mečiarovi,ale niečo som započula,ak sa nove strany nezhodnu so Smerom na zostaveni vlady,tak by mohla byt na rade nova premierka Radičova ? neviem,či som to spravne pochopila ?počuli ste to niektora ?držim jej /Radičovej/ palce :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am

od Janka81 » Pon Jún 14, 2010 5:06 pm

danabr píše:Ahojte ja tiež Fica nemusim a duplom nie Počiatka...ale som rada,že tam je SDK,MOST,SAS...tito ludia su mi sympaicky a verim im,viac ako Ficovi,či ujovi :wink: Mečiarovi,ale niečo som započula,ak sa nove strany nezhodnu so Smerom na zostaveni vlady,tak by mohla byt na rade nova premierka Radičova ? neviem,či som to spravne pochopila ?počuli ste to niektora ?držim jej /Radičovej/ palce :wink:

je to jednoduché :wink: ak sa podarí zostaviť Ficovi vládu,ostane daľšie 4 roky premiérom Fico..ale to by musel ešte niekoho presvedčiť do koalície..SNS mu na to nepostačí!
Ak nebude schopný zostaviť vládu,budú ju zostavovať ostatné strany,čo dostali viac ako 5% a z nich najviac hlasov dostalo SDKU,kde je hlavou Radičová-preto má aj morálny nárok byť premiérkou :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od nelly123 » Str Jún 16, 2010 1:53 pm

Ahojte babenky,takže ja asi ako jedina :) ...som verila že vyhra"Smer...a dufam,že ak sa s"nikym"nedohodne"...použije"zazračnu formulku a zostavi"menšinovu vladu",i ked to by bola sila :o ....i ked ma na to narok...určite nebudem nadšena"tzv.tatranskou tigricou vo vlade a a ešte aj premierkou :twisted: !!!a ten zlepenec:sdku+sas+kdh?:O) a most...to je už naozaj super...


....i ked v konečnom dosledku:žit budeme dalej,,,,či tam bude Radičova,alebo Fico....to je moj nazor :idea:... ahojte a aj ked su naše nazory rozlične,prajem vam pekny den :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Sob Feb 28, 2009 11:50 pm

od Janka81 » Str Jún 16, 2010 4:02 pm

nelly123 píše:Ahojte babenky,takže ja asi ako jedina :) ...som verila že vyhra"Smer...a dufam,že ak sa s"nikym"nedohodne"...použije"zazračnu formulku a zostavi"menšinovu vladu",i ked to by bola sila :o ....i ked ma na to narok...určite nebudem nadšena"tzv.tatranskou tigricou vo vlade a a ešte aj premierkou :twisted: !!!a ten zlepenec:sdku+sas+kdh?:O) a most...to je už naozaj super...


....i ked v konečnom dosledku:žit budeme dalej,,,,či tam bude Radičova,alebo Fico....to je moj nazor :idea:... ahojte a aj ked su naše nazory rozlične,prajem vam pekny den :wink:


no ja Ti tak poviem,že mne je to v podstate aj jedno,kto tam bude :wink: každý si chce nahrabať a aj ja by som to asi podobne robila žiaľ :roll: A musím skonštatovať,že Radičová sa za posledné roky zmenila :cry:
Ked boli prezidentské volby,volila som ju,ale dnes by som to už nerobila a tiež ju nechcem za premiérku-je arogantná a je z nej obyčajná preafektovaná karieristka :roll: :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť