Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - čo to má byť???

čo to má byť???

od andreajez » Pon Dec 06, 2010 10:17 pm

chcela bysom sa zpytat ci sa vam uz stalo, napisala som si o botky dvoje rovnakeho druhu len rozne velkosti, a prisla mi odpoved, ze postovne platim za oboje a naviac platim aj balne za obidvoje a ked som chcela kuk na inzerat, zistila som ze ucet ma dotycna zablokovany..teraz neviem,asi tovar nechcem, neviem ci to nieje nejaka sikulka a nezaraba si na vianocne darceky...ak sa mylim, prosim nehnevajte sa dotycna pani.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Ned Dec 09, 2007 1:00 am

Re: čo to má byť???

od drobec99 » Uto Dec 07, 2010 12:29 am

:shock: :shock: :shock: no pekne !!! Ani by som jej už neodpisovala. Aj keby hneď nemala bloknutý účet-určite nie!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Štv Aug 27, 2009 1:59 pm

od kicita2 » Uto Dec 07, 2010 9:27 am

Tak to sa už naozaj platí za všetko?Mna ani nenapadlo si účtovat za pásku,alebo papier.A ked si niekto napr,objedná viac tovaru-tak som poctená a krabicu,ktorú kúpim na pošte,aby som to teda mala do čoho zabalit vecičky,tak zaplatím ja:-)a nie,aby som ju ešte účtovala...A to poštovné 2krát platit,to je čo za blbost!To je už naozaj zdieranie!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Pia Júl 30, 2010 10:28 pm

od andreajez » Str Dec 08, 2010 12:32 am

aj mne to prislo divne, balne som pocula prvykrat platit a ako pisete, no mozno je to moja "blbost", ale ja vsetky obalky kupujem- obalky a krabice-aj ked su nad ramec postovneho..vcera bola blokovana, dnes ju uz ani neukaze..asi ucet zruseny...takze asi je jasne co a ako..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Ned Dec 09, 2007 1:00 am

od 22Evka22 » Str Dec 08, 2010 12:33 pm

andreajez píše:aj mne to prislo divne, balne som pocula prvykrat platit a ako pisete, no mozno je to moja "blbost", ale ja vsetky obalky kupujem- obalky a krabice-aj ked su nad ramec postovneho..vcera bola blokovana, dnes ju uz ani neukaze..asi ucet zruseny...takze asi je jasne co a ako..


Ja som sa uz stretla,,ze mi predavajuca napisala,,1,20eur postovne,,0,50centov obalka,,,alebo 1,20eur postovne,,plus papier a paska 0,80centov,,tak som predavajucej popriala pekny den a uspesne obchody.
Osobne si myli,,ze balne ked si rataju by si mala naratat uz do konecnej sumy za ktoru vec predava,,nie potom rozpisuje a vysvetluje preco pyta 0,50 ci 0,80 centov navyse a platit dvojite postovne? :shock:
Evidetne pani nevie co so sebou :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 250
Registrovaný: Ned Jún 21, 2009 9:52 pm

od kicita2 » Str Dec 08, 2010 1:30 pm

Ano aj ja som toho názoru:-)Mamičky,ktoré si účtujú aj balné,tak nech to zahrnú do predávajúcej ceny,lebo ináč si myslím,že tým skvor zákazníkov odradia,ako niečo predajú.To je moj názor:-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Pia Júl 30, 2010 10:28 pm

od andreajez » Str Dec 08, 2010 11:30 pm

dakujem ze ste sa vyjadrili, a venovali cas tomuto tematu..prajem vsetko dobre a hlavne zdravie.. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Ned Dec 09, 2007 1:00 am


Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť