Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - dat ci nedat hodnotko

dat ci nedat hodnotko

od lindda » Pon Mar 14, 2011 8:55 pm

cafte chcem sa opytat mam stale viac zlych skusenosti a to napr mala som zaujem o jednu ciapku stala 20 eu pisala som pani ci nahodou nechce za nieco pomenit videla som ze ma napisane rovnake mesto ako ja pani napisala ze hej ma ze by sme sa mohli ze sa jej velmi paci slonik odomna tedaja ze super tesim sa a potom ticho po mojom opakovanom naliehani ze mam vazny zaujem ....... a to bola denne nahlasena mi konecne po neviem kolko dni myslim ze 5 dni ,,,,,napisala ze nic nema cas a ze pod jej nick sa nahlasuje este niekto uz neviem kto ,,,a tak konec ,,, mala som dalsiu pani na kupu a teraz mam nic super :-(
druha pani mam zaujem o topanky poslite cislo uctu posle adresu a nic viac ticho tiez je kazdy den nahlasena
a tak dalej ,,,, Dalsia pani pisala 10 otazok na kazdu odpoviem popisem premeram prefotim a ja neviem co este a viac sa neozvu ani búúúúú ,múúúú nic
mam davat hodnotka ??? alebo to iba hodit za hlavu zatial som este zle nedala tada raz ale inak nikdy ani neutralne mam obavu ze mi ho hned da spat a takto dookola
fakt ma to uz stve :-/
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od inguli » Pon Mar 14, 2011 9:56 pm

ja uz taketo neriseim ...je ich kopa..
ja som mala tiez teraz smutnu skusenost..napisala som predavajucej ze mam zaujem prosim si miery 9ho o 20 hodine vecer..cakala som tu 20 minut ci mi odpise no nic i ked bola este stale online ..na druhy den som nemala cas sem skocit tak az dalsi den okolo obeda a uz som mala od nej spravu ktoru poslala po mojom odhlaseni sa z bb asi tak 10 minut nato este v ten vecer..napisala som ok sedia miery poprosim...atd a odpoved hned je mi luto neozvali ste sa uz je rezervovany tovar :shock: :shock: :shock:
toto som este nezazila..nedokazala by som posunut nic dalej kym nenapisem aspon tolko mate este zaujem lebo je tu dalsia ..alebo podobne nieco..nie ona po par hodin posuvala dalej..napisala som jej svoj nazor o tom a mala som sto chuti jej dat neutral...
ale som sa na nu vykaslala nestoji mi zato...
ved preboha nepresiel tyzden nesedi tu clovek stale?
ale skoda reci a nervov...tak som sa tesila topanocky mali byt pre synceka :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od lindda » Uto Mar 15, 2011 1:32 pm

ved hej ale nieje to sranda ja dam rezerve a nakoniec ani buuu a pod uz mi to ide na nervi fakt kazdy den aj dnes jeden pan chcel nohavice na dobierku al eto povedal az po tom ako si vypytal miery a dalsie foto a este k tomu ze ak mu nebudu dobre zemi ich vrati a ja mu vratim peniaze a aked som nesuhlasila tak on ze nic nechce ich hmm ja uz nechapem fakt :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od martinka74 » Uto Mar 15, 2011 2:29 pm

Ahojte kočky,ja som tiez este nedala ,ani jedno negatko,aj ked uz som mala na to vela krat chut.Skoda sa natahovat.Teraz vzdy pisem ,ked si niekto nieco rezervuje,ze ked si to rozmysli,nech da vediet.A este ma vytaca,to ze niektore krasky ani nie su schopne napisat,ze balik prisiel,potom doma opatrujem za mesiac aj 30 listkov,alebo ani neviem ci to dostali,lebo teraz dost fici tu aj na MMB posielat obycajne.A aby som kazdej vypisovala ,na to naozaj nemam cas ani chut,ked mam za tyzden aj 15 alebo 20 balikov.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od Janka81 » Uto Mar 15, 2011 4:46 pm

no,už ide jar a konečne sa to tu rozbieha ako vidím Martinka :wink: samozrejme aj u mna trolinku :wink: a ja musím povedať,že ja aspon tu problémy nemám chvalabohu..objednajú,hned zaplatia,posielam..takže super..teraz sa nám síce niekde asi zdržal balíček-tiež chcela pani obyčajne,ale kedže to bolo posielané vo štvrtok,snád to ešte pošta v Ba objaví a doručí :lol: :lol: :lol:

Takže kočky veľa šťastia a tie negatká im kludne dávajte,ked nemajú vychovanie :roll: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od martinka74 » Uto Mar 15, 2011 5:18 pm

Ahoj Janka,no to ma mrzi s tym balickom,mne nastastie zatial prisli vsetky.Baliky davam radsej poistit na vlastne naklady,lebo pri nich ze vraj posta nevracia vobec nic.Ja sa na obchodiky nestazujem,vsetky letne veci som popredala uz december ,januar :D :D :D .Ale musim povedat,ze lepsie idu obchody na MMB odkedy som si tam zaplatila ucet.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od Janka81 » Uto Mar 15, 2011 10:44 pm

martinka74 píše:Ahoj Janka,no to ma mrzi s tym balickom,mne nastastie zatial prisli vsetky.Baliky davam radsej poistit na vlastne naklady,lebo pri nich ze vraj posta nevracia vobec nic.Ja sa na obchodiky nestazujem,vsetky letne veci som popredala uz december ,januar :D :D :D .Ale musim povedat,ze lepsie idu obchody na MMB odkedy som si tam zaplatila ucet.


Ked mne sa na MMB nejak nechce registrovať a chodím tam len fakt výnimočne..nejak sa mi to tam nezdá "rodinné"..asi to bude tým,že som tu už hoodne dlho a nemám potrebu odísť :P

Balíček sa objavil,pani ho dnes dostala,tak sa teším aj ja :wink: a popredaj úplne všetko a potom všetko pomíňaj,nech máš radosť :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od martinka74 » Uto Mar 15, 2011 10:54 pm

Tak to teda super dopadlo. :D :D :D Aj mne to tam bolo zo zaciatku nesympaticke,ale uz som si zvykla a dobre sa tam predavaju hlavne take drahsie znackove veci,co by som na BB nepredala ani za rok.Ale napr. na diskusii som tam nebola nikdy a ani som sa neskamaratila s maminkami ako tu. :cry: :cry: :cry: Chystam sa minat buduci tyzden v Rakusku,ale teraz sme trochu vyštavení ,lebo sme prerabali kupelnu a WC-ko v baraku,tak len tak trochen.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od lindda » Str Mar 16, 2011 11:12 am

CAFTE TAK DNES PO TYZDNI CAKANI A MI PRIESIL BALICK
ZNENIE INZ
PREDAM PEKNE TEPLACIKY NIE ZATEPLENE
a co mi dnes neprislo zateplene nohavic enie teplaky sice celkom pekne a za druhe zaplatila som si 1,20 z apostu a prislo za 0,60obycajne aj bez spiatocnej adresy chapete toto to uz tento tyzden druhy balicek co som si zaplatila doporucene prisiel obycajne fasa zacinam s hodnotkami nebavi ma to aby som mna robil niekto debila !!!
Ja ako slusny clovek operem ozehlim pribalim darcek vzdy zabalim do sacku + papier na vlastne naklady amne chodia taketo veci smeti a este ma bud eniekto klamat a OKRADAT nie nie koniec STOP ! som taka nasr,,,a ze ma asi porazi
sorry za gramatiku alemam nerv ani to nebudem kontrolovat :evil: :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od martinka74 » Str Mar 16, 2011 11:59 am

Ahoj Lindi,tak to teda kludne hodnotko daj.To by som si v zivote nedovalila,vypytat 1,20 a poslat za 0,60.A tak ako vravis ,ja tiez za balne neuctujem ani cent a tiez skoro vzdy pribalim darcek.Takto sa veru zakaznici neziskavaju :roll: :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od lindda » Str Mar 16, 2011 12:34 pm

martinka74 píše:Ahoj Lindi,tak to teda kludne hodnotko daj.To by som si v zivote nedovalila,vypytat 1,20 a poslat za 0,60.A tak ako vravis ,ja tiez za balne neuctujem ani cent a tiez skoro vzdy pribalim darcek.Takto sa veru zakaznici neziskavaju :roll: :roll: :roll:


ved to a este pisem tej pani ze preco mi to poslal obycajne a ona ze ona to poslala doporucene chapes a ona ze nem potrebu niekoho okradat hahaha
a to mi za dva dni prisiel od nejbalicek s mikinou zdara a 0,60 centa v liste neviem naco to robila mikina je o dve cisla mensia ako nosim e a tie eura mohla previest na ucet niektori ludia niesu uplne v poriadku :-)
som zvedava co odpise ta druha na tie teplaky akoze co su nakoniec nohacice :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od Janka81 » Str Mar 16, 2011 4:39 pm

martinka74 píše:Tak to teda super dopadlo. :D :D :D Aj mne to tam bolo zo zaciatku nesympaticke,ale uz som si zvykla a dobre sa tam predavaju hlavne take drahsie znackove veci,co by som na BB nepredala ani za rok.Ale napr. na diskusii som tam nebola nikdy a ani som sa neskamaratila s maminkami ako tu. :cry: :cry: :cry: Chystam sa minat buduci tyzden v Rakusku,ale teraz sme trochu vyštavení ,lebo sme prerabali kupelnu a WC-ko v baraku,tak len tak trochen.


Tak už neprerábaj a utekaj nakupovať :wink: :wink: :wink: veľmi dobre poznám tú radosť z nových vecí :P ale aj nové veci v byte véélmi potešia oko i dušu :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť