Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Snažíme sa o bábätko - Doktor Jonas!!!Ma niekto skusenost??

Doktor Jonas!!!Ma niekto skusenost??

od kriskovalud » Pon Dec 07, 2009 11:09 pm

Ahojko babenky chcela by som vediet vas nazor popripade aj vlastnu skusenost,kedze nechcem nic nechat na nahodu a chystame sa na tretie babo a po dvoch chlapcoch by som velmi chcela dievcatko.Je to ozaj iste ze z vypoctu vedia povedat kedy na dievca a kedy na chlapca????Nasla som aj stranku je tam 96% uspesnost ze to vyjde ak nie vratia peniazky za vypocet je to nejakycch 24E na cely rok.Spolahli by ste sa nato???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

Re: Doktor Jonas!!!Ma niekto skusenost??

od sisu22 » Pon Dec 07, 2009 11:34 pm

kriskovalud píše:Ahojko babenky chcela by som vediet vas nazor popripade aj vlastnu skusenost,kedze nechcem nic nechat na nahodu a chystame sa na tretie babo a po dvoch chlapcoch by som velmi chcela dievcatko.Je to ozaj iste ze z vypoctu vedia povedat kedy na dievca a kedy na chlapca????Nasla som aj stranku je tam 96% uspesnost ze to vyjde ak nie vratia peniazky za vypocet je to nejakycch 24E na cely rok.Spolahli by ste sa nato???


nespoliehala,podla mna na to nieje ziadny vypocet,a nic a nikto s tym nic neurobi.Moj nazor :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od kriskovalud » Pon Dec 07, 2009 11:47 pm

no zistovala som medzi kamoskami a im to vyslo tak neviem

jedna nemohla otehotniet a do dvoch mesiacov ostala tehotna a chceli chlapceka a mali a dalsia mi tiez odporucala ze chceli dievca a vyslo im to no ked som bola na plavani s malym Filipkom tak jedna pani vravela ze jej nejaka rodina chceli dievca lebo mali 3 chlapcov a narodili sa im 2chlapci dvojicky tak povedali tiez ze je to blaf.A zase moja rehabilitacna lekarka vravela ze to mam skusit ze jej dcere to vyslo po dvoch chlapcekoch ma teraz dievcatko.Jaj velmi by som chcela dievcatko!!Taku malu Natalku alebo Denisku. :D :D :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od vedejova » Uto Dec 08, 2009 12:20 am

Ano dávala som si vypočítať, ale nevyšlo mi to, ale máme skúsenosti v rodine, a tam to vyšlo, ja som si dávala ten presnejší výpočet na pohlavie a chcela som dievča a podľa toho sme to aj skúšali no nevyšlo to ale aj tak tomu verím ja si myslím, že so buď nedala správnu hodinu narodenia alebo neviem, ale terníny na dievča som mala asi 4 za rok a ani jeden nevyšiel, všetky termíny som mala asi 1-3dni pred menštruáciou, ale myslím že to bolo vypočítané asi dobre možno na základe zlých údajov. Teraz sme sa pokúšali otehotnieť, podľa čínskeho horoskopu počatia na dievča možno to výde, test už mám pozitívny. Iva.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od vedejova » Uto Dec 08, 2009 12:26 am

Ja som to vyskúšala a keby som sa znova mala rozhodovať a vedela že mám presné údaje mojho narodenia, dala by som si to vypočítať znova, lebo tak zúfalo túžim po dievčatku, že keby bola len malá nádej že to výde, tak mi tých 25EUR lúto nie je. Ale je to na tebe, ja tomu verím. Iva.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od ellanoir » Uto Dec 08, 2009 12:44 am

Ja som zase pocula o teorii, ze ak sa o babo snazite na zaciatku plodnych dni,tak by to malo byt dievca- lebo spermie X sa pohybujuu pomalsie, ale maju dlhsiu zivotnost-teda prave oni by mali oplodnit vajicko, ktore sa nachadza dalej vo vajecniku.
No a zase naopak- na konci plodnych dni by ho mali oplodnit spermie Y-su rychlejsie, ale zas maju mensiu zivotnost- tak zase predbehnu tie spermie x a stihnu dozit put k vajicku, ktore je na konci plodnych dni podstatne blizsie k maternici.
Samozrejme to tiez nie je 100%, ale aspon to ma nejaky vedecky zaklad, kym tamtie predpovede a vypocty podla horoskopov atd. mi pripadaju len ako dobry biznis- vsak su az dve moznosti si typnut co to bude.....Mne sa mal podla jednej takej tabulky narodit chalan a mam dievcatko :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 311
Registrovaný: Pia Aug 01, 2008 12:00 am

od vedejova » Uto Dec 08, 2009 12:50 am

Ja som to pochopila tak, že keď príde k oplodneniu v prvej povici menštuačného cyklu, ak som to dobre pochopila,tak by to malo byť dievča a tak som aj otehotnela, tak som zvedavá, určite po prvom sone, kde bude vidieť pohlavie dám vedieť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od vedejova » Uto Dec 08, 2009 1:03 am

Za horoskopy by som peniaze nevyhadzovala, ale dr.Jonáš, to je niečo iné on sa odvoláva úplne na niečo iné. A v čínskom horoskope počatia je iba tabulka, kde si pozriete vek, a podla mesiaca a veku v ktorom je dieťatko splodené, je to dievča alebo chlapec. Tomu až tak neverím ale povedala som si že vyskúšam všetko, čo to može len trochu ovplyvniť. Iva. :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od ellanoir » Uto Dec 08, 2009 2:16 am

vedejova píše:Ja som to pochopila tak, že keď príde k oplodneniu v prvej povici menštuačného cyklu, ak som to dobre pochopila,tak by to malo byť dievča a tak som aj otehotnela, tak som zvedavá, určite po prvom sone, kde bude vidieť pohlavie dám vedieť.


Ano
- ak otehotniete v prvej polke plodnych dni-dievca, ak pri konci plodnych dni-chlapec.
Potom dajte vediet, ci vyslo to dievcatko. Ale hlavne nech ste babatko aj vy zdrave
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 311
Registrovaný: Pia Aug 01, 2008 12:00 am

od vedejova » Uto Dec 08, 2009 8:52 am

ellanoir píše:
vedejova píše:Ja som to pochopila tak, že keď príde k oplodneniu v prvej povici menštuačného cyklu, ak som to dobre pochopila,tak by to malo byť dievča a tak som aj otehotnela, tak som zvedavá, určite po prvom sone, kde bude vidieť pohlavie dám vedieť.


Ano
- ak otehotniete v prvej polke plodnych dni-dievca, ak pri konci plodnych dni-chlapec.
Potom dajte vediet, ci vyslo to dievcatko. Ale hlavne nech ste babatko aj vy zdrave


Ďakujem, určite dám vedieť. Iva.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od lagoonka » Sob Mar 27, 2010 5:28 pm

Ahojte
My sme tiež chceli po neskutočne živom chlapcovi dievčatko a dodržiavali sme najpravdepodobnejšie ovulačne plodné dni + som mala Jonášove výpočty, takže človek by si myslel, že pravdepodobnosť musí byť viac ako vysoká... Hold prianie nás núti... A výsledok? Dva roky sme nie a nie otehotnieť a keď už po toľkom konkrétnom termínovom snažení druhého drobca konečne čakáme - opäť je to chalanisko. Takže nie vždy to proste aj napriek neviem akému snaženiu a výpočtoch vyjde. Hold keď nám raz bolo do vienka dáno mať domka len chlapcov, tak ich mať budeme. Už o dva mesiace budem mať doma o lapaja viac a verte, že sa už na neho neskutočne teším... No tak doma dievčatko mať nebudem, ale budem mať doma chlapov, čo mi ich potom domov privedú. Každopádne poznám aj prípady, ktorým to vyšlo, takže nezúfajte. Držím palce :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Str Jún 03, 2009 8:04 am

od madema » Pon Máj 10, 2010 8:24 pm

Ja som na kanáli Spektrum nedávno pozerala dokument o plánovanom splodení rôznych pohlaví. Vraj sa zistilo z posledných výskumov, že to, či sa narodí chlapček alebo dievčatko záleží len na spermiách. Teda: ak chcete splodiť chlapčeka, treba počas plodných dní ženy čerstvé spermie, najlepšie niekoľkohodinové. Vraj nesú gény pre splodenie chlapca. Ak chcete slodiť dievčatko, sú vraj potrebné spermie staré aspoň 10 dní, najlepšie 2 týždne(nesú gény pre splodenie dievčatka). Teda inak povedané... pri chlapčekovi treba čím častejší styk počas plodných dní a pred splodením dievčatka je najlepšie abstinovať :oops:

Keď som sa nad tým zamyslela po tomto dokumente, uvedomila som si, že mi to presne sedí (ako sme splodili naše 3 deti) :) , takže tomu aj verím... :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Štv Júl 09, 2009 2:19 pm

od edita22 » Str Máj 12, 2010 6:52 pm

Moja kamoska mala problem s otehotnenim a tak sa obratila na doktora Jonasa a ten jej presne urcil kedy sa maju pokusit o babo,no a dnes stastna mamina,ale ak si chcete dat vypocet na urcenie pohlavia,tak mu musite presne udat vas cas narodenia,on vam zasle aj dotaznik na vyplnenie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Str Sep 26, 2007 12:00 am

od kriskovalud » Ned Máj 23, 2010 9:50 pm

Dakujem vsetkym babenkam vypocet od Jonasa mam dam vediet ako to vsetko dopadne a ci sa to podarilo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

Dr.Jonas

od supermucha » Ned Jún 13, 2010 8:50 pm

ahojte dievcata,

ja som mala problem otehotniet, som sa snazila 5rokov a nic.kamoska, ktora 2krat potratila a podla vypoctu donosila zdraveho chlapceka, mi dala kontakt na Dr.Jonasa a po pol roku som podla jeho vypoctu ostala tehotna.No a ked sme chceli druhe babo, tak sme si to dali opat vypocitat a po dievcatku sa nam podla kalendara narodil chlapcek.No a prave cakam na dalsi vypocet od neho...
tak nech to vyjjde aj vam
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Sob Jún 12, 2010 10:59 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť