Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - káva

Re: káva

od melindi » Štv Sep 25, 2014 2:46 pm

Ano. Velvet je najlepšia kávu. Ja pijem tiež bez cukru, a bez mliekom. Aj dneska som už pila 3 kávy. Raz mi urobila veľmi zlu kávu stará mama. Pondelok mi matka urobila takú silnu kávu, ešte tretej som bola hore.
Inak kde si pila počas dovolenky najlepšiu kávu?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: káva

od Jajus345 » Štv Sep 25, 2014 2:48 pm

najhoršiu kávu som pila v Bulharsku na dovolenke, až doteraz mi je zle z nej, ako prevarené ponožky.....
a najlepšiu jednoznačne v Taliansku...tam mi chutila najviac piccollo smrťák.... :roll: :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: káva

od elis85 » Str Nov 05, 2014 2:33 pm

mne vadila ta chut kavy, tak som si nasla nahradu - guaranu, odporucam tuto http://www.guaranaplus.sk/ a to som ich vyskusala vela, ta je priamo z rozdrvenych plodov, takze mozete aj do vody rozpustit ako caj alebo ako ja, len prehltnut :) ...takze za mna kava zial nie, ja si guaranim :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Pia Okt 24, 2014 9:13 am

Re: káva

od Jajus345 » Str Nov 05, 2014 3:27 pm

a aká je chuť toho produktu? neviem si predstaviť, že by som to mala nahradiť namiesto kávy :-(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť