Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Predškolák 3 až 6 rokov - ked nie je miesto v skolke

od martuskab » Uto Sep 08, 2009 10:40 pm

dannii píše:no dnes mi mamina pomohla vybavit skolku v Petrzalke,mame to si ce od ruky,ale ona pri robote,tak nam aspon malu vyzdvihne.a zistila som,ze kamaratkin maly tam teraz naastupil,tak aspon tam bude niekoho poznat :D :D :D :D :D :D :D :D


No super.
Potom daj vedieť ako sa jej tam páči. :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od dannii » Uto Sep 08, 2009 10:44 pm

jasne,dam ti vediet :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od eminga » Uto Sep 08, 2009 10:47 pm

dannii píše:no dnes mi mamina pomohla vybavit skolku v Petrzalke,mame to si ce od ruky,ale ona pri robote,tak nam aspon malu vyzdvihne.a zistila som,ze kamaratkin maly tam teraz naastupil,tak aspon tam bude niekoho poznat :D :D :D :D :D :D :D :D



Dannii teším sa s tebou!!! :lol: :lol: :lol: :lol: dúfam, že sa bude Emuške páčiť!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od dannii » Str Sep 09, 2009 8:04 am

Emi dakujéééééééééém :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


no pacit sa jej bude,pokial tam budem :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od danabr » Uto Sep 29, 2009 4:11 pm

Ahojte,aj vy ste platili za potvrdenie od lekarky,že dieta je zdrave a može nastupiť do školky?ja som tak odniesla jednu žiadosť v piatok s tym,že mi ju riaditelka zobrala ale nepovedala,či mi maleho vezme ,no a v pondelok sa mi vyjadrila,že ho nevezme v žiadnom pripade,ma plno...tak som vyhodila do luftu 5 €,za pečiatku od DR.,teraz mam inu žiadosť z inej školky,mam ukazať riaditelke pečiatku z tej predošlej žiadosti? aj ked z inej školky? nebude to divne ? ale nemam nato,aby som vyhadzovala za každu žiadost 5€! a nema ta pečiatka nejaku trvacnosť,podla zakona? prosim poradte!!som z toho jelen...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am

od adinka33 » Uto Sep 29, 2009 8:29 pm

danabr píše:Ahojte,aj vy ste platili za potvrdenie od lekarky,že dieta je zdrave a može nastupiť do školky?ja som tak odniesla jednu žiadosť v piatok s tym,že mi ju riaditelka zobrala ale nepovedala,či mi maleho vezme ,no a v pondelok sa mi vyjadrila,že ho nevezme v žiadnom pripade,ma plno...tak som vyhodila do luftu 5 €,za pečiatku od DR.,teraz mam inu žiadosť z inej školky,mam ukazať riaditelke pečiatku z tej predošlej žiadosti? aj ked z inej školky? nebude to divne ? ale nemam nato,aby som vyhadzovala za každu žiadost 5€! a nema ta pečiatka nejaku trvacnosť,podla zakona? prosim poradte!!som z toho jelen...



ahoj, ta peciatka by ti mala platit aj v inej skolke, aj my sme to tak mali,,,,,,, sme ho prihlasili do skolky pobliz nasho domu a odtial mi pani riaditelka zatelefonovala, ze maju plno, ale ze sa otvara jedna trieda trosku dalej od nas, ze ci nam to nevadi a ze ci ma zavolat tej druhej pani riaditelke,,, tak som povedala, ze nam to nevadi, je to asi o 10 min dalej, takze v ramci prechadzky s mensim pohodka a ked som sa pytala, ci si mam podat novu ziadost a znova potvrdit doktorke, tak mi tato pani riaditelka povedala, ze nie, ze to sa len "posunie" medzi skolkami,,,, tak si myslim, ze ani vo vasom pripade to nebude ine,,, ahoj :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od danabr » Uto Sep 29, 2009 8:52 pm

ďakujem adinka33,si ma ukludnila :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am

od dannii » Uto Sep 29, 2009 10:05 pm

no 5€ je dost,ja som platila 3,20.a mala by to platit v ramci skolok.len tolko.Adinka mala inak nastupuje 5oktobra,cize v pondelok ako aj maly Samík,no ina nahodicka,co? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od danabr » Str Sep 30, 2009 7:41 am

Ahoj danni ty si z Petržky? a odkial?kam ti nastupuje mala?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am

od adinka33 » Str Sep 30, 2009 8:54 am

dannii píše:no 5€ je dost,ja som platila 3,20.a mala by to platit v ramci skolok.len tolko.Adinka mala inak nastupuje 5oktobra,cize v pondelok ako aj maly Samík,no ina nahodicka,co? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



no a dufam, ze sa zastavis hned ako budes moct, len v pondelok idem na Kramare s tou mojou hlavou, takze cez tyzden bud taka laskava a konecne sa uz k nam aj doruc,,, :lol: :lol: :lol: a najlepsie s kolacikom.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od dannii » Str Sep 30, 2009 9:34 am

danabr píše:Ahoj danni ty si z Petržky? a odkial?kam ti nastupuje mala?


nie nie som,ale podarilo sa nam tam vybavit skolku,mala ide na sevcenkovu.tak ako Adinkin maly,ten tam uz je :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od dannii » Str Sep 30, 2009 9:35 am

adinka33 píše:
dannii píše:no 5€ je dost,ja som platila 3,20.a mala by to platit v ramci skolok.len tolko.Adinka mala inak nastupuje 5oktobra,cize v pondelok ako aj maly Samík,no ina nahodicka,co? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



no a dufam, ze sa zastavis hned ako budes moct, len v pondelok idem na Kramare s tou mojou hlavou, takze cez tyzden bud taka laskava a konecne sa uz k nam aj doruc,,, :lol: :lol: :lol: a najlepsie s kolacikom.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



no moja dorucim sa a cestou ti kupim daku buchtu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od danabr » Str Sep 30, 2009 10:50 am

dik dannii :roll: myslela som,či sa nepozname...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pia Aug 24, 2007 12:00 am

od eminga » Str Sep 30, 2009 2:54 pm

dannii píše:no 5€ je dost,ja som platila 3,20.a mala by to platit v ramci skolok.len tolko.Adinka mala inak nastupuje 5oktobra,cize v pondelok ako aj maly Samík,no ina nahodicka,co? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Danni ahoj, malú dávas na skusku, ci uz natvrdo na cely den??? A ty uz ides makat??? :lol: :lol: :lol: a este väčšia nahodicka by bola, ak by boli mali drobci spolu v triede :lol: :lol:
inac u nas sa za ziadne potvrdenie od doktorky neplati, toto pocujem 1x :shock: :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od dannii » Str Sep 30, 2009 6:48 pm

no mala ide najskor na adaptacny,co je 2,3hodky a postupne sa bude predlzovat.a potom cele dni.nie nejdem zatial do robotky,malu si zabehnem,pockam kym ochorie,vyliecime a potom mozno,lebo viem,ze ked ju supnem do skolky,ochorie,tak neriesim zatial a muzik povedal,nech sa neponahlam,tak poslucham :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť