Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - Kliešte už teraz???

Kliešte už teraz???

od erikacy » Uto Máj 03, 2011 7:17 pm

Ahojte! Tak si predstavte práve som sa vrátila z pohotovosti! Moja 2 ročná dcérka mala kliešťa! :shock: Normálne som bola prekvapená a nielen ja ale i samotná lekárka,že sú už teraz v takom chladnom počasí kliešte... Malá ho mala v dierke pre náušničku a veru zapotili sme sa,kým sme ho vytiahli -teda hlavne doktorka. Prezerajte si už radšej detičky. Mi sme nikde neboli a nebývame ani blízko lesa,no a predsa ... Pekný večer! Erika
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Pon Jan 24, 2011 1:34 pm

Re: Kliešte už teraz???

od Janka81 » Str Máj 04, 2011 8:39 am

erikacy píše:Ahojte! Tak si predstavte práve som sa vrátila z pohotovosti! Moja 2 ročná dcérka mala kliešťa! :shock: Normálne som bola prekvapená a nielen ja ale i samotná lekárka,že sú už teraz v takom chladnom počasí kliešte... Malá ho mala v dierke pre náušničku a veru zapotili sme sa,kým sme ho vytiahli -teda hlavne doktorka. Prezerajte si už radšej detičky. Mi sme nikde neboli a nebývame ani blízko lesa,no a predsa ... Pekný večer! Erika


a aj ste zaočkovaní??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od erikacy » Str Máj 04, 2011 8:53 am

Ni nie sme zaočkovaný! Dlho som nad tým uvažovala a aj stále uvažujem... Mám brata 10 rokou a ten je zaočkovaný,no tiež vždy nejakého kliešťa chytí. Tak stále váham,či dať zaočkovať alebo nie ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Pon Jan 24, 2011 1:34 pm

od Jupiter41 » Str Máj 04, 2011 12:46 pm

erikacy píše:Ni nie sme zaočkovaný! Dlho som nad tým uvažovala a aj stále uvažujem... Mám brata 10 rokou a ten je zaočkovaný,no tiež vždy nejakého kliešťa chytí. Tak stále váham,či dať zaočkovať alebo nie ...


No ja som sa akurat v pondelok o tomto ockovami proti kliestom rozpravala s nasou lekarkou a ta vravela, ze skor odporuca ockovat deti proti zltacke, nez proti kliestom.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 9:16 pm

od erikacy » Str Máj 04, 2011 12:56 pm

Ono je to skutočne otázne či dať očkovať alebo nie... Moja doktorka hovorí,že tiež nieje moc dobré očkovať dieťatko proti všetkému. Moja malá má zatial iba povinné očkovania a tie znášala tak všelijako,ale nie úplne najlepšie. No takže fakt neviem či je dobré dať zaočkovať proti kliešťom alebo nie...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Pon Jan 24, 2011 1:34 pm

od Janka81 » Str Máj 04, 2011 4:40 pm

erikacy píše:Ni nie sme zaočkovaný! Dlho som nad tým uvažovala a aj stále uvažujem... Mám brata 10 rokou a ten je zaočkovaný,no tiež vždy nejakého kliešťa chytí. Tak stále váham,či dať zaočkovať alebo nie ...


tak ale očkovanie neznamená,že sa kliešť neprisaje :wink: je to predsa kvôli riziku nákazy klieštom,ktorý je infikovaný..ja malého mám a aj na žltačku je..pre istotu :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od sisu22 » Str Máj 04, 2011 9:07 pm

maly stale kosi travu,takze je permanentne nohami "zaboreny" v trave,ja vzdy ked s nim idem von,nastriekam ho po pas, aj botky,a nikdy sme nemali kliesta. klop klop. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od Janka81 » Štv Máj 05, 2011 8:16 am

sisu22 píše:maly stale kosi travu,takze je permanentne nohami "zaboreny" v trave,ja vzdy ked s nim idem von,nastriekam ho po pas, aj botky,a nikdy sme nemali kliesta. klop klop. :wink:


no tak to vám závidíme..asi tie spreje fakt zaberajú! :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od sisu22 » Štv Máj 05, 2011 11:22 am

Janka81 píše:
sisu22 píše:maly stale kosi travu,takze je permanentne nohami "zaboreny" v trave,ja vzdy ked s nim idem von,nastriekam ho po pas, aj botky,a nikdy sme nemali kliesta. klop klop. :wink:


no tak to vám závidíme..asi tie spreje fakt zaberajú! :lol:


jj,aj teraz bol kosit travu z maminym priatelom,a som ho prezerala a nist :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od Janka81 » Štv Máj 05, 2011 11:58 am

sisu22 píše:
Janka81 píše:
sisu22 píše:maly stale kosi travu,takze je permanentne nohami "zaboreny" v trave,ja vzdy ked s nim idem von,nastriekam ho po pas, aj botky,a nikdy sme nemali kliesta. klop klop. :wink:


no tak to vám závidíme..asi tie spreje fakt zaberajú! :lol:


jj,aj teraz bol kosit travu z maminym priatelom,a som ho prezerala a nist :D


normálne ,aj ja by som šla kosiť,odreagovať sa!!!! :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od sisu22 » Štv Máj 05, 2011 12:37 pm

Janka81 píše:
sisu22 píše:
Janka81 píše:
sisu22 píše:maly stale kosi travu,takze je permanentne nohami "zaboreny" v trave,ja vzdy ked s nim idem von,nastriekam ho po pas, aj botky,a nikdy sme nemali kliesta. klop klop. :wink:


no tak to vám závidíme..asi tie spreje fakt zaberajú! :lol:


jj,aj teraz bol kosit travu z maminym priatelom,a som ho prezerala a nist :D


normálne ,aj ja by som šla kosiť,odreagovať sa!!!! :wink: :wink: :wink:


dojdi na brigadu :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od Janka81 » Sob Máj 07, 2011 6:42 pm

sisu22 píše:
Janka81 píše:
sisu22 píše:
Janka81 píše:
sisu22 píše:maly stale kosi travu,takze je permanentne nohami "zaboreny" v trave,ja vzdy ked s nim idem von,nastriekam ho po pas, aj botky,a nikdy sme nemali kliesta. klop klop. :wink:


no tak to vám závidíme..asi tie spreje fakt zaberajú! :lol:


jj,aj teraz bol kosit travu z maminym priatelom,a som ho prezerala a nist :D


normálne ,aj ja by som šla kosiť,odreagovať sa!!!! :wink: :wink: :wink:


dojdi na brigadu :lol: :lol: :lol:


štartujem vrtuľník a frčím k Tebe..mám Ti čo splácať:-))dakujem ešte raz Simka!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od lubenka77 » Pon Máj 09, 2011 2:14 pm

predstavte si, že kliešte už máme aj v Tatrách a dokonca aj s lymskou boreliózou...mamina moja chytila kliešťa u nás doma, ani sa mi tomu veriť nechce :roll: A teraz mesiac ATB...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Uto Mar 10, 2009 6:38 pm

od Janka81 » Pon Máj 09, 2011 2:37 pm

lubenka77 píše:predstavte si, že kliešte už máme aj v Tatrách a dokonca aj s lymskou boreliózou...mamina moja chytila kliešťa u nás doma, ani sa mi tomu veriť nechce :roll: A teraz mesiac ATB...


no hrôza :roll: :!: :!: :!: a na boreliozu očkovanie ani nie je :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od monika13 » Ned Máj 22, 2011 1:33 pm

No že už aj v Tatrách??? :(
Ale pred pár rokmi môj syn chytil kliešťa vo februáry !!! Mal ho pod zimným kabátom na chrbte, a museli sme s ním až na chirurgiu :( .
No našťastie sa mu podarilo pekne vybrať.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pia Okt 05, 2007 12:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť