Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - LEN TAK POKECAT

od sisu22 » Str Mar 25, 2009 10:54 pm

adinka33 píše:zenicky peknu dobru nocku a sladke snicky,,, :wink:


no dlho si sa neohriala :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od dannii » Str Mar 25, 2009 10:55 pm

:lol: :lol: :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od natusa » Str Mar 25, 2009 10:55 pm

cvilinge píše:
natusa píše:
sisu22 píše:
cvilinge píše:
sisu22 píše:
dannii píše:boli sme na kontrole na koznom ,nas pochvalila,ze je lepsie,ale nie uplne,dostali sme kremiky lieciky,tak bude dobre,zvladame bez hormonu :D


kuriatko moje,no tak sa tesim,aspon nieco...ty kokos,ja som dnes bola na navsteve,kamoska ma zobrala k jej kamoske,ma dvojicky,muza kretena a na vsetko je sama :( no ja uz by som asi visela :roll:

som sa zlakla,že si bola u mňa :lol: :lol: :lol:


he,no vidis,ja som radsej u maminy bez kretena a je mi fantasticky :D


toto je bozia pravda:radsej sto krat sama ako raz s debilom

jóóój sa fajne vraví,ale zle koná. Musím vydržať pokiaľ nepôjdu deti do škôlky a ja späť do práce,bo aj pár korún je pár korún


z vlastnej skusenosti:je to velmi tazke,ale ked sa zena postavy na vlastne nohy a dokaze sa o seba a deti sama postarat je to ten najuzasnejsi pocit,to mi ver.maloktora to dokaze!
ja som na to hrda a aj ked uz mam novy zivot mojmu muzovy som dala jasne najavo ze som na nom neni zavysla ,to je fakt bozsky pocit.
vela chcapov zneuziva ze je pocas materskej zivitelom rodiny.a to treba riesit hned :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od dannii » Str Mar 25, 2009 10:57 pm

no ja mam malo koruniek,tsk som tak trosku zavisla,ale vyhrala som Emus Shrekove navliecky,som hrozne stastna
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od bubufo » Str Mar 25, 2009 10:58 pm

dannii píše:no ja mam malo koruniek,tsk som tak trosku zavisla,ale vyhrala som Emus Shrekove navliecky,som hrozne stastna


sa vam tam shrek raz dotrepe nazivo :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od dannii » Str Mar 25, 2009 10:59 pm

ku nam asi hej,dnes kukala len raz a ked sme vecer prisli,prve co povedala,zapni mi Shreka,ale jednotku dobe? :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od cvilinge » Str Mar 25, 2009 10:59 pm

bubufo píše:
dannii píše:no ja mam malo koruniek,tsk som tak trosku zavisla,ale vyhrala som Emus Shrekove navliecky,som hrozne stastna


sa vam tam shrek raz dotrepe nazivo :lol:

:lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 434
Registrovaný: Štv Aug 07, 2008 12:00 am

od cvilinge » Str Mar 25, 2009 11:00 pm

natusa píše:
cvilinge píše:
natusa píše:
sisu22 píše:
cvilinge píše:
sisu22 píše:
dannii píše:boli sme na kontrole na koznom ,nas pochvalila,ze je lepsie,ale nie uplne,dostali sme kremiky lieciky,tak bude dobre,zvladame bez hormonu :D


kuriatko moje,no tak sa tesim,aspon nieco...ty kokos,ja som dnes bola na navsteve,kamoska ma zobrala k jej kamoske,ma dvojicky,muza kretena a na vsetko je sama :( no ja uz by som asi visela :roll:

som sa zlakla,že si bola u mňa :lol: :lol: :lol:


he,no vidis,ja som radsej u maminy bez kretena a je mi fantasticky :D


toto je bozia pravda:radsej sto krat sama ako raz s debilom

jóóój sa fajne vraví,ale zle koná. Musím vydržať pokiaľ nepôjdu deti do škôlky a ja späť do práce,bo aj pár korún je pár korún


z vlastnej skusenosti:je to velmi tazke,ale ked sa zena postavy na vlastne nohy a dokaze sa o seba a deti sama postarat je to ten najuzasnejsi pocit,to mi ver.maloktora to dokaze!
ja som na to hrda a aj ked uz mam novy zivot mojmu muzovy som dala jasne najavo ze som na nom neni zavysla ,to je fakt bozsky pocit.
vela chcapov zneuziva ze je pocas materskej zivitelom rodiny.a to treba riesit hned :wink:

jóój si nevieš predstaviť ako sa na to teším
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 434
Registrovaný: Štv Aug 07, 2008 12:00 am

od cvilinge » Str Mar 25, 2009 11:01 pm

sisu kukni do správ :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 434
Registrovaný: Štv Aug 07, 2008 12:00 am

od sisu22 » Str Mar 25, 2009 11:11 pm

dannii píše:no ja mam malo koruniek,tsk som tak trosku zavisla,ale vyhrala som Emus Shrekove navliecky,som hrozne stastna


ty fijono!!!!! mate sa cela rodinka radi,papat mate co,tak nesknuc ze mas malo koruniek!!!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od bubufo » Štv Mar 26, 2009 1:21 pm

myslienka vydatej zeny: som rada, ze mi manzela vybrali rodicia, pri pomysleni ,ze som si takeho kokota nasla sama by ma jeblo :!: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od anna28 » Štv Mar 26, 2009 2:29 pm

ahoj.este tu niekto je? ja som doma s 2 detmi a niekedy sa pri nich riadne nudim,kedze su uz samostatnejsie.tak tu potom vysedavam. :D dnes som sa celkom nasmiala.moja 2,5 rocna dcera si zostrihala vlasky.poviem vam,boli vsade.kym som dosla na to,z kadial sa tu vlastne vzali.minule sa zavrela do kupelne a ja sa jej pytam.co robis? a ona: striham vlasky,krasna budem :D :D :D :D :D :D napiste nieco
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 36
Registrovaný: Sob Máj 17, 2008 12:00 am

od sisu22 » Štv Mar 26, 2009 2:37 pm

bubufo píše:myslienka vydatej zeny: som rada, ze mi manzela vybrali rodicia, pri pomysleni ,ze som si takeho kokota nasla sama by ma jeblo :!: :lol:


no ja taku myslienku asi nebudem mat nikdy..pri mojom odpore k chlapom sa nevydam nikdy :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sisu22 » Štv Mar 26, 2009 2:37 pm

anna28 píše:ahoj.este tu niekto je? ja som doma s 2 detmi a niekedy sa pri nich riadne nudim,kedze su uz samostatnejsie.tak tu potom vysedavam. :D dnes som sa celkom nasmiala.moja 2,5 rocna dcera si zostrihala vlasky.poviem vam,boli vsade.kym som dosla na to,z kadial sa tu vlastne vzali.minule sa zavrela do kupelne a ja sa jej pytam.co robis? a ona: striham vlasky,krasna budem :D :D :D :D :D :D napiste nieco


a ty si kto?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od anna28 » Štv Mar 26, 2009 2:39 pm

ahoj anna. nudim sa kym mala spi tak som si povedala ze nieco napisem ak sa iekto najde co pokeca
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 36
Registrovaný: Sob Máj 17, 2008 12:00 am

PredchádzajúciĎalší

Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť