Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - Niekto na popísmenkovanie.

Niekto na popísmenkovanie.

od lela83 » Štv Sep 09, 2010 6:05 pm

:wink: Ahojte.Volám sa Lenka a trošilinka sa nudkám,tak či sa tu nájde niekto na popísmenkovanie o všeličom.Mám 27 rôčkov,som vydatá,mám 6 ročnú dcérku Viki,moje záľuby pletenie,kvietky,servítkovanie atd. Dúfam,že sa tu niekto nájde na občasné písanie. :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pia Mar 26, 2010 12:39 pm

od kkiska » Štv Sep 09, 2010 9:42 pm

Ahoj volám sa Maja ,práve dnes mám 31 a mám dve deti chlapca4ročného a dievčatko 1,5 ročnu najviac času mám večer ked spia
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob Mar 21, 2009 10:48 pm

od lela83 » Štv Sep 09, 2010 10:34 pm

:D Ahoj Majka.Som rada,že aspoň ktosi sa ozval.Rada ťa spoznávam.Inak Maji,tak všetko najlepšie ti prajem k dnešným narodeninkám.Tak ako čítam daléj máš párik detičky,chlapčeka a dievčatko a ako sa volajú?Máš aj nieaké koníčky?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pia Mar 26, 2010 12:39 pm

od kkiska » Sob Sep 11, 2010 9:40 pm

Ahoj prepáč,že sa ozývam až teraz .Chlapec sa volá Ľubko a dcérka Tímea.Na koníčky mi moc neostáva času ale keď ;tak rada šijem a čítam romány od Vasilkovej.Odkiaľsi?Ja som z východneho S lovenska.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob Mar 21, 2009 10:48 pm

od lela83 » Ned Sep 12, 2010 6:47 am

Ahoj Kkiska.V pohode,že si mi včera odpísala.Ved máš dve deti,tak sa máš čo obracať.Dcérka má aké nezvyčajné meno,ale pekné.Mne osobne sa moc páčia takéto nezvyčajné mená.Ja som chcela dať dcére meno Salome ta to,že je tiež nezvyčajné,ale mužovi sa nepáčilo.Jéj?Ti šiješ?A čo konkrétne rada šiješ?Ja som na šitie ľavá.Ja zas rada pletiem.A som zo západu od Nitry.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pia Mar 26, 2010 12:39 pm

od kkiska » Ned Sep 12, 2010 8:16 pm

Ahoj ja šijem hlavne pre seba alebo pre malú a inak bývam 4kilometre od Humenného v takej malej dedinke kde každý každého pozná.Čítala som ,že sa zaujímaš aj o kvety to baví aj mňa hlavne letničky aj keď po tých daždivých dňoch aspoň toto leto boli nič moc.Mám rada aj izbové kvety len tie mám všade možne poumiestňované lebo Timka sa strašne rada hrabe v hline.Tz už asi pracuješ čo?Ja sa už tiež teším do práce aj keď ešte rok musím byť doma .A to servítkovanie ma tiež zaujíma napíš o tom viac!pa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob Mar 21, 2009 10:48 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť