Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

O portáli BabyBazar.sk - Obnovenie konverzácie

Témy týkajúce sa nášho portálu. Čo vylepšiť? Čo Vám tu chýba, vadí?

Obnovenie konverzácie

od edurko » Štv Máj 12, 2011 6:26 pm

nerada obtazujem,mozete mi obnovit konverzaciu s panou pod nickom eriksia359,dostala som negat hodnotenetie,rada by som sa dopracovala o com islo a kedy casovo,vobec ma nekontaktovala vopred,iste by som nasla vychodisko a spolocne uz sa stalo ze sme € vracali aby zakaznik nebol podvedeny vdaka
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pia Apr 10, 2009 2:56 pm

Re: referencia

od alex » Pia Máj 13, 2011 8:44 am

edurko píše:nerada obtazujem,mozete mi obnovit konverzaciu s panou pod nickom eriksia359,dostala som negat hodnotenetie,rada by som sa dopracovala o com islo a kedy casovo,vobec ma nekontaktovala vopred,iste by som nasla vychodisko a spolocne uz sa stalo ze sme € vracali aby zakaznik nebol podvedeny vdaka


Ak máte vašu konverzáciu vymaznú aj zo zmazaných konverzácii, už sa obnoviť nedá.
Skúste kontaktovať priamo dotyčnú a spýtať sa jej
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť