Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - poradte prosím

poradte prosím

od peterke » Štv Jan 12, 2012 6:38 pm

jedna pani odo mňa kúpila balík 13 ks vecí za cenu 19€ vrátane poštovného.Kus vychádzal 1,46€,ked odrátam poštovné,čo som zaplatila 2,50€ ja,tak ešte menej. Teraz mi napísala,že jej balík došiel,ale veci sa jej nepáčia,že sú vraj obnosené a dokonca starodávne /pritom sú z kolekcií anglických značiek za posledné 2-4 roky/Že vraj na foto vyzerali krajšie /mala som niekoľko fotiek k tomu inzerátu ,aj detailne veci pofotené-dalo sa vidieť do akej miery sú moderné/ Že pre ňu sú nepoužiteľné a aby som jej vrátila späť 19€ a ona mi pošle balík späť. Ako by ste to riešili? Strašne nemám rada,ked sa niekto zlakomí na výpredajovú cenu a potom sa čuduje,že veci sú nosené.Neviem,čo čakala?! Najnovšie kolekcie v super stave za 1,46€ /kus? Čo robiť ,poradte :? :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Pon Mar 03, 2008 1:00 am

od moon321 » Štv Jan 12, 2012 7:00 pm

ja ked nieco chcem tak musim vidiet ,a pisete ze ste mali odfotene ,a sak sa mala pytat.to ze sa jej teraz neco nepaci je jej chyba.napiste jej nech to preda teda dalej.alebo ze zo sumy odratate postovne a balne.treba poriadne pozerat ked si neco kupuje.ja mam vzdy aj 300otazek,ale treba.ja by som jej nic nebrala naspatek
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Štv Feb 04, 2010 4:22 pm

od peterke » Štv Jan 12, 2012 7:04 pm

moon321 píše:ja ked nieco chcem tak musim vidiet ,a pisete ze ste mali odfotene ,a sak sa mala pytat.to ze sa jej teraz neco nepaci je jej chyba.napiste jej nech to preda teda dalej.alebo ze zo sumy odratate postovne a balne.treba poriadne pozerat ked si neco kupuje.ja mam vzdy aj 300otazek,ale treba.ja by som jej nic nebrala naspatek
teraz zas písala,že keby sme sa dohodli,že by to poslala späť a vybrala si u mňa nejaké iné veci v tej sume....to sa mi už zdá čistá špekulácia.To mám platiť dalšie poštovné,či ako ...?! Celé sa mi to nepáči :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Pon Mar 03, 2008 1:00 am

od moon321 » Štv Jan 12, 2012 7:20 pm

nevymienajte jej to.bud si necha cely balik,alebo ho cely posle,a vy si naklady odratate.tak jej to napiste.aby sa nezahravala.a aky ma nick?nech vidim tu spekulantku?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Štv Feb 04, 2010 4:22 pm

od peterke » Štv Jan 12, 2012 7:58 pm

moon321 píše:nevymienajte jej to.bud si necha cely balik,alebo ho cely posle,a vy si naklady odratate.tak jej to napiste.aby sa nezahravala.a aky ma nick?nech vidim tu spekulantku?
ved práve,toto bolo cez Bazos,mala som tam pár inzerátov na balíky oblečenia.Kebyže je tento obchod tu na BB už by som jej nick vypísala.Tu som ju podľa mena nenašla.Najprv chcela dobierku,to som odmietla,tak zaplatila prevodom a teraz mi vypisuje,že to nechce.Práve preto,že neviem čo s ňou,som sa tu opýtala,ako mám postupovať.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Pon Mar 03, 2008 1:00 am

od peterke » Štv Jan 12, 2012 8:49 pm

ešte pre upresnenie:ked ma kontaktovala cez Bazos,poslala som jej link na môj album tu na BB,nech si prečíta moje podmienky predaja,moje referencie a nech sa rozhodne,či teda veci kúpi a zaplatí vopred prevodom,súhlasila a teraz nie je spokojná.Písala som jej,že to je bazár ,nie e-shop,že nemohla čakať nové kúsky za 1,46€ kus.Ťažko s takýmito ľudmi :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Pon Mar 03, 2008 1:00 am

Re: poradte prosím

od lindda » Štv Jan 12, 2012 9:07 pm

peterke píše:jedna pani odo mňa kúpila balík 13 ks vecí za cenu 19€ vrátane poštovného.Kus vychádzal 1,46€,ked odrátam poštovné,čo som zaplatila 2,50€ ja,tak ešte menej. Teraz mi napísala,že jej balík došiel,ale veci sa jej nepáčia,že sú vraj obnosené a dokonca starodávne /pritom sú z kolekcií anglických značiek za posledné 2-4 roky/Že vraj na foto vyzerali krajšie /mala som niekoľko fotiek k tomu inzerátu ,aj detailne veci pofotené-dalo sa vidieť do akej miery sú moderné/ Že pre ňu sú nepoužiteľné a aby som jej vrátila späť 19€ a ona mi pošle balík späť. Ako by ste to riešili? Strašne nemám rada,ked sa niekto zlakomí na výpredajovú cenu a potom sa čuduje,že veci sú nosené.Neviem,čo čakala?! Najnovšie kolekcie v super stave za 1,46€ /kus? Čo robiť ,poradte :? :roll:



No čo si v zianom pripade je nevracajte peniaze mala foto veci sa jej pacili vy nieste kamenny obchod ale bazar
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od kriskovalud » Štv Jan 12, 2012 11:44 pm

ahojte ja by som to tiez nevracala ale co ked pani zasle balicek a bude trvat na vrateni penazi???
inak ako vravi linda nieje v obchode a foto veci mala ja pouzite veci spet neberiem iba ak su nove ...ale bude to ozaj nejak spekulantka kedze uz vie ake veci mate urcite si od vas uz nic nevyberie a ze mala takuto cenu moze byt len rada
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od peterke » Pia Jan 13, 2012 2:53 pm

kriskovalud píše:ahojte ja by som to tiez nevracala ale co ked pani zasle balicek a bude trvat na vrateni penazi???
inak ako vravi linda nieje v obchode a foto veci mala ja pouzite veci spet neberiem iba ak su nove ...ale bude to ozaj nejak spekulantka kedze uz vie ake veci mate urcite si od vas uz nic nevyberie a ze mala takuto cenu moze byt len rada
Tak pokiaľ mi pošle ten balík späť,vrátim jej platbu s odrátaním poštovného.Fakt nechápem takéto osoby,balík vecí od 6 do 12 mesiacov:rifle kapsáče,obojstranná mikina,plátené nohavice,bavlnené moderné mikiny na zips s kapucňou a iné...o ona,že starodávne :shock: Ak nbalík s vecami nepríde,kašlem už na to :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Pon Mar 03, 2008 1:00 am

od lindda » Pia Jan 13, 2012 3:23 pm

peterke píše:
kriskovalud píše:ahojte ja by som to tiez nevracala ale co ked pani zasle balicek a bude trvat na vrateni penazi???
inak ako vravi linda nieje v obchode a foto veci mala ja pouzite veci spet neberiem iba ak su nove ...ale bude to ozaj nejak spekulantka kedze uz vie ake veci mate urcite si od vas uz nic nevyberie a ze mala takuto cenu moze byt len rada
Tak pokiaľ mi pošle ten balík späť,vrátim jej platbu s odrátaním poštovného.Fakt nechápem takéto osoby,balík vecí od 6 do 12 mesiacov:rifle kapsáče,obojstranná mikina,plátené nohavice,bavlnené moderné mikiny na zips s kapucňou a iné...o ona,že starodávne :shock: Ak nbalík s vecami nepríde,kašlem už na to :?



Jasne ze kasli na to nic nevracaj mas to v podmienkach predaja a BODKA
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od erikacy » Sob Jan 14, 2012 1:22 pm

Presne tak ako je písané vyššie! Považujte tento obchod za uzatvorený :wink: Majú si zákazníci všetko poriadne prečítať,aj podmienky predaja a taktiež všetko čo je v inzeráte -navyše je tu možnosť opýtať sa-na hocičo sa môžu predsa opýtať! :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 51
Registrovaný: Pon Jan 24, 2011 1:34 pm

od LuPe33 » Sob Jan 14, 2012 5:15 pm

V žiadnom prípade jej nevracajte celu sumu, odrátajte si všetky náklady čo vás to stálo a potom jej pošlite vyslednu sumu ale určite nie aby ste prerobila na poštovnom aj ked pani videla foto, to je už jej problem že sa jej nepáčia v skutočnosti ale určite to nechodí tak že ona si to rozmyslí a vy stratíte peniaze na poštovnom a neni to 5 korún :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 188
Registrovaný: Pia Aug 14, 2009 10:11 pm

od LuPe33 » Sob Jan 14, 2012 5:17 pm

mne sa tiež stalo že mamička chcela velmi tovar vrátit že jej nesadol ale ked som jej napísala že poštovne jej odrátam z ceny + ona zaplatí na pošte dalšie ked mi to pošle nazad tak sa pani ani neozvala... Takže je to len o tom že niektore mamičky skúšaju čo si u koho môžu dovolit...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 188
Registrovaný: Pia Aug 14, 2009 10:11 pm

od peterke » Štv Feb 02, 2012 6:42 pm

LuPe33 píše:mne sa tiež stalo že mamička chcela velmi tovar vrátit že jej nesadol ale ked som jej napísala že poštovne jej odrátam z ceny + ona zaplatí na pošte dalšie ked mi to pošle nazad tak sa pani ani neozvala... Takže je to len o tom že niektore mamičky skúšaju čo si u koho môžu dovolit...
nakoniec som jej napísala,že jej vrátim platbu s odrátaným poštovným /čo bolo 2,50€-kedže to bol veľký balík/ + ona na svoje náklady mi to poslala späť.Bola v strate 5€.ale tak jej treba.A balík som už aj predala inej kupujúcej.Tá ,narozdiel od tejto, bola s vecami nadmieru spokojná,čo mi aj napísala.Fakt nechápem takéto "náročné" osoby.Tak ,ked je náročná a peňaženka jej to dovolí,tak nech si kupuje nové veci a nebude sa musieť sťažovať :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Pon Mar 03, 2008 1:00 am

od LuPe33 » Štv Feb 02, 2012 6:54 pm

peterke píše:
LuPe33 píše:mne sa tiež stalo že mamička chcela velmi tovar vrátit že jej nesadol ale ked som jej napísala že poštovne jej odrátam z ceny + ona zaplatí na pošte dalšie ked mi to pošle nazad tak sa pani ani neozvala... Takže je to len o tom že niektore mamičky skúšaju čo si u koho môžu dovolit...
nakoniec som jej napísala,že jej vrátim platbu s odrátaným poštovným /čo bolo 2,50€-kedže to bol veľký balík/ + ona na svoje náklady mi to poslala späť.Bola v strate 5€.ale tak jej treba.A balík som už aj predala inej kupujúcej.Tá ,narozdiel od tejto, bola s vecami nadmieru spokojná,čo mi aj napísala.Fakt nechápem takéto "náročné" osoby.Tak ,ked je náročná a peňaženka jej to dovolí,tak nech si kupuje nové veci a nebude sa musieť sťažovať :lol:



tak to som rada že to dobre dopadlo, presne tak to je už riziko nakupovania cez internet, treba poriadne pozriet foto...

ale tak prerobila len ona na svojej hluposti
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 188
Registrovaný: Pia Aug 14, 2009 10:11 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť